Komunikaty PR

OKAM organizuje Dni Otwarte Strefy PROGRESS w Łodzi

2024-05-21  |  15:30
Biuro prasowe

W dniach 24-26 maja 2024 r. na terenie inwestycji mieszkaniowej Strefa PROGRESS pomiędzy al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowską 217 w Łodzi odbędą się Dni Otwarte. OKAM przygotował Ofertę specjalną dla klientów zainteresowanych zakupem mieszkania - rabaty sięgające 25 tys. zł. W piątek i sobotę przewidziane są bezpłatne konsultacje z architektami wnętrz. OKAM aktualnie prowadzi w Łodzi dwa projekty mieszkaniowe, obok Strefy PROGRESS - również inwestycję NOW. W miniony weekend 18-19 maja br. deweloper zorganizował podobne wydarzenie w INSPIRE w Katowicach. 

Łódź należy do kluczowych rynków w portfolio OKAM. Firma jest tu obecna od dwóch dekad, czyli początku istnienia. Miasto rozwija się bardzo dynamicznie i jest dla nas niezwykle ważne, że mamy w tym swój udział. Obecnie realizujemy dwa projekty w centrum Łodzi, które charakteryzować będzie wysoka jakość wykończenia, szereg udogodnień i ciekawa architektura. Niepodważalnym atutem w obu realizacjach jest świetna lokalizacja - podkreśla Monika Szostek, Marketing Manager, OKAM Capital. 

Dni Otwarte zostaną zorganizowane w Biurze Sprzedaży Strefy PROGRESS u zbiegu al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowskiej 217 w terminie: 24 maja (10:00–18:00), oraz 25 i 26 maja (10:00-16:00). Będzie to okazja do rozmowy z doradcami OKAM i podjęcia decyzji o zakupie mieszkania w konkurencyjnej cenie. OKAM przygotował Ofertę specjalną z rabatami sięgającymi 25 tys. zł. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Strefie PROGRESS będą mogły skorzystać ze spaceru po inwestycji. Spacer możliwy jest po uprzedniej telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu: + 48 782 705 705. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowo, w dniach 24-25 maja będzie można skorzystać z nieodpłatnych konsultacji z architektami z pracowni KODO.

STREFA PROGRESS to pierwszy projekt mieszkaniowy OKAM w Łodzi. Na I etap inwestycji składać się będzie 276 mieszkań o metrażach od 25 do 160 mkw. W ofercie znajdują się mieszkania o wysokim standardzie, począwszy od kawalerek, a kończąc na kilkupokojowych przestronnych lokalach, w tym mieszkaniach z antresolami. W STREFIE PROGRESS przewidziano komórki lokatorskie, w części parterowej zaplanowano lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie szereg udogodnień wpływających na jakość życia, m.in.: reprezentacyjne lobby, strefa co-workingu, strefa rekreacji / fitness, paczkomat, a także rozwiązania prośrodowiskowe - w tym zielone patio, gniazda do ładowania urządzeń mobilnych w ławkach na dziedzińcu czy wypożyczalnia rowerów. Oddanie projektu do użytkowania przewidywane jest na III kw. 2024 r. 

Strefa PROGRESS działa w symbiozie z innym kompleksem OKAM – Strefą Piotrkowska 217 – kulturalno-rozrywkowym centrum miasta. Razem tworzyć będą obiekt typu mixed-use, łączący funkcje: mieszkaniową, kulturalną, usługowo-handlową. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Strefy Piotrkowska 217 mieszkańcy Strefy PROGRESS będą mieli dostęp do kawiarni i restauracji, wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych.  

Poza Strefą PROGRESS, OKAM realizuje NOW. Inwestycja powstająca przy ul. Dowborczyków 18, w obrębie Nowego Centrum Łodzi (NCŁ), obejmie 333 mieszkania (kawalerki, lokale 2, 3 i 4-pokojowe) w metrażu od 25 do 113 mkw. Do mieszkań przynależeć będą ogródki, tarasy lub balkony, a także komórki lokatorskie. Na parterze budynku przewidziano przestrzeń usługowo-handlową. W ramach rozwiązań podnoszących jakość życia zgodnie z Nową Polityką Jakości, na terenie NOW powstanie m.in. wewnętrzna strefa fitness oraz taras na ostatniej kondygnacji. Mieszkańcy będą mieli dostęp do strefy street workoutu czy bazy hulajnóg i rowerów. W standardzie wyposażenia każdego lokalu znajdzie się system automatyki mieszkaniowej, pozwalający na zdalne zarządzanie lokalem. Zakończenie inwestycji planowane jest na I poł. 2026 r.

NOW to nowa inwestycja OKAM, która powstaje na terenie po dawnej fabryce Teodora Meyerhoffa, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu biurowego OKAM - ŁÓDŹ.WORK. Na jego terenie działają zarówno firmy prywatne i publiczne, jak i lokalne organizacje. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:00

Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów

Rosnące ceny mieszkań skłaniają wiele osób do wyboru mikroapartamentów jako przystępnej cenowo i funkcjonalnej alternatywy. Koszty ich zakupu i utrzymania są niższe, co czyni
Nieruchomości Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
2024-12-30 | 15:00

Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?

Kraków nieustannie buduje swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Rosnące inwestycje, turystyczny urok i zwiększająca się liczba mieszkańców sprawiają, że zapotrzebowanie na
Nieruchomości Deweloperzy nie nadążają za popytem
2024-12-30 | 15:00

Deweloperzy nie nadążają za popytem

Mieszkania drożeją, a nowych powstaje rekordowo mało. W 2023 roku deweloperzy rozpoczęli budowę 114,5 tys. lokali – to najmniej od sześciu lat. Ceny za mkw. w Warszawie zdążyły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.