Komunikaty PR

WeWell nowa spółka na rynku apartamentów w kurortach

2022-08-09  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Managerowie firmy WeWell mają kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarówno budowania
i zarządzania najmem nieruchomości, jak i w sektorze finansowym, prawnym oraz usługach związanych z wypoczynkiem w duchu work life balance. Stanowisko prezesa spółki objął Jacek Twardowski.

Przez ostatnie kilkanaście lat Jacek Twardowski zaplanował i zrealizował jedne z najlepiej ocenianych na rynku projektów apartamentów wakacyjnych. Był dyrektorem zarządzającym i partnerem w Kristensen Group, firmie która jako pierwsza w Polsce zaczęła realizować projekty z segmentu second home. Odpowiadał za realizację ponad 10 projektów w polskich kurortach na łączną liczbę 1200 apartamentów. To m.in. Baltic Park w Świnoujściu, Osada Zamkowa – osiedle luksusowych domów wakacyjnych w Pasymiu na Mazurach, Apartamenty Pod Śnieżką w Karpaczu, Apartamenty Bukowa w Wiśle oraz apartamenty Porto Łeba. A także zagraniczne inwestycje wakacyjne: apartamenty w Bodrum w Turcji oraz na Majorce. W ramach grupy Kristensen współtworzył także spółkę ApartView zajmującą się zarządzaniem wynajmem apartamentów wakacyjnych. Obok biznesowej działalności deweloperskiej Jacek Twardowski jest również instruktorem nurkowania.

W zarządzie spółki WeWell znalazła się także Paulina Kierebińska, obejmując funkcje CFO. Paulina od 1994 r. związana z branżą finansową. W czasie swojej kariery rozwijała pion bankowości korporacyjnej w banku ING na stanowisku Manager Corporate Banking.  Piastowała funkcję CFO oraz wiceprezesa ds. finansowych w Optimus Lockheed Martin Integration Systems. Ostatnie kilkanaście lat pełniła funkcję dyrektora finansowego na region Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu i Afryki w spółce Regenersis, będącej jednym z głównych partnerów korporacji technologicznych takich jak m.in. Samsung, Orange, Vadaphone, Virgin Media.

W kierownictwie firmy znalazł się także adwokat Mikołaj Ostrowski, założyciel i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal. Mikołaj Ostrowski od 2008 r. doradza przedsiębiorcom w projektach biznesowych o globalnej skali, początkowo w ramach renomowanej warszawskiej kancelarii, a od kilku lat jako managing partner w OWIW Legal & Accounting. Jest specjalistą w zakresie ryzyk prawnych prowadzenia biznesu.

Innowacyjne apartamenty oraz regeneracja - WellbeingBreak

Spółka pracuje obecnie nad dwoma projektami: apartamentami w Wiśle z kategorii boutique luxury apartments oraz kompleksem całorocznych domów wakacyjnych nad jeziorem. Zarówno prowadzone już inwestycje, jak i kolejne planowane są zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa oraz regeneracji w oparciu o naturalne metody wypoczynku, spędzania czasu i pozbywania się stresu.

Spółka sprzedawać będzie lokale nabywcom indywidualnym, którzy poszukują apartamentów
i domów wakacyjnych wtopionych w naturę, umożliwiających pełną regenerację, z dala od zgiełku zatłoczonych kurortów.

Firma realizować będzie autorski program WellbeingBreak™ - czyli usługę zarządzania i wypoczynku (dla właścicieli apartamentów jak i turystów w nich wypoczywających) nakierowanego na dobre samopoczucie, potrzebę natychmiastowej odnowy w otoczeniu natury oraz wypoczynku poprzez pracę z ciałem i umysłem. Formuła WellBreak™ realizowana w projektach wybudowanych przez WeWell obejmować więc będzie m.in. kąpiele leśne (jap. Shinrin-yoku), zajęcia jogi i slow joggingu, morsowanie, warsztaty diet coaching, terapie oddechowe (m.in. zgodne z metodą oddechową Butejki) czy fitness siłowy z wykorzystaniem drzew i podłoża.

Pierwsze dwa projekty apartamentowe spółka planuje wprowadzić do sprzedaży dla inwestorów indywidualnych jeszcze latem 2022 r.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: .
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem? Biuro prasowe
2024-07-26 | 11:00

Dopłaty kredytowe, a wynajem mieszkania: będzie problem?

Do tej pory Polacy mogli skorzystać z trzech programów dopłat kredytowych: Rodzina na Swoim, Mieszkanie dla Młodych oraz Bezpieczny Kredyt 2%. Na horyzoncie pojawia się program Kredyt
Nieruchomości CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland
2024-07-25 | 12:00

CCC zostaje w trzech centrach handlowych z portfolio Greenman Poland

  Marka CCC kontynuuje współpracę z trzema centrami handlowymi z portfolio Greenman Poland – Nowymi Czyżynami w Krakowie, Nowymi Bielawami w Toruniu i Nową Górną w
Nieruchomości Warsaw office market in the process of adaptation
2024-07-25 | 01:00

Warsaw office market in the process of adaptation

Stable demand, low supply of new offices, and few vacancies—this briefly describes the current situation in the Warsaw market Just under 11 per cent of the office space resources in

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

IT i technologie

Przemysł

Koszty instalacji robotów wciąż zbyt wysokie dla firm. Są one jednak świadome konieczności takich inwestycji

Koszty pracy ludzkiej są nadal niskie, a korzyść z instalacji robota na linii produkcyjnej nie jest jeszcze tak duża. To – według raportu Polskiego Instytutu Ekonomicznego – jedna z głównych barier w procesie robotyzacji w Polsce. Jednak dynamicznie rosnące średnie i minimalne wynagrodzenie, a także pogłębiający się niedobór pracowników mogą powoli tę tendencję zmieniać na korzyść robotów. Poza kwestią kosztową wadami, które widzą przedstawiciele firm przemysłowych, są m.in. zależność od stabilnych dostaw energii i technologii zagranicznych dostawców. Problemem nie są jednak kwestie obaw co do wpływu robotów na rynek pracy.

Zdrowie

Załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ćwiczą techniki zabiegowe ratujące życie pacjentów. W centrum szkoleniowym odwzorowywane są najcięższe przypadki

Załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które tylko w ubiegłym roku były wzywane do prawie 12 tys. wypadków i pilnych, trudnych przypadków, muszą się ciągle szkolić, żeby być w stanie jak najlepiej pomagać pacjentom m.in. po ciężkich urazach, poparzeniach czy nagłym zatrzymaniu akcji serca. – Szkolenia to podstawa naszego funkcjonowania – podkreśla prof. dr hab. n. med. Robert Gałązkowski, koordynator Mobilnej grupy zabezpieczenia medycznego i wieloletni dyrektor LPR. Lekarze, ratownicy medyczni i pielęgniarze rozpoczęli szkolenia w warszawskim Centrum Edukacji Medycznej – specjalistycznym ośrodku Grupy LUX MED, gdzie mogą ćwiczyć najtrudniejsze techniki zabiegowe, ratujące życie pacjentów, w warunkach jak najbardziej odwzorowujących realia.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.