Nanu-Nana zadebiutuje w Galerii Północnej

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Galeria Północna rozwija swoją ofertę handlową. Dział leasingu GTC S.A. podpisał właśnie umowę najmu z międzynarodową siecią sklepów Nanu-Nana, która oferuje m.in. artykuły prezentowe oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz.
– Nanu-Nana to marka, która już od ponad pięciu dekad obecna jest na europejskim rynku. Także w Polsce brand dynamicznie rozwija swoją sieć, lokując sklepy w popularnych galeriach i centrach handlowych w całym kraju – mówi Katarzyna Żuchowska, Leasing Manager w GTC S.A.
– Teraz do tego grona dołącza także Galeria Północna. Cieszymy się, że brand stawiający w swoim rozwoju na atrakcyjne biznesowo lokalizacje w największych miastach docenił także potencjał leasingowy Północnej, w tym chłonny oraz poszerzający się rynek konsumencki – dodaje.
Sklep, który powstanie w galerii, będzie jednym z pierwszych w Warszawie należących do sieci. Lokal będzie miał powierzchnię 163 m kw. W jego ofercie klienci znajdą zarówno pomysły na prezent dla całej rodziny oraz gadżety urodzinowe, jak również różnego rodzaju akcesoria i modne dekoracje do dom, tym samym wzmacniając te kategorie.
– Otwarcie sklepów w Warszawie jest odpowiedzią na liczne zapytania naszych klientów za pośrednictwem Instagrama i TikToka. Klienci wielokrotnie wyrażali zainteresowanie możliwością dokonywania zakupów w stolicy. Po długotrwałych analizach jesteśmy przekonani, że wybór także Galerii Północnej jest trafiony. Wierzymy, że nasz nowy sklep spełni oczekiwania klientów i stanie się popularnym miejscem zakupów – mówi Martin Paprotny, Prezes Zarządu PaRo Prezenty Sp. z o.o.
Marka Nanu-Nana na polskim rynku obecna jest od 2006 roku. Jej korzenie jednak sięgają 1972 roku, kiedy to w Niemczech powstał pierwszy sklep pod tym szyldem.
– Za nowym najemcą stoi brand z tradycjami, a do tego oferujący jakościowe produkty od sprawdzonych dostawców, które idealnie wpasowują się w przyjazny rodzinom asortyment Północnej. Jesteśmy przekonani, że będzie to udany debiut, a sam sklep stanie się popularną destynacją zakupową – mówi Katarzyna Żuchowska.
– Realizując strategię leasingową, koncentrujemy się dziś na wprowadzaniu do Północnej marek, które współgrają z oczekiwaniami lokalnego rynku, ale także z kierunkiem, w jakim rozwija się sam obiekt. Zależy nam bowiem na tym, aby klient znajdował u nas zróżnicowaną ofertę, która zaspokaja szerokie potrzeby zakupowe klientów z różnych pokoleń – dodaje.
Otwarcie Nanu-Nana planowane jest na 12 września tego roku.

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Rośnie przekonanie, że ceny nieruchomości mogą spadać. Przynajmniej te ofertowe

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.