Komunikaty PR

Ochrona małego biznesu dzięki jednemu urządzeniu

2020-05-14  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Kupniewska
Grupa FLPR

ul Powstańców Śląskich 50
53-333 Wrocław
kinga.kupniewska|flpr.pl| |kinga.kupniewska|flpr.pl
535 000 790
www.flpr.pl
Do pobrania ezviz ( 0.31 MB )

Ograniczona liczba osób w sklepach, kolejki przed wejściem, panujące zasady bezpieczeństwa i higieny — jak zapanować nad tym wszystkim, kiedy jest się właścicielem małego biznesu, który nie zatrudnia całodobowej ochrony? Z pomocą przychodzi marka Ezviz — producent inteligentnych kamer.

 

Widok na to, co się dzieje na zewnątrz z aplikacji telefonu, ustawienie obszaru detekcji ruchu, alarm czy komunikat głosowy do klienta — to wszystko dostępne jest w jednym urządzeniu, które zyskuje na popularności wśród właścicieli niewielkich biznesów w czasie panującej pandemii. Kamera C4W marki Ezviz zastępuje całodobową ochronę i posiada wiele inteligentnych funkcji, które zaskakują swoją praktycznością. Przyjrzyjmy się im dokładnie.

 

Kamera oprócz spełniania swojego podstawowego zadania, jakim jest monitoring wyznaczonego obszaru i zapis nagrań może zostać wykorzystana także, jako świetne narzędzie do komunikacji z klientami wchodzącymi się do sklepu. Jak to możliwe? Podłączając urządzenie, właściciel firmy ustala obszar detekcji ruchu — tak, aby kamera wykrywała ludzi zbliżających się do sklepu, a niekoniecznie wszystkich ulicznych przechodniów. Pozwala na to intuicyjna aplikacja, do której mamy dostęp z poziomu telefonu. Dzięki odpowiednim ustawieniom kamera, wyczuwając czyjąś obecność we wskazanych obszarze, uruchamia alarm. Nie będzie to jednak zwykły drażniący dzwonek. Kamera C4W daje nam możliwość nagrania trzech, dziesięciosekundowy spersonalizowanych komunikatów. Możemy więc zwrócić się do klienta z konkretną wiadomością, np. „Drogi Kliencie, w sklepie może przebywać 5 osób, pamiętaj, aby zachowywać bezpieczny odstęp 2 m, nie zapomnij o dezynfekcji rąk. Dziękuję”. To proste rozwiązanie jest nie tylko skuteczne, ale także bardzo często robi wrażenie na klientach, którzy są zaskoczeni nowoczesnym podejściem.

 

Kamera sprawdzi się również, jako ochrona biznesu po zamknięciu zakładu. Po zmroku wciąż pozostaje aktywna, umożliwiając nagrywanie w trybie nocnym  — gdy ktoś wejdzie na teren firmy chroniony przez jej czujniki, kamera natychmiast zacznie migać, wysyłając światło ostrzegawcze oraz uruchomi alarm odstraszający intruzów. W tym samym czasie natychmiast wyśle właścicielowi powiadomienie na smartfona. Będzie on mógł na podglądzie zobaczyć, co się dzieje na obszarze firmy i podjąć odpowiednie działania. Kamera daje możliwość nagrania zdarzeń na kartę pamięci lub na zapis w chmurze. 

 

Rozwiązanie od Ezviz, jakim jest kamera C4W, zostało stworzone z myślą o tych, którzy prowadzą własną działalność i nie mają potrzeby zatrudnienia całodobowej ochrony. Kamera ma bardzo przystępną cenę, jest też łatwo dostępna w sklepie online ivolta.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Grupa FLPR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.