Nowa pula mieszkań w inwestycji Apartamenty na Wzgórzach

Martyna Dziopak
Good One PR
ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
martyna.dziopak|goodonepr.pl| |martyna.dziopak|goodonepr.pl
739060588
www.goodonepr.pl
J.W. Construction wprowadziło do sprzedaży kolejny budynek w kameralnej, efektywnej energetycznie inwestycji Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie, nieopodal Myślenic. To osiedle położone na przestrzennej, pagórkowatej działce z dostępem do licznych udogodnień oraz prywatnego parku leśnego. Wyróżnikiem tego projektu jest zastosowanie technologii, materiałów i rozwiązań przyjaznych dla środowiska, które przekładają się dodatkowo na niskie koszty utrzymania mieszkań.
Apartamenty na Wzgórzach są zlokalizowane w Zawadzie, w odległości 18 km od Krakowa. Miejscowość Zawada leży na pograniczu dwóch krain: Pogórza Wielickiego i Beskidu Makowskiego, a także w pobliżu zbiornika retencyjnego – Jeziora Dobczyckiego. Inwestycja stanowi debiut J.W. Construction - dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem - na małopolskim rynku. Deweloper zrealizował ten projekt z myślą o klientach poszukujących w pobliżu Krakowa spokojnej, zielonej oazy w atrakcyjnej cenie.
– Apartamenty na Wzgórzach przyciągają uwagę przede wszystkim ze względu na malownicze położenie na przestrzennym, pagórkowatym terenie. Pod zabudowę przeznaczono mniej niż połowę z 30 hektarów powierzchni, na której znajduje się inwestycja. Oznacza to niskie nasycenie zabudowy i dostęp do licznych terenów zielonych, czego nie znajdziemy w inwestycjach miejskich, w tym prywatnego, blisko 8-hektarowego parku leśnego – komentuje Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – W kolejnych latach w okolicy pojawi się tu także połączenie kolejowe na trasie Kraków-Myślenice, co dodatkowo usprawni komunikację ze stolicą Małopolski – dodaje Małgorzata Ostrowska.
Kolejna pula mieszkań w sprzedaży
J.W. Construction wprowadziło właśnie do oferty kolejny 3-kondygnacyjny budynek z gotowego, wybudowanego pierwszego etapu inwestycji. W sprzedaży dostępnych jest tym samym 18 nowych mieszkań o powierzchni od 25 m2 do 58 m2. Mieszkańcy inwestycji będą mieli dostęp do licznych udogodnień znajdujących się na ogrodzonym, bezpiecznym terenie. Mowa tu m.in. o korcie tenisowym czy terenach rekreacyjnych wokół osiedla z miejscami wyznaczonymi do grillowania, co sprzyja sąsiedzkiej integracji i budowaniu lokalnej społeczności. Ceny mieszkań w nowej puli sprzedażowej zaczynają się już od 250 tys. zł.
Osiedle efektywne energetycznie, czyli jakie?
Apartamenty na Wzgórzach to kolejna inwestycja z portfela J.W. Construction bazująca na technologii szkieletowej i drewnianych prefabrykatach produkowanych w należącej do dewelopera fabryce w Tłuszczu. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów we wnętrzach panuje korzystny mikroklimat bez smogu, bakterii i wirusów - to idealne środowisko np. dla alergików. W projekcie wdrożono ponadto szereg dodatkowych rozwiązań, jak ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy rekuperacja, które sprawiają, że inwestycja jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także o niskich kosztach w utrzymaniu.
J.W. Construction to jeden z największych i najbardziej znanych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się liczbą ponad 35 tysięcy sprzedanych mieszkań oraz ponad 600 domów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, a także poza krajem. W portfolio JWC znajdują się także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz obiekty hotelowe: kompleks Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju, Hotel Dana w Szczecinie czy sieć Hoteli 500 nad Zegrzem, w Tarnowie Podgórnym oraz w Strykowie. J.W. Construction ma także w swojej grupie kapitałowej własną spółkę wykonawczą oraz fabrykę w Tłuszczu. Więcej informacji na temat firmy oraz aktualnie realizowanych inwestycji można znaleźć na stronie www.jwc.pl.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.