Projekt Nadolnik z kolejnymi postępami i rezerwacjami
Inwestycja Nadolnik Compact Apartments nabiera tempa. Deweloper zakończył realizację oraz przekazanie kluczy I etapu. Klienci rezerwują kolejne smart apartamenty z II etapu projektu, a jednocześnie trwa jego budowa.
Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, niedaleko Ronda Śródka trwa realizacja przedsięwzięcia będącego novum na rynku nieruchomości. Powstanie tutaj największy w Polsce kompleks liczący ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 m kw. Każdy taki lokal posiada: aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną, chociażby do pracy czy wypoczynku. Wybrane z nich posiadają także antresole, mogące pełnić funkcję sypialnianą. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Finalnie, powstanie tutaj pełen kompleks z punktami handlowo-usługowymi, terenami rekreacyjnymi (m.in. boiska).
W I etapie powstało 213 smart apartamentów i wszystkie zostały oddane nabywcom. Wśród klientów są często osoby młode, chcące nabyć swoją pierwszą nieruchomość w przystępnej cenie, ale też klienci inwestycyjni. Dziś inwestycja w nieruchomość jest najpewniejsza, a opieka operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Cieszymy się, że nasza propozycja trafia do szerokiego grona odbiorców i została pozytywnie zweryfikowana przez rynek. Biorąc pod uwagę oba etapy, sprzedażowo zbliżamy się do granicy 300 lokali. W ciągu ostatnich kilku dni przybyły nam dodatkowe rezerwacje, co nas bardzo cieszy – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Każdy, kto chciałby odwiedzić inwestycję, ma taką możliwość. Nadolnik Compact Apartments powstaje przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu, a tuż obok znajduje się biuro dewelopera, gdzie przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i higieny, można porozmawiać z doradcami klienta.
- Warto podkreślić, że jednocześnie trwają kolejne prace budowlane w II etapie Nadolnik Compact Apartments. Kontynuowane są kolejne zadania na kondygnacji hali garażowej. Następnie będą wykonywane prace w kondygnacjach apartamentowych. Zakończenie całości inwestycji jest planowane na rok 2022 – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Co ważne, deweloper realizuje też inwestycję mieszkaniową na poznańskiej Śródce, konkretnie przy ulicy Bernata. W ramach przedsięwzięcia „Śródka OdNowa 2” powstanie budynek wielorodzinny, a w nim 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Ponad 70 procent lokali znalazło swoich nabywców.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.