Nowa drukarka etykiet dla biur i użytkowników domowych – Brother PT-D460BTVP
Warszawa, 30 marca 2023 r. – Firma Brother wprowadziła do portfolio nowy zestaw do druku oznaczeń z serii P-Touch. Model PT-D460BTVP to profesjonalna mobilna drukarka etykiet z możliwością podłączenia do komputera. Urządzenie świetnie sprawdzi się w biurze, które wymaga wyraźnych i trwałych oznaczeń, oraz w środowisku domowym.
Drukarka etykiet PT-D460BTVP pozwala na intuicyjne tworzenie naklejek, dzięki zintegrowanej klawiaturze QWERTY, która znacznie usprawnia wprowadzanie tekstu. Duży wyświetlacz umożliwia podgląd oznaczenia przed wydrukiem, aby wyeliminować prawdopodobieństwo pojawienia się błędu. Urządzenie drukuje naklejki na taśmach o szerokości do 18 mm i zapisuje do 70 etykiet, aby móc je wydrukować ponownie. Drukarka może być zasilana bateriami AA lub zasilaczem sieciowym. Model jest kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows, macOS oraz Android i iOS.
Dzięki pobraniu aplikacji iPrint&Label lub podłączeniu drukarki do komputera za pomocą kabla USB, możliwe jest korzystanie z dodatkowych funkcji dostępnych w oprogramowaniu. Aplikacje poza podstawowymi funkcjami oferują rozszerzone możliwości, w tym specjalnie zaprojektowane, gotowe szablony oraz tworzenie w pełni spersonalizowanych etykiet z logo, symbolami czy kody kreskowe.
W zestawie PT-D460BTVP znajduje się kaseta z taśmą, zasilacz sieciowy, futerał i kabel USB. Więcej szczegółów na temat nowego modelu i specyfikacja techniczna dostępne są na stronie www.brother.pl.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.