Komunikaty PR

Oferta kredytu hipotecznego w 10 minut? Tylko z Ekspertem Online od Lendi

2020-11-30  |  11:15
Kontakt
Piotr Krynicki
Okaeri Consulting

ul. Łowicka 58/3
02-531 Warszawa
piotr.krynicki|okpr.pl| |piotr.krynicki|okpr.pl
+48 605 284 502
okpr.pl
Do pobrania IP ( 0.15 MB )

Każdy, kto kiedykolwiek ubiegał się o kredyt hipoteczny wie, że jest to prawdziwie syzyfowy proces. Jego najtrudniejszą częścią jest często znalezienie tej właściwej oferty. Z najnowszą wersją internetowej aplikacji Ekspert Online, konsumenci mogą teraz skrócić ten proces nawet do…10 minut! Nowa generacja systemu, stworzonego przez spółkę technologiczno-finansową Lendi, to nie tylko narzędzie do ustalenia zdolności kredytowej czy porównywarka ofert bankowych.To system samouczących się algorytmów wspierany doświadczeniem ponad 600 ekspertów kredytowych, współpracujących z Lendi.

Doświadczenie kwarantanny oraz pracy zdalnej sprawiły, że Polacy po raz pierwszy od dawna zastanowili się nad swoją sytuacją mieszkaniową. W końcu własne m2 przestało być wyłącznie miejscem do spania, a stało się centrum zarządzania większością życia. W efekcie, wiele osób zdecydowało się o zmianie adresu na taki, który lepiej odwzorowywałby ten nowy styl życia. W efekcie, gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na narzędzia, które pozwoliłyby na przeniesienie skomplikowanych procesów kredytowych do bezpiecznego zacisza własnej kanapy.

„Ekspert Online powstał z myślą o maksymalnym uproszczeniu procesu kredytowego i stworzeniu przyjaznego ekosystemu dla klientów.” – mówi Michał Petters z Zarządu Lendi Sp. z o.o. – „Widząc raptowną zmianę w zakresie potrzeb konsumentów, udoskonaliliśmy funkcjonalności serwisu tak, aby korzystanie z niej stało się jeszcze bardziej intuicyjne, szybsze oraz jeszcze bardziej spersonalizowane.”

W nowej odsłonie Ekspert Online pomoże użytkownikowi obliczyć zdolność kredytową, poznać najlepsze aktualne oferty banków, dopasowane do możliwości przyszłego kredytobiorcy oraz skompletować dokumenty niezbędne do wszczęcia procesu kredytowego. Cały ten komplet informacji, zamiast wielu tygodni poszukiwań, dzięki Ekspertowi Online, został sprowadzony do… 10 minut przed komputerem. Co więcej, jeżeli algorytm wykaże, że w danym momencie użytkownik nie ma możliwości wzięcia kredytu, Ekspert Online przygotuje zestaw wskazówek, pomocnych w przygotowaniach do podjęcia kolejnej próby pozyskania finansowania. W dowolnym momencie możliwe jest przejście z usługi online do kontaktu bezpośredniego z jednym ekspertów sieci Lendi w formie wideokonsultacji lub spotkania.

Ogromną zaletą Eksperta Online jest fakt, że użytkownicy mogą skorzystać z jego porad niezależnie od etapu decyzyjnego, na którym się aktualnie znajdują. Nieważne czy dopiero przeglądają oferty mieszkań, wybrali już interesującą ich nieruchomość, czy są na etapie negocjacji ceny transakcyjnej i otrzymali już pierwsze oferty kredytowe. Z pomocą intuicyjnego formularza aplikacja identyfikuje potrzebę klienta, tworzy model ekonomiczny konsumenta na podstawie zebranych w ten sposób danych i dostarcza wyczerpującej, indywidualnej odpowiedzi o dostępnych rozwiązaniach finansowych.

„Misja Lendi została zdefiniowana w bardzo jasny sposób. Naszym zadaniem jest odczarowanie skomplikowanego i wyczerpująco długiego procesu kredytowego oraz przeniesienie go w XXI wiek.” – mówi Michał Petters z Zarządu Lendi Sp. z o.o. – „Chcemy tworzyć najkrótszą drogę od decyzji do otrzymania najtańszego i najbardziej dopasowanego do potrzeb i możliwości klienta finansowania, łącząc najlepsze cechy doradztwa osobistego oraz technologii. Cały proces musi być przy tym prosty, szybki i transparentny tak, aby kredytobiorca miał poczucie pełnej kontroli w trakcie podejmowania decyzji. Musi być pewien, że wybrane przez niego rozwiązanie jest najlepszym dostępnym na rynku.”

Ekspert Online to nie tylko połączenie innowacyjnej technologii z doświadczeniem ponad 600 ekspertów kredytowych, współpracujących z Lendi. To przede wszystkim unikalny algorytm, który umożliwia precyzyjne porównanie wszystkich ofert kredytowych i zbadanie zdolności, ale przede wszystkim gwarancja wyboru najkorzystniejszej formy finansowania dla indywidualnej sytuacji i potrzeb użytkownika.

 

O firmie:

Lendi Sp. z o.o. (daw. Finpack) to spółka technologiczna, która od 2012 roku wspiera Polaków w odnalezieniu najlepszej oferty finansowania dla realizacji ich celów inwestycyjnych. Przy wsparciu autorskiego algorytmu online, współpracy z ponad 600 doświadczonymi ekspertami kredytowymi w placówkach na terenie całej Polski, oraz wiodącymi instytucjami finansowymi i bankowymi, Lendi oferuje precyzyjne, szybkie i elastyczne narzędzia do zaspokajania potrzeb finansowych na najkorzystniejszych warunkach. Lendi Sp. z o.o. jest twórcą i właścicielem narzędzia Ekspert Online. W 2016 r. spółka weszła w struktury Grupy MZN Property – jednego z największych dostawców usług internetowych związanych z nieruchomościami w Polsce. W 2020 r. Lendi Sp. z o.o. stało się częścią koncernu mediowego Ringier Axel Springer Media AG.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Okaeri Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft Biuro prasowe
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą
IT i technologie TomTom i East View Geospatial łączą siły
2024-07-11 | 17:40

TomTom i East View Geospatial łączą siły

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, oraz East View Geospatial (EVG) ogłosili dziś współpracę w zakresie dostarczania globalnych danych mapowych dla
IT i technologie AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC
2024-07-11 | 13:00

AUVIDIA, OBIECUJĄCY LIDER W DZIEDZINIE AI, WSPÓŁPRACUJE Z PANASONIC

Przenosząc produkcję swoich spersonalizowanych płytek nośnych AI do własnych zakładów, firma Auvidea potrzebowała zaufanego partnera, który mógłby dostarczyć

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gospodarka

Sektor MŚP wyczekuje cofnięcia Polskiego Ładu. W 2025 roku mały biznes może liczyć na więcej korzystnych zmian

Obrona interesów MŚP w postępowaniach interwencyjno-procesowych oraz uruchomienie mediacji pomiędzy organami administracji i przedsiębiorcami będą priorytetami w nowej kadencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od czerwca to stanowisko piastuje Agnieszka Majewska. Jak wskazuje, najpilniejszą potrzeba jest jednak reforma danin publicznych, przede wszystkim zmiana sposobu rozliczania składki zdrowotnej. – Przedsiębiorcom mocno zależy, żeby wrócić do tego, co było przed Polskim Ładem. W tej chwili niektórzy zgłaszają się do Biura Rzecznika MŚP, wskazując, że płacą składki w wysokości ok. 300 tys. zł, to są olbrzymie pieniądze – mówi Agnieszka Majewska. Koalicjanci w rządzie mają jednak różne pomysły na tę reformę.

Problemy społeczne

Pielęgniarki narzekają na przeciążenie pracą i braki kadrowe. Jest to odczuwalne zwłaszcza dla młodego personelu

Niemal 3/4 pielęgniarek pozytywnie ocenia swoją satysfakcję zawodową z pracy, przede wszystkim doceniając zróżnicowanie zajęć i dobre relacje ze współpracownikami – wynika z badania SGGW w Warszawie. Duża grupa, zwłaszcza młodych osób wchodzących do zawodu, narzeka jednak na przeciążenie pracą i niedobór personelu. Obecnie Polska jest jednym z krajów o najniższej liczbie pielęgniarek, a ich średnia wieku to ponad 54 lata. Liczba odejść z zawodu będzie więc rosła z roku na rok.

Prawo

Prace nad przepisami o asystencji osobistej na ostatniej prostej. Pomoże ona zaktywizować zawodowo osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunów

Osoby z niepełnosprawnościami czekają na ustawowe uregulowanie asystencji osobistej. Jak zapowiedział w czerwcu Łukasz Krasoń, pełnomocnik rządu ds. osób z niepełnosprawnościami, projekt przepisów jest już na ostatniej prostej. Upowszechnienie się asystencji osobistej pozwoliłoby sporej grupie osób z niepełnosprawnościami na bardziej aktywne życie, także pod względem zawodowym. Z danych GUS wynika, że tylko 19,6 proc. z nich jest aktywnych zawodowo. – Asystencja osobista jest jak tlen i zapewnia możliwości niezależnego życia – mówi prezeska Fundacji Centrum Edukacji Niewidzialna Małgorzata Szumowska.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.