Neo Natolin już w sierpniu powita pierwszych mieszkańców
Real Management S.A. finalizuje budowę pierwszego etapu luksusowego osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin, w ramach którego powstało 84 domów. Przekazywanie lokali pierwszym mieszkańcom rozpocznie się w sierpniu. Inwestycja jest realizowana w warszawskim Wilanowie przy ul. Stefana Korbońskiego.
Budowa osiedla Neo Natolin, projektu grupy deweloperskiej Real Management S.A. w kategorii zabudowy jednorodzinnej, realizowana jest zgodnie z ustalonym harmonogramem. Spółka kończy właśnie prace budowlane przy pierwszym etapie budowy osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych w warszawskim Wilanowie.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu prac i dumni z faktu, że nasza oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Sprzedaż na poziomie 95% jest dowodem na to, że projekt skoncentrowany na budowie luksusowych domów jednorodzinnych zdobył uznanie klientów poszukujących wyjątkowego miejsca do życia. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy będziemy mogli przekazać klucze pierwszym mieszkańcom. Dodam, że jesteśmy właśnie w trakcie przygotowań do rozpoczęcia drugiego etapu budowy - powiedział Arkadiusz Płociński, wiceprezes Real Management S.A.
Przekazywanie lokali i wręczenie kluczy mieszkańcom Neo Natolin rozpocznie się w sierpniu i potrwa do końca września 2024 roku. Deweloper przewiduje, że pierwsi lokatorzy wprowadzą się jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia.
Neo Natolin to warszawskie osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję wyróżnia elegancka i nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości rozwiązania zapewniające sąsiadującym ze sobą rodzinom prywatność i liczne udogodnienia. Domy są połączone ze sobą jedynie garażami, co zapewnia maksimum prywatności mieszkańcom. Każdy z lokali mieszkalnych posiada działkę o powierzchni od ok. 580 mkw. do 990 mkw., której 70 proc. to powierzchnia biologicznie czynna. Na terenie osiedla planowane są także liczne zielone przestrzenie, wspólne skwery, staw czy zakątki z małą architekturą.
Inwestycja, w której znajdują się liczne pro-ekologiczne rozwiązania, od samego początku realizowana jest z dbałością o środowisko naturalne. Każdy z domów został wyposażony w pompy ciepła, rekuperację z odzyskiem ciepła, infrastrukturę dla systemów fotowoltaiki czy miejsce na instalację ładowarki samochodowej. Wszystkie te udogodnienia wpłyną na efektywność energetyczną i ograniczenie kosztów zużycia mediów.
W niedalekiej odległości od powstającego osiedla znajdują się szkoły (w tym jedne z najbardziej prestiżowych w Warszawie), przedszkola, centra medyczne, wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, Galeria Ursynów czy restauracje. Z kolei położenie osiedla Neo Natolin w otulinie Rezerwatu Przyrody Las Natoliński i Lasu Kabackiego zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych i zaoferuje wiele możliwości rekreacyjnych oraz sportowych. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z centrum Warszawy oraz dogodnie połączona z obrzeżami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do stacji metra w zaledwie kilka minut. Dużym atutem jest także bliskość trasy S2.
Autorem projektu architektonicznego całego osiedla jest renomowana pracownia APA Wojciechowski. Firma Internity Home wesprze natomiast przyszłych mieszkańców w projektowaniu i aranżacji wnętrz.
Inwestycja Neo Natolin jest kolejnym projektem Real Management w kategorii zabudowy jednorodzinnej. Spółka w swoim portfolio posiada także Rezydencje Chojnów oraz Rezydencje Pałacowa.
Więcej informacji o inwestycji znajduje się na: https://neonatolin.com/
Real Management S.A. jest dynamicznie rozwijającą się spółką deweloperską, powstałą w 2002 roku. Działalność firmy koncentruje się w sektorze nieruchomości produkcyjno-przemysłowych i mieszkaniowych. Innowacyjność i efektywne zarządzanie – to czynniki, pozwalające spółce na stały rozwój i ekspansję w sektorze nieruchomości. Od początku działalności Real Management S.A. zrealizował projekty komercyjne i mieszkaniowe o powierzchni 265 000 mkw. Wśród nich znajdują się m.in. kompleks biurowy Bolero Office Park, osiedla domów jednorodzinnych premium Rezydencje Pałacowa i Rezydencje Chojnów, centra produkcyjno-przemysłowe Good Point oraz parki convenience Przyczółkowska Vis a Vis i Point.44.
Zgodnie z założeniami strategicznymi na najbliższe lata, Real Management S.A. planuje realizację kolejnych 500 000 mkw. nowoczesnych powierzchni produkcyjno-przemysłowych pod nazwą Good Point oraz 44 000 mkw. powierzchni mieszkalnych w Warszawie w ramach osiedla domów jednorodzinnych Neo Natolin.
Real Management S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.