OVAL SKY – nowa inwestycja na warszawskiej Woli
Dekpol Deweloper wprowadził do swojej oferty nowość - projekt OVAL SKY, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 21. Ta nowoczesna inwestycja obejmuje 333 lokale stanowiące doskonałą opcję dla inwestorów.
OVAL SKY to dziesięciokondygnacyjny budynek mieszczący w sumie 333 apartamenty o metrażach od 26 do 56 m2, doskonałe pod zakup w celach inwestycyjnych. Oferta umożliwia kupno lokalu wykończonego pod klucz, a następnie oddanie go w zarządzanie sprawdzonemu operatorowi - spółce Grano Hotels, należącej do Grupy Dekpol.
Komfort i bezpieczeństwo
Inwestycja OVAL SKY oferuje szereg udogodnień. W budynku przewidziano rowerownie ze strefą do naprawy i mycia rowerów oraz zewnętrzny i wewnętrzny monitoring z kontrolą dostępu, zapewniający bezpieczeństwo. Dla zmotoryzowanych przygotowano 80 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.
Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania
OVAL SKY wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Na dachu przewidziano panele fotowoltaiczne, a w częściach wspólnych zastosowane zostanie energooszczędne oświetlenie LED.
Bogata oferta udogodnień
W celu zapewnienia gościom najwyższego komfortu w OVAL SKY zadbano o każdy detal. Do dyspozycji będzie stylowe lobby i licząca ponad 200 m2 strefa coworkingowa z salą konferencyjną oraz biblioteczką, idealna dla osób pracujących zdalnie. Ponadto w budynku dostępna będzie sala kinowa, strefa fitness obejmująca saunę i siłownię, strefa rekreacyjna z bilardem, PlayStation i piłkarzykami oraz wysokiej klasy restauracja.
Doskonała lokalizacja
Kluczowy atut inwestycji stanowi jej lokalizacja. Budynek położony jest w doskonale skomunikowanej części Warszawy, z łatwym dojazdem do dworca Warszawa Centralna (10 minut) oraz Warszawa Zachodnia (5 minut). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum wystawiennicze EXPO XXI.
Rolę generalnego wykonawcy pełni spółka Dekpol Budownictwo.
Przekazanie lokali do użytku planowane jest na przełomie IV kwartału 2025 i I kwartału 2026 roku.
Dodatkowe informacje na temat OVAL SKY dostępne są na stronie: https://dekpoldeweloper.pl/portfolio/ovalsky-warszawa-ul-pradzynskiego/.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.