Nanu-Nana zadebiutuje w Galerii Północnej
Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Galeria Północna rozwija swoją ofertę handlową. Dział leasingu GTC S.A. podpisał właśnie umowę najmu z międzynarodową siecią sklepów Nanu-Nana, która oferuje m.in. artykuły prezentowe oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz.
– Nanu-Nana to marka, która już od ponad pięciu dekad obecna jest na europejskim rynku. Także w Polsce brand dynamicznie rozwija swoją sieć, lokując sklepy w popularnych galeriach i centrach handlowych w całym kraju – mówi Katarzyna Żuchowska, Leasing Manager w GTC S.A.
– Teraz do tego grona dołącza także Galeria Północna. Cieszymy się, że brand stawiający w swoim rozwoju na atrakcyjne biznesowo lokalizacje w największych miastach docenił także potencjał leasingowy Północnej, w tym chłonny oraz poszerzający się rynek konsumencki – dodaje.
Sklep, który powstanie w galerii, będzie jednym z pierwszych w Warszawie należących do sieci. Lokal będzie miał powierzchnię 163 m kw. W jego ofercie klienci znajdą zarówno pomysły na prezent dla całej rodziny oraz gadżety urodzinowe, jak również różnego rodzaju akcesoria i modne dekoracje do dom, tym samym wzmacniając te kategorie.
– Otwarcie sklepów w Warszawie jest odpowiedzią na liczne zapytania naszych klientów za pośrednictwem Instagrama i TikToka. Klienci wielokrotnie wyrażali zainteresowanie możliwością dokonywania zakupów w stolicy. Po długotrwałych analizach jesteśmy przekonani, że wybór także Galerii Północnej jest trafiony. Wierzymy, że nasz nowy sklep spełni oczekiwania klientów i stanie się popularnym miejscem zakupów – mówi Martin Paprotny, Prezes Zarządu PaRo Prezenty Sp. z o.o.
Marka Nanu-Nana na polskim rynku obecna jest od 2006 roku. Jej korzenie jednak sięgają 1972 roku, kiedy to w Niemczech powstał pierwszy sklep pod tym szyldem.
– Za nowym najemcą stoi brand z tradycjami, a do tego oferujący jakościowe produkty od sprawdzonych dostawców, które idealnie wpasowują się w przyjazny rodzinom asortyment Północnej. Jesteśmy przekonani, że będzie to udany debiut, a sam sklep stanie się popularną destynacją zakupową – mówi Katarzyna Żuchowska.
– Realizując strategię leasingową, koncentrujemy się dziś na wprowadzaniu do Północnej marek, które współgrają z oczekiwaniami lokalnego rynku, ale także z kierunkiem, w jakim rozwija się sam obiekt. Zależy nam bowiem na tym, aby klient znajdował u nas zróżnicowaną ofertę, która zaspokaja szerokie potrzeby zakupowe klientów z różnych pokoleń – dodaje.
Otwarcie Nanu-Nana planowane jest na 12 września tego roku.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.