„O krok przed innymi” - Galeco stawia na rozwój
Orchidea Creative Group
ul. Ruska 51B
50-079 Wrocław
s.makowska|grupaorchidea.pl| |s.makowska|grupaorchidea.pl
517 412 466
https://grupaorchidea.pl/
Jeden z czołowych polskich producentów systemów rynnowych obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia. Firma nie stoi w miejscu, stale rozwija swoją ofertę produktową, tworzy nowe miejsca pracy i rozbudowuje swoje zaplecze infrastrukturalne.
Galeco to firma, którą w 1996 roku założył Szczepan Buryło. Mocne skoncentrowanie się na innowacyjności oferowanych systemów rynnowych i wsłuchanie w potrzeby inwestorów pozwoliło w krótkim czasie zjednać sobie rzeszę zadowolonych klientów i mocno zaakcentować swoją obecność na rodzimym rynku. Po zaledwie 5 latach działalności marka działała już na tyle prężnie, że rozpoczęła eksport swoich produktów w Europie
z etykietą „Made in Poland”. Dziś systemy rynnowe Galeco odnajdujemy na niezliczonych budynkach mieszkalnych i użytkowych m.in. w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, Litwie, w Czechach, Rumunii czy w Wielkiej Brytanii. Wciąż jednak najważniejszym obszarem pozostaje Polska – to tu firma rośnie w siłę i odnosi kolejne sukcesy.
Kamienie milowe
Ostatnie miesiące to dla Galeco czas szczególnie intensywnego rozwoju. Zaledwie kilka tygodni temu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego Mazowieckiego Biura Handlowego w Radzyminie. To jedna z ośmiu, rozlokowanych po całej Polsce, placówek firmy. W inauguracji wzięli udział włodarze miasta, Wilfredo Leon – oficjalny ambasador marki, jej właściciele wraz z pracownikami oraz klienci. Uruchomienie nowego biura sprzedaży to niejedyny projekt, nad którym równolegle toczyły się prace. W marcu firma rozpoczęła budowę nowej hali produkcyjnej. Obiekt ma zostać oddany do użytku jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym. Inwestycja jest odpowiedzią na zwiększone zapotrzebowanie wytwórcze, co ma bezpośredni związek z rozwojem firmy Galeco. Zakład zlokalizowany będzie w sąsiedztwie funkcjonującego dziś zakładu i kompleksu biurowo-konferencyjnego.
Tajemnica sukcesu
Obecnie Galeco znajduje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących systemy orynnowania. Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim pracującym w niej ludziom, ich wiedzy i zaangażowaniu. Istotne jest także baczne obserwowanie rynku, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i dostosowywanie oferty do ich oczekiwań. Nowatorskie pomysły i doskonalenie produktów sprawiają, że Galeco zawsze jest o krok przed markami konkurencyjnymi. Stałe poszerzanie zasięgu swojej działalności oraz otwieranie nowych placówek pozwoliło, w ciągu ostatniego ćwierćwiecza, osiągnąć niekwestionowany sukces. - Zawsze wysoko stawialiśmy sobie poprzeczkę, czy to w kwestii produktów, materiałów czy procesu realizacji zamówień. Dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie wśród klientów. Dbałość o wysokie standardy przekłada się dziś także na minimalną ilość reklamacji w ciągu roku. Galeco jest przykładem na to jak jakość, rzetelność i profesjonalizm, utrzymywane na wysokim poziomie, gwarantują sukces na każdej płaszczyźnie – mówi Szczepan Buryło, Prezes Zarządu Galeco.

Gospodarka przyszłości zaczyna się dziś. Liderzy odpowiedzialnego biznesu na Sustainable Economy Summit już 27-28 maja

Rada Przedsiębiorców apeluje o podpisanie ustawy o składce zdrowotnej

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.