Shay Baruch nowym CEO LivUp
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Shay Baruch został powołany na stanowisko CEO LivUp, firmy działającej na polskim rynku najmu instytucjonalnego (PRS). Z funkcji ustąpił Roee Shamir, który po siedmiu latach kierowania firmą postanowił podjąć nowe wyzwania zawodowe.
Nowy CEO LivUp - Shay Baruch - zdobywał doświadczenie na kierowniczych stanowiskach na kilku europejskich rynkach. Pełnił funkcje CFO oraz członka zarządu w takich firmach jak GTC S.A., Cineworld Group Plc czy EY. W nowej roli będzie kontynuował rozwój LivUp realizując kolejne projekty. Pod jego przewodnictwem firma ma ambitne plany na rozszerzenie swojego portfela do kilku tysięcy mieszkań. Nominacja tego doświadczonego menedżera na stanowisko CEO to wyraz umacniania pozycji LivUp na polskim rynku PRS.
Roee Shamir tworzył LivUp od samego początku jego istnienia. Przyczynił się zarówno do dynamicznego rozwoju firmy, jak i sektora PRS w Polsce. Po latach budowania pozycji LivUp, zdecydował się jednak rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze.
Jako spółka zależna Aurec Capital, ugruntowanej międzynarodowej grupy inwestycyjnej i głównego gracza na polskim rynku nieruchomości, LivUp zarządza ponad 750 mieszkaniami w Warszawie i Krakowie W każdej ze swoich inwestycji firma wprowadza liczne udogodnienia, takie jak prywatne sale fitness, lounge roomy, a także infrastrukturę dla rowerzystów oraz programy zniżkowe dla najemców. Nieruchomości LivUp oferują szeroki wybór umeblowanych i wykończonych w wysokim standardzie lokali: kawalerek oraz mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Mieszkania charakteryzuje nowoczesny i ponadczasowy projekt wnętrz, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także wdrożenie funkcjonalnych rozwiązań dla użytkowników. Od momentu założenia, LivUp odegrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości polskiego rynku PRS.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.