Murapol wspiera swoich klientów w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych
Jeden z największych polskich deweloperów uruchamia program BankPartnerMurapol, którego celem jest wsparcie klientów w procesie uzyskiwania kredytów bankowych na nabywane z jego oferty mieszkania. Zainteresowane udziałem w programie osoby będą mogły skorzystać m.in. z udogodnień związanych z procedowaniem formalności poprzedzających uzyskanie decyzji kredytowej. Jako pierwszy do współpracy przystąpił mBank. Ideą programu BankPartnerMurapol jest wypracowanie dla klientów GK Murapol atrakcyjnych warunków współpracy z jak największą liczbą banków kredytujących ich zakup mieszkania.
Nabywcy mieszkań z oferty Grupy Murapol, zainteresowani wsparciem w uzyskaniu kredytu w ramach programu BankPartnerMurapol, w zależności od wybranego podmiotu kredytującego, będą mogli skorzystać z różnych udogodnień oferowanych przez banki partnerskie. W ramach współpracy z mBankiem, klienci Grupy Murapol mogą liczyć na priorytetowe rozpatrywanie złożonych wniosków kredytowych, uproszczoną dokumentację towarzyszącą wnioskowaniu o kredyt, a także wsparcie specjalnego zespołu doradców bankowych. Szczegółowe informacje o programie i jego korzyściach można znaleźć na stronie internetowej: murapol.pl/kredyty.
- Większość osób kupujących mieszkania z naszej oferty to osoby finansujące zakup kredytem bankowym. Mając świadomość jak czasochłonna i skomplikowana jest procedura uzyskiwania takiego finansowania, rozszerzyliśmy zakres wsparcia dla tej grupy nabywców. Pomagamy naszym klientom swoją marką i wypracowanymi z bankami relacjami biznesowymi, a także doświadczeniem. Jako pierwszy do programu przystąpił mBank, który zaoferował klientom Grupy Murapol preferencyjne warunki obsługi. Prowadzimy także rozmowy z kolejnymi instytucjami finansowymi i mamy nadzieję niebawem zwiększyć zakres programu oraz liczbę współpracujących z nami podmiotów – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.
Poza programem BankPartnerMurapol, od ubiegłego roku deweloper zapewnia swoim klientom także bezpłatną obsługę doradców Notus Finanse, którzy pomagają w wyborze najoptymalniejszego dla potrzeb i możliwości klienta kredytu, negocjacji korzystnych warunków oraz przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.