Nowa promocja Grupy Murapol i Andrzej Bargiel na Mieszkaniowym Dniu Otwartym
Już 29 czerwca w biurach sprzedaży dewelopera w Łodzi, Bydgoszczy i Toruniu będzie można spotkać się z Andrzejem Bargielem, jednym z najlepszych polskich skialpinistów. To nie jedyny powód, dla którego warto wybrać się na Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Ruszyła także nowa promocja Grupy Murapol, w ramach której deweloper oferuje po 8 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w 13 miastach. Akcja trwa tylko do 29 czerwca, zatem sobotni Mieszkaniowy Dzień Otwarty w biurach sprzedaży w całej Polsce to idealny moment, by z niej skorzystać.
- Wszystkie osoby, które szukają atrakcyjnej okazji do zakupu nowoczesnego i komfortowego mieszkania bądź chciałyby ulokować swój kapitał w nieruchomościach jeszcze w czerwcu, powinny koniecznie zwrócić uwagę na naszą nową promocję. Wybierając lokal z Mieszkaniowej extra 8-ki można zyskać w promocyjnej cenie m.in. rabat, nawet 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Trzeba przyznać, że oszczędność w wysokości ponad 200 tys. zł to wyjątkowa korzyść, dlatego zachęcam wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w akcji do wejścia na naszą stronę internetową i zapoznania się z promocyjną ofertą, jak i do przyjścia na Mieszkaniowy Dzień Otwarty. W przyjaznej atmosferze porozmawiamy o szczegółach aktualnej promocji i pomożemy w wyborze wymarzonego mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego spośród ponad 100 propozycji w 21 inwestycjach na terenie całego kraju – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Mieszkaniowy Dzień Otwarty odbędzie się już w najbliższą sobotę w biurach sprzedaży dewelopera w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i we Wrocławiu. Doradcy będą czekali na klientów od godz. 9.00 do 14.00.
Tego dnia biura sprzedaży Grupy Murapol w Łodzi, Bydgoszczy i Toruniu odwiedzi też słynny skialpinista, który jako pierwszy w historii zjechał na nartach ze szczytu K2. Andrzej Bargiel, bo o nim mowa, będzie opowiadał o swoich górskich wyprawach i sportowym doświadczeniu, nie zabraknie też pamiątkowych zdjęć z fanami i autografów. Spotkania z ambasadorem Grupy Murapol odbędą się w biurach sprzedaży w:
- Bydgoszczy przy ul. Akademickiej 13D – godz. 9.00-9.45,
- Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 115 – godz. 11.00-11.40,
- Łodzi przy ul. Zielonej 18 – godz. 14.00-14.45.
Warto też dodać, że równocześnie trwa jeszcze czerwcowa promocja, w ramach której Grupa Murapol oferuje osobom zdecydowanym na zakup mieszkania, pomoc w spłacie rat kredytowych za okres nawet 2 lat. By poznać więcej szczegółów dotyczących akcji wystarczy wypełnić formularz i umówić się z doradcą na rozmowę w biurze sprzedaży podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego.

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Tylko 35 proc. Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ możliwe do osiągnięcia przed 2030 r. Potrzebna ściślejsza współpraca międzynarodowa
Jak wynika z raportu ONZ, choć w ciągu ostatniej dekady dzięki dążeniu do realizacji przyjętych celów udało się poprawić życie milionów ludzi na całym świecie, to jednak tempo zmian pozostaje zbyt wolne, by dało się je osiągnąć do 2030 roku. Postęp hamują przede wszystkim eskalacja konfliktów, zmiana klimatu, rosnące nierówności i niewystarczające finansowanie. Jak wynika ze sprawozdania Parlamentu Europejskiego, problemem jest także brak ścisłej współpracy międzynarodowej i sceptyczne podejście niektórych państw ONZ.
Przemysł spożywczy
UNICEF: Wszystkie dzieci poniżej piątego roku życia w Gazie cierpią z powodu niedożywienia. Sytuacja jest katastrofalna

Ataki Izraela na Strefę Gazy i jej izolacja doprowadziły do całkowitego załamania podstawowych usług i ograniczenia możliwości dostaw i dystrybucji pomocy humanitarnej – wskazuje UNICEF. W efekcie setki tysięcy Palestyńczyków są w sytuacji ciągłego zagrożenia życia i cierpią z powodu niedożywienia i głodu. Ta klęska dotyczy praktycznie wszystkich dzieci poniżej piątego roku życia. Konflikty są jednym z głównych przyczyn braku bezpieczeństwa żywnościowego, głodu i niedożywienia na świecie. Szczególnie dotyczy to Afryki i Azji Zachodniej.
Prawo
Branża ciepłownictwa czeka na unijną i krajową strategię transformacji. Liczy na większe fundusze i korzystne regulacje

Komisja Europejska zapowiedziała rozpoczęcie w I kwartale 2026 roku prac nad strategią dla ciepłownictwa i chłodnictwa. Nad tym strategicznym dokumentem w zakresie ciepłownictwa pracuje także polski rząd. Branża podkreśla, że obie te strategie będą miały kluczowe znaczenie dla trwającej transformacji w ciepłownictwie, czyli przyszłości ogromnych inwestycji, które czekają sektor do 2050 roku. Jednocześnie apeluje o większe wsparcie tego procesu ze środków publicznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.