Murapol wspiera swoich klientów w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych
Jeden z największych polskich deweloperów uruchamia program BankPartnerMurapol, którego celem jest wsparcie klientów w procesie uzyskiwania kredytów bankowych na nabywane z jego oferty mieszkania. Zainteresowane udziałem w programie osoby będą mogły skorzystać m.in. z udogodnień związanych z procedowaniem formalności poprzedzających uzyskanie decyzji kredytowej. Jako pierwszy do współpracy przystąpił mBank. Ideą programu BankPartnerMurapol jest wypracowanie dla klientów GK Murapol atrakcyjnych warunków współpracy z jak największą liczbą banków kredytujących ich zakup mieszkania.
Nabywcy mieszkań z oferty Grupy Murapol, zainteresowani wsparciem w uzyskaniu kredytu w ramach programu BankPartnerMurapol, w zależności od wybranego podmiotu kredytującego, będą mogli skorzystać z różnych udogodnień oferowanych przez banki partnerskie. W ramach współpracy z mBankiem, klienci Grupy Murapol mogą liczyć na priorytetowe rozpatrywanie złożonych wniosków kredytowych, uproszczoną dokumentację towarzyszącą wnioskowaniu o kredyt, a także wsparcie specjalnego zespołu doradców bankowych. Szczegółowe informacje o programie i jego korzyściach można znaleźć na stronie internetowej: murapol.pl/kredyty.
- Większość osób kupujących mieszkania z naszej oferty to osoby finansujące zakup kredytem bankowym. Mając świadomość jak czasochłonna i skomplikowana jest procedura uzyskiwania takiego finansowania, rozszerzyliśmy zakres wsparcia dla tej grupy nabywców. Pomagamy naszym klientom swoją marką i wypracowanymi z bankami relacjami biznesowymi, a także doświadczeniem. Jako pierwszy do programu przystąpił mBank, który zaoferował klientom Grupy Murapol preferencyjne warunki obsługi. Prowadzimy także rozmowy z kolejnymi instytucjami finansowymi i mamy nadzieję niebawem zwiększyć zakres programu oraz liczbę współpracujących z nami podmiotów – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.
Poza programem BankPartnerMurapol, od ubiegłego roku deweloper zapewnia swoim klientom także bezpłatną obsługę doradców Notus Finanse, którzy pomagają w wyborze najoptymalniejszego dla potrzeb i możliwości klienta kredytu, negocjacji korzystnych warunków oraz przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.