Komunikaty PR

Nawet 2 lata bez rat kredytowych za mieszkanie od Grupy Murapol

2024-06-10  |  13:00
Biuro prasowe

Spłata rat kredytu hipotecznego oraz jednoczesna płatność za wynajem mieszkania jest dla wielu osób sporym wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem tego problemu może być nowa promocja Grupy Murapol. Pierwszych 30 klientów, którzy wybiorą mieszkanie spośród ponad 3,5 tys. propozycji dewelopera, będzie mogło zapomnieć o ratach kredytowych nawet na 2 lata!  

W aktualnej ofercie Grupy Murapol znajdują się lokale w 24 inwestycjach na terenie 14 miast w Polsce. Klienci dewelopera nie powinni więc mieć problemu ze znalezieniem mieszkania, które będzie odpowiadało na ich potrzeby. By wziąć udział w akcji, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i umówić się na rozmowę z doradcą Grupy Murapol na temat możliwej do uzyskania nagrody na poczet rat kredytowych. Co ważne, limitowana promocja będzie dostępna tylko dla pierwszych 30 osób, które wybiorą mieszkanie z szerokiej oferty dewelopera i złożą wniosek o skorzystanie z programu. Wysokość nagrody uzależniona będzie od ceny wybranego mieszkania.

- Dla wielu rodzin, par czy singli, 2 lata bez obciążania domowego budżetu ratami kredytu hipotecznego to olbrzymia ulga. Trzeba przyznać, że równoczesne koszty kredytu i bieżące opłaty za wynajmowane mieszkanie mogą przysparzać sporo trudności. Nasza czerwcowa akcja to zatem idealna okazja, by zapomnieć o ratach kredytu mieszkaniowego nawet na 2 lata – więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie programu. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie Grupy Murapol, wybrać swoje wymarzone M i zyskać nagrodę na poczet rat kredytowych za mieszkanie. Nasze inwestycje charakteryzują się nie tylko wygodą i komfortem – jesteśmy deweloperem, który kładzie duży nacisk na stosowanie w projektach mieszkaniowych nowoczesnych, ekologicznych i innowacyjnych technologii. Ponadto, do wszystkich lokali przynależy dodatkowa przestrzeń plenerowa w postaci przestronnych balkonów lub tarasów z zielonymi ogródkami. Nowoczesne mieszkania o kompaktowych układach i zróżnicowanych metrażach to doskonały wybór dla osób poszukujących dla siebie nowego miejsca do życia - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Z programu „Nawet 2 lata bez rat kredytowych za mieszkanie” będzie można skorzystać tylko do końca czerwca, dlatego warto już dziś wypełnić formularz i umówić się na spotkanie z doradcą dewelopera. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Murapol S.A.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Nadbudowy - jak wykorzystać potencjał istniejących budynków Biuro prasowe
2024-06-12 | 10:20

Nadbudowy - jak wykorzystać potencjał istniejących budynków

Wokół projektów nadbudów toczy się wiele dyskusji dotyczących nie tylko aspektów architektonicznych, ale też administracyjnych czy prawnych. Choć wiele kwestii
Nieruchomości Ekologiczne rozwiązania w inwestycjach deweloperskich
2024-06-12 | 08:00

Ekologiczne rozwiązania w inwestycjach deweloperskich

W ostatnich latach deweloperzy częściej wyposażają swoje projekty mieszkaniowe w nowoczesne technologie energooszczędne i ekologiczne, a konsumenci coraz bardziej zwracają na nie uwagę.
Nieruchomości Polski rynek po 5 miesiącach – gdzie jesteśmy?
2024-06-12 | 01:00

Polski rynek po 5 miesiącach – gdzie jesteśmy?

Autorzy: Paulina Brzeszkiewicz-Kuczyńska (Research and Data Manager) oraz Marcin Purgal (Senior Director, Investment) Zbliżamy się do półmetka 2024. Zanim powstaną oficjalne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

European Financial Congress 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Przedsiębiorcy wypowiedzą się na temat dekarbonizacji. Nowy indeks pokaże ich nastroje względem zielonej transformacji

Indeks Dekarbonizacji Polskiej Gospodarki ma pokazać, jak wygląda nastawienie krajowego biznesu do kwestii związanych z zieloną transformacją. To nowe narzędzie, wzorowane na wskaźniku PMI, stworzone przez Pracodawców PR, Fundację Instrat i spółkę Qemetica. Indeks, na podstawie ankiet przeprowadzanych wśród przedsiębiorstw, ma uzupełniać dostępne obecnie dane klimatyczne oraz wskazać trendy i aktualne wyzwania dla polskiej gospodarki związane z dekarbonizacją i zrównoważonym rozwojem. Docelowo nowe narzędzie ma się też stać platformą do wymiany opinii między firmami, regulatorami oraz administracją centralną.

Transport

Prezes lotniska Warszawa-Modlin: CPK nie jest dla nas zagrożeniem. Będzie miejsce dla portów regionalnych

 Nie boję się, że powstanie Centralnego Portu Komunikacyjnego zagrozi istnieniu lotnisk regionalnych, w tym Modlina – mówi Tomasz Szymczak, p.o. prezesa Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Jak podkreśla, mniejsze porty lotnicze będą obsługiwały inny ruch, w tym m.in. przewoźników low-costowych i czarterowych, będzie więc zapotrzebowanie na ich rozwój. Tym bardziej że prognozy dla ruchu lotniczego w regionach są optymistyczne. Władze lotniska w Modlinie planują rozbudowę portu o nowe gate’y.

Bankowość

Banki coraz śmielej wdrażają generatywną sztuczną inteligencję. Podchodzą jednak do tej technologii z dużą ostrożnością

Rośnie rola generatywnej AI w biznesie: w tę technologię inwestuje już 43 proc. przedsiębiorstw na całym świecie, w tym w Polsce, a w ciągu nadchodzącego roku planuje to zrobić kolejne 30 proc. – wynika z raportu EY „Reimagining Industry Futures Study 2024”. Jedną z branż, które dostrzegają w GenAI największy potencjał, są finanse. Banki chętnie inwestują w tę technologię, licząc m.in. na wzrost sprzedaży, usprawnienie procesów i możliwość lepszej personalizacji produktów i usług. Z drugiej strony GenAI niesie też ze sobą szereg wyzwań, związanych chociażby z poufnością i integralnością danych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.