Komunikaty PR

Za nami konferencja prasowa "600 mieszkań na 600-lecie Łodzi."

2023-09-15  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Maśnica
Prime Time PR

Halszki 28
30-611 Kraków
aleksandra.masnica|primetimepr.pl| |aleksandra.masnica|primetimepr.pl
12 313 00 87
https://primetimepr.pl/

12 września w Łodzi na osiedlu przy ulicy Wróblewskiego odbyła się konferencja prasowa poświęcona łódzkiemu rynkowi najmu. Podczas wydarzenia organizator - firma LifeSpot zaprezentowała swoją nową inwestycję. Głos zabrał również I Wiceprezydent Miasta Łódź - Adam Pustelnik.

Głównym tematem konferencji był dynamicznie rozwijający się łódzki rynek PRS . Jednym z wiodących zagadnień  było również ogłoszenie i szczegółowe zaprezentowanie nowej inwestycji firmy - kompleksu LifeSpot Wróblewskiego, która została zakończona w czerwcu tego roku.

-  Oferujemy tutaj ponad 600 mieszkań przeznaczonych na wynajem, co idealnie splata się z obchodzonym w tym roku 600-leciem samego miasta. Do dyspozycji najemców są lokale 1-4 pokojowe, o powierzchni od 20 do 60 mkw. Wszystkie mieszkania mają balkon lub ogródek, a w pakiecie zapewniony jest internet. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które szukają wygodnie urządzonych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji - mówiła Magdalena Rybicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu LifeSpot. - Wierzymy, że mieszkania w segmencie PRS przyczynią się do poprawy jakości życia łodzian i stworzą dla nich zupełnie nowe możliwości rozwoju - dodała.

Do dyspozycji dziennikarzy byli zarówno pracownicy firmy, jak i przedstawiciel władz miasta - I Wiceprezydent Adam Pustelnik. Wspólnie pochylili się oni nad tematem rozwoju miasta i perspektyw mieszkaniowych.

- Ponad 600 nowych lokali na 600-lecie naszego miasta - to kolejna inwestycja mieszkaniowa, której Łódź i jej mieszkańcy potrzebują. Bogata oferta mieszkań na wynajem długoterminowy, w czasie, gdy coraz mniej osób stać jest na kredyt hipoteczny, to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla osób studiujących lub zaczynających pracę w tym mieście, jak i dla młodych małżeństw i rodzin - mówił I Wiceprezydent miasta Łódź Adam Pustelnik. - Warto zwrócić uwagę na to, że mieszkańcy praktycznie całej Europy, zamiast zaciągać długoletnie zobowiązania kredytowe, wynajmują mieszkania. Ten trend powoli zaczyna mieć miejsce i u nas. Dziękuję firmie LifeSpot za ten projekt - dodał Wiceprezydent.

Magdalena Rybicka z LifeSpot zwróciła również uwagę na to, że Łódź jest miastem, które nieustannie się rozwija i wspiera młodych ludzi:- Nie jest przypadkiem, że nasza najnowsza inwestycja powstała właśnie tutaj w Łodzi. To miasto, które nieustannie się zmienia. Liczne inwestycje, rozwój komunikacji publicznej oraz wprowadzenie Łódzkiego Okręgu Przemysłowego - wszystko to przyczyniło się do zwiększenia atrakcyjności tego regionu. Jednocześnie dziękujemy Miastu Łódź za możliwość dołączenia do programu stypendialnego dla studentów „Młodzi w Łodzi”, w którym zaoferowaliśmy mieszkanie na rok akademicki 2023/2024 jednemu z laureatów. Cieszymy się, że w Łodzi powstają programy, które wspierają rozwój młodych osób oraz zachęcają ich do wiązania swojej przyszłości właśnie z tym miastem - mówiła Magdalena Rybicka.

Organizator konferencji firma LifeSpot to nowa platforma mieszkań na wynajem długoterminowy, działająca w sektorze PRS (Private Rented Sector). Obecnie platforma zarządza mieszkaniami w Łodzi, Warszawie, Gdyni oraz Wrocławiu. W jej portfolio znajdują się 1362 lokale, z czego niemal połowa w Łodzi, dokładnie 674 mieszkania. W najbliższych planach firma ma m.in. takie lokalizacje jak  Kraków oraz Katowice.

Partnerem konferencji było Miasto Łódź.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Prime Time PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 11:32

Guess w Elektrowni Powiśle z większym biurem

Guess Poland jest najemcą biurowym Elektrowni Powiśle od 2018 roku. Po 6 latach od podpisania pierwszej umowy, globalna marka lifestyle’owa zdecydowała się przedłużyć najem o kolejne lata, a także dokonać ekspansji na większą
Nieruchomości Skyliner w 100% wynajęty
2024-07-24 | 11:00

Skyliner w 100% wynajęty

Karimpol Polska podpisał właśnie umowę najmu na ostatnią wolną przestrzeń biurową w warszawskim biurowcu Skyliner. W ramach porozumienia najemca - jeden z czołowych deweloperów
Nieruchomości Szymon Marciniak i dodatkowa oferta promocyjna na Mieszkaniowym Dniu Otwartym
2024-07-24 | 08:00

Szymon Marciniak i dodatkowa oferta promocyjna na Mieszkaniowym Dniu Otwartym

Niewiele czasu pozostało, by skorzystać z lipcowej promocji Grupy Murapol, w ramach której deweloper postawił do dyspozycji klientów 260 mieszkań i apartamentów

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.