Nowe rozwiązania od New Work
Czy twój biurowiec spełnia nowe oczekiwania klientów?
Koncepcja elastycznego huba biznesowego firmy New Work to biura
odpowiadające na potrzeby nowej gospodarczej rzeczywistości
360° Workspace Solution firmy New Work to platforma stworzona na potrzeby właścicieli nieruchomości, pozwalająca na maksymalizację rentowności powierzchni biurowej. Największy niezależny operator elastycznej przestrzeni biurowej w Europie Środkowo-Wschodniej przygotowuje szczegółową analizę budynku, dostosowuje projekt do norm w nowej rzeczywistości po pandemii COVID-19 i komercjalizuje powierzchnie wspólne, zwiększając ich atrakcyjność dla użytkowników, a jednocześnie tworząc nowe źródła przychodów. Platforma 360° Workspace Solution umożliwia właścicielom nieruchomości monitorowanie wyników w czasie rzeczywistym i pozwala firmie New Work skrócić czas realizacji transakcji z ponad pół roku do zaledwie kilku tygodni.
W rzeczywistości po wybuchu pandemii COVID-19 właściciele nieruchomości, żeby przyciągnąć klientów, będą zmuszeni wprowadzić zmiany w oferowanych im obiektach i we własnej działalności operacyjnej. Niepewność co do przyszłości wymusiła na najemcach ze wszystkich branż kompleksowe zmiany biznesplanów. Wyraźnie widać, że wszyscy przedsiębiorcy oszczędzają, przez co tradycyjne, wieloletnie umowy najmu stają się coraz mniej atrakcyjne. Kryteria podejmowania decyzji przez dużych i małych najemców biur znacząco zmieniły się w nowej globalnej rzeczywistości.
Nowe czasy, nowe wymagania
– Klienci bardziej interesują się dostępnością i cenami elastycznych powierzchni biurowych w atrakcyjnych lokalizacjach – komentuje Hubert Abt, dyrektor generalny i założyciel firmy New Work. – Coraz ważniejsze są również inne czynniki, przede wszystkim dostępność usług dla użytkowników biurowców, inteligentne systemy optymalizujące zużycie energii oraz wydajne i nowoczesne instalacje wentylacyjne. Właściciele nieruchomości będą musieli uwzględnić te nowe oczekiwania i zaoferować swoim najemcom szereg usług na życzenie, w tym tych wykorzystujących nowe technologie.
New Work przekształca tradycyjne biurowce w nowoczesne i elastyczne huby biznesowe
U podstaw oferowanego przez New Work innowacyjnego rozwiązania 360° Workspace Solution leży koncepcja elastycznych hubów biznesowych. Platforma pozwala przekształcić tradycyjne biurowce w obiekty, które idealnie dopasują się do szybko ewoluujących potrzeb dzisiejszego biznesu. 360° Workspace Solution łączy w sobie elastyczną oraz tradycyjną powierzchnię biurową, które uzupełniają wirtualne biura z salami konferencyjnymi, powierzchnie wspólne z usługami biurowymi oraz tzw. biura w chmurze. Cały ten pakiet stanowi odpowiedź na potrzeby przedsiębiorstw i ich pracowników.
Elastycznymi hubami biznesowymi zarządza New Work, wynajmując biura tradycyjne i elastyczne oraz prowadząc komercjalizację powierzchni wspólnych. Budynki dostosowywane są do norm obowiązujących po pandemii koronawirusa na podstawie wytycznych projektowych firmy New Work, a platforma Flex Hub zapewnia właścicielom nieruchomości możliwość zintegrowania sprzedaży, marketingu i działalności operacyjnej oraz śledzenie aktualizowanych w czasie rzeczywistym KPI przez całą dobę. Rozwiązanie 360° Workspace Solution pozwala zwiększyć rentowność oraz wartość budynku, jednocześnie znacznie skraca czas i nakłady pracy wymagane do dopięcia umów najmu.
Jak to działa?
Eksperci New Work rozpoczynają pracę od szczegółowej analizy każdej nieruchomości, oceniając jej potencjał w zakresie przyciągnięcia określonych kategorii najemców. Następnie na powierzchniach wspólnych, dla których znaleziono potencjał ich ożywienia (zazwyczaj na parterze), aranżowane są usługi uzupełniające, takie jak hot desks, przestrzeń do spotkań i konferencji, strefy pozostawiania przesyłek i żywności, bary kanapkowe, kawiarnie i bankomaty. Konkretny zestaw tych usług wdrażanych w każdej lokalizacji optymalizowany jest pod kątem maksymalizacji atrakcyjności nieruchomości dla potencjalnych klientów w grupach docelowych.
Modyfikacje w biurowcu wynikają z opracowanego długofalowego biznesplanu, w którym przychody z wynajmu i usług dodatkowych dopasowywane są do faktycznej struktury kosztów. Ostatnim elementem układanki jest oferowana przez New Work platforma Flex Hub, która łączy w sobie KPI – zorientowane na utrzymanie dotychczasowych klientów i zwiększenie przychodów – z systemem CRM wspomagającym sprzedaż i mierzącym skuteczność działań marketingowych każdej inwestycji. Platforma Flex Hub dostępna jest dla właścicieli nieruchomości 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą na bieżąco monitorować status wynajmu i działalności operacyjnej swojego obiektu.
Cena i funkcjonalność - to decyduje o zakupie mikroapartamentów
Jak wygląda rynek najmu w Krakowie?
Deweloperzy nie nadążają za popytem
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Zmieniają się zagrożenia dla polskiej gospodarki. Ekonomiści boją się skutków szybkiego zadłużania się rządu i napięć geopolitycznych
Groźba eskalacji napięć geopolitycznych w Ukrainie, na Bliskim Wschodzie i na Tajwanie, wielka niewiadoma związana z polityką przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, planującego wprowadzenie ceł na towary z Chin, Kanady, Meksyku i Unii Europejskiej, oraz niepokojąco szybko rosnący dług publiczny polskiego państwa to czynniki, które najmocniej niepokoją ekonomistów. Na plan dalszy zeszła natomiast wysoka inflacja, która dotychczas budziła największe obawy.
Infrastruktura
Ustawa o ochronie ludności i obronie cywilnej wchodzi w życie. Najważniejszym zadaniem przygotowanie społeczeństwa na zagrożenia
1 stycznia weszła w życie większość zapisów ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej. MSWiA i MON, autorzy przepisów, podkreślają, że pozwolą one stworzyć nowy system reagowania na różnego typu zagrożenia w czasie pokoju i wojny. Legislacja to jednak pierwszy etap tego procesu, który teraz wymaga wysiłków w praktyce, również w obszarze edukacji społeczeństwa. Kwestie ochrony ludności i obrony cywilnej mają być jednym z priorytetów polskiej prezydencji w UE w obszarze spraw wewnętrznych.
Prawo
Hazard coraz poważniejszym problemem dla zdrowia publicznego. Najbardziej zagrożone są dzieci
Z badania Komisji Zdrowia Publicznego „Lancet” ds. hazardu wynika, że na całym świecie stanowi on większe zagrożenie dla zdrowia publicznego, niż do tej pory sądzono. Jego szybki rozwój za pośrednictwem telefonów komórkowych i internetu sprawia, że kasyno można mieć dziś w kieszeni, dlatego zdaniem naukowców należy go traktować podobnie jak tytoń i alkohol. Zaburzenia związane z hazardem dotykają niemal 16 proc. dorosłych korzystających z kasyn online lub automatów, coraz częściej narażone są na nie także dzieci.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.