Komunikaty PR

Oferta Grupy Murapol w Siewierzu bogatsza o kolejne nowe lokale

2023-09-28  |  13:30
Biuro prasowe

Grupa Murapol, jeden z wiodących deweloperów na polskim rynku, wprowadza do swojej oferty 115 nowoczesnych i funkcjonalnych lokali w ramach kolejnego etapu inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna w Siewierzu. Mieszkania zostaną wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy, a dzięki instalacji Home Management System w budynkach, mieszkańcy będą mogli skorzystać z opcji smart home.

Murapol Siewierz Jeziorna jest częścią pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy, położonej w zielonej i urokliwej części Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. Twórcom tego miejsca zależało na poszanowaniu środowiska, efektywnym zarządzaniu zasobami oraz dbałości o zachowanie wysokiej jakości życia i stworzeniu poczucia wspólnoty wśród mieszkańców. Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna zachwyci każdą osobą pragnącą żyć w spokojnym i zielonym sąsiedztwie. Mieszkańcy mogą się cieszyć naturalnym otoczeniem i dostępem do malowniczego jeziora z przystanią i piaszczystą plażą, ścieżek biegowych, placu zabaw, siłowni plenerowej czy boiska do piłki nożnej. W pobliżu inwestycji nie brakuje również punktów handlowo-usługowych – funkcjonuje tu sklep spożywczy, kawiarnio-piekarnia i salon kosmetyczny. Co ważne, Murapol Siewierz Jeziorna jest dobrze skomunikowane, dzięki ważnym arteriom w okolicy – droga krajowa nr 91 łączy Gdańsk z Podwarpiem, przecinając również takie miasta jak Toruń, Łódź czy Częstochowa. Dojazd samochodem do centrum Katowic zajmuje stąd 20 minut, a do międzynarodowego portu lotniczego Pyrzowice zaledwie 15 minut.

W ramach kolejnego etapu inwestycji przy ul. Jeziornej, Grupa Murapol wprowadza do oferty 115 lokali w czterech kameralnych, 3-piętrowych budynkach. Zróżnicowane metraże i kompaktowe układy mieszkań – od 1- do 4-pokojowych – przeznaczone są zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. To również świetna okazja inwestycyjna dla osób pragnących ulokować swój kapitał w nieruchomościach. Lokale na piętrach będą posiadać nawet dwa przestronne balkony, a te usytuowane w kondygnacjach parterowych dodatkową przestrzeń w postaci tarasów z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 142 mkw. Części wspólne budynków zostały zaprojektowanie z wykorzystaniem trwałych i wysokogatunkowych materiałów. W obiektach zostanie zamontowany Home Management System umożliwiający korzystanie z rozwiązań smart home, a każde mieszkanie w standardzie będzie wyposażone w pakiet antysmogowy, chroniący przed smogiem i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Na terenie osiedla powstanie również stacja ładowania pojazdów elektrycznych dla entuzjastów niskoemisyjnych środków transportu oraz bezpłatne zewnętrzne miejsca postojowe.

- Siewierz Jeziorna to przemyślane i wyjątkowe przedsięwzięcie urbanistyczne na mapie Polski. Cieszymy się, że jako ogólnopolski deweloper możemy być jego częścią. Miejsce to, podobnie jak nasza inwestycja, zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić mieszkańcom odpowiedni komfort i jakość życia. Oferowane przez nas lokale są funkcjonalne, ustawne oraz wyposażone w innowacyjne i ekologiczne technologie. Dodatkowo, pod uwagę bierzemy oczekiwania naszych klientów, którzy pragną żyć w spokojnej okolicy, blisko natury i zielonych terenów rekreacyjnych. Murapol Siewierz Jeziorna jest odpowiedzią na te potrzeby – inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie pięknego Zalewu Przeczycko-Siewierskiego przyciąga do siebie swoją nowoczesnością oraz malowniczym położeniem – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Na początku 2023 r. do przedsprzedaży trafił kolejny etap Murapol Siewierza Jeziornej. Deweloper postawił wtedy do dyspozycji klientów 84 lokale w dwóch 3-piętrowych obiektach. W ramach poprzednich etapów oddano tu do użytkowania już ponad 400 mieszkań w 12 budynkach. Ostatnie, gotowe do odbioru lokale w zrealizowanych obiektach są jeszcze dostępne w ofercie Grupy Murapol.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek Biuro prasowe
2025-07-23 | 13:10

Łotewski producent wysokiej jakości domów prefabrykowanych wchodzi na polski rynek

Łotewski producent wysokiej klasy domów prefabrykowanych MyCabin rozszerza sieć oddziałów i dostaw na Polskę. To odpowiedź na rosnący popyt mieszkaniowy w Europie.
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

Firmy dzierżawiące grunty od Skarbu Państwa muszą zwrócić majątek rolny. Zagrożony jest też wspierany przez nich ośrodek rehabilitacyjny

Działalność ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami w Głubczycach, w województwie opolskim, jest zagrożona, o czym alarmuje Stowarzyszenie „Tacy Sami”. Zagrożenie jest konsekwencją restrukturyzacji spółki Top Farms Głubczyce, która jest jednym z największych pracodawców w okolicy i od lat wspiera działalność stowarzyszenia. Rolnicza spółka nie wie, jakie będą dalsze losy dzierżawionych do tej pory przez nią ziem, które w listopadzie br. muszą wrócić do Zasobu Skarbu Państwa. Zarząd spółki od wielu miesięcy apeluje do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o wiążące decyzje w sprawie powołania Ośrodków Produkcji Rolniczej, które miałyby powstać na zwróconych gruntach, oraz kryteriów wyboru ich nowych dzierżawców.

Bankowość

Polskie kredyty hipoteczne wciąż jednymi z najdroższych w Europie. Zdaniem członka RPP odgórne ograniczanie marż banków się nie sprawdzi

Hipoteki w Polsce, co podkreśla też wielu polityków, należą do najdroższych w Europie. To nie tylko kwestia wysokości stóp procentowych, ale też marży banku. Zdaniem członka RPP prof. Ireneusza Dąbrowskiego jest tylko możliwość wpływania na ten pierwszy czynnik, bo regulacyjne ograniczenie wysokości marży byłoby trudne do wdrożenia.

Ochrona środowiska

Budowa morskich farm wiatrowych w Polsce szansą na kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy. Wciąż brakuje jednak wykwalifikowanych pracowników

W Krajowym Planie w dziedzinie Energii i Klimatu rząd przewiduje zainstalowanie do 2030 roku około 5,9 GW w morskich farmach wiatrowych i kolejnych 12 GW w ciągu następnej dekady. Offshore ma być istotnym filarem dekarbonizacji krajowej gospodarki. Realizowane przez polskie spółki wraz z partnerami zagranicznymi projekty tzw. fazy I nabierają tempa i wkraczają w etap budowy infrastruktury na lądzie. Wśród wyzwań, które czekają wykonawców, jest m.in. brak pracowników z branży offshore. Pomocne może być ściąganie do kraju Polaków, którzy pracują na zagranicznych projektach morskich.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.