Nawet 2 lata bez rat kredytowych za mieszkanie od Grupy Murapol
Spłata rat kredytu hipotecznego oraz jednoczesna płatność za wynajem mieszkania jest dla wielu osób sporym wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem tego problemu może być nowa promocja Grupy Murapol. Pierwszych 30 klientów, którzy wybiorą mieszkanie spośród ponad 3,5 tys. propozycji dewelopera, będzie mogło zapomnieć o ratach kredytowych nawet na 2 lata!
W aktualnej ofercie Grupy Murapol znajdują się lokale w 24 inwestycjach na terenie 14 miast w Polsce. Klienci dewelopera nie powinni więc mieć problemu ze znalezieniem mieszkania, które będzie odpowiadało na ich potrzeby. By wziąć udział w akcji, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i umówić się na rozmowę z doradcą Grupy Murapol na temat możliwej do uzyskania nagrody na poczet rat kredytowych. Co ważne, limitowana promocja będzie dostępna tylko dla pierwszych 30 osób, które wybiorą mieszkanie z szerokiej oferty dewelopera i złożą wniosek o skorzystanie z programu. Wysokość nagrody uzależniona będzie od ceny wybranego mieszkania.
- Dla wielu rodzin, par czy singli, 2 lata bez obciążania domowego budżetu ratami kredytu hipotecznego to olbrzymia ulga. Trzeba przyznać, że równoczesne koszty kredytu i bieżące opłaty za wynajmowane mieszkanie mogą przysparzać sporo trudności. Nasza czerwcowa akcja to zatem idealna okazja, by zapomnieć o ratach kredytu mieszkaniowego nawet na 2 lata – więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie programu. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Grupy Murapol, wybrać swoje wymarzone M i zyskać nagrodę na poczet rat kredytowych za mieszkanie. Nasze inwestycje charakteryzują się nie tylko wygodą i komfortem – jesteśmy deweloperem, który kładzie duży nacisk na stosowanie w projektach mieszkaniowych nowoczesnych, ekologicznych i innowacyjnych technologii. Ponadto, do wszystkich lokali przynależy dodatkowa przestrzeń plenerowa w postaci przestronnych balkonów lub tarasów z zielonymi ogródkami. Nowoczesne mieszkania o kompaktowych układach i zróżnicowanych metrażach to doskonały wybór dla osób poszukujących dla siebie nowego miejsca do życia - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Z programu „Nawet 2 lata bez rat kredytowych za mieszkanie” będzie można skorzystać tylko do końca czerwca, dlatego warto już dziś wypełnić formularz i umówić się na spotkanie z doradcą dewelopera.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.