Nowa wyczynowa e-hulajnoga z 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport

Ewa Malicka
Rocket Science
Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/
Z raportu stowarzyszenia Mobilne Miasto wynika, iż UTO, czyli urządzenia osobistego transportu, pomogą rozwiązywać problemy korków, zagęszczenia ruchu oraz zanieczyszczenia powietrza – tak uważa zdecydowana większość biorących udział w badaniu Polaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów mobilnego poruszania się po mieście, firma 4cv wprowadziła do swojej oferty nowy model elektrycznej hulajnogi – Rider RS Sport.
Pojazd charakteryzuje się wyjątkowo solidnym wykonaniem. Mocna rama może udźwignąć nawet do 120 kg, a duże, 8,5-calowe pompowane koła zapewniają jeszcze lepszy niż dotychczas komfort jazdy oraz dają możliwość łatwiejszego, szybszego i przede wszystkim łatwiejszego pokonywania wzniesień do 15° nachylenia. Wbudowany tempomat pozwala zaoszczędzić energię, a także, w razie potrzeby, odpocząć zmęczonym dłoniom.
Maksymalna prędkość urządzenia to 25 km/h – pozwala ją osiągnąć serce hulajnogi, którym jest 350W silnik. Na jednym ładowaniu baterii, które trwa od 4 do maksymalnie 5 godzin, można pokonać dystans 25 km.
Hulajnoga Rider RS Sport jest dostępna w kolorze czerwonym i żółtym. Znaleźć ją można m.in. w sklepie Media Markt w cenie 2398 zł.

Electroride podsumowuje 2024 rok w elektromobilności

Allianz Partners i Mazda Motor Europe przedłużają współpracę

Goodyear oficjalnym sponsorem i dostawcą opon do FIA ETRC do 2027 roku
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Firmy z branży drzewnej i meblarskiej muszą się przygotować na rygorystyczne wymogi. Konieczne będzie dokumentowanie pochodzenia drewna
Unijne rozporządzenie przeciw wylesianiu (EUDR) obejmie ok. 120 tys. polskich firm działających w branży drzewnej, meblarskiej i sektorach pokrewnych. Chociaż wdrożenie nowych przepisów zostało odroczone o rok, eksperci podkreślają, że przedsiębiorcy powinni się przygotowywać do nich już teraz, żeby uniknąć problemów za kilka–kilkanaście miesięcy, ponieważ rozbudowane wymogi EUDR oznaczają m.in. konieczność ścisłego monitorowania łańcucha dostaw, dokumentowania pochodzenia surowców i zapewnienia zgodności z przepisami krajów ich pochodzenia.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Media i PR
Temat deregulacji dominuje media tradycyjne i społecznościowe. Więcej pozytywnej narracji niż negatywnych uwag

Od 10 lutego do 10 marca 2025 roku liczba publikacji medialnych na ten temat była o niemal 20 proc. większa niż w całym 2024 roku – wynika z danych IMM. Temat interesuje nie tylko biznes, ale i przeciętnych Polaków – 15 tys. wpisów w mediach społecznościowych miało prawie milion interakcji. Większość materiałów ma wydźwięk neutralny, ale te pozytywne dominują nad negatywnymi. To jeden z głównych tematów w trwającej kampanii wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.