Komunikaty PR

Osiedle Przy Jeziorach powiększa się. II etap w budowie!

2020-08-17  |  15:00
Biuro prasowe

I etap inwestycji Osiedla Przy Jeziorach zakończył się sukcesem, tymczasem deweloper More Place nie zwalnia tempa. Rozpoczyna się sprzedaż i budowa domów z etapu drugiego. Osiedle się powiększa, a inwestor zadbał o to, by było przygotowane z drogą wewnętrzną, chodnikami, ogrodzeniem oraz szlabanami przy wjeździe.

Zakończony właśnie I etap inwestycji obejmuje sześć domów w zabudowie bliźniaczej (czyli 12 lokali mieszkalnych), z czego dostępny dla nowych nabywców jest tylko jeden. Inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem, co nie powinno dziwić. Dziś szukamy przestrzeni, czy to w formie ogrodu, czy sąsiedztwa przyrody w otoczeniu miejsca zamieszkania. Jesteśmy przekonani, że lokalizacja naszego osiedla sprawia, że klienci decydują się na zakup lokalu otoczonego zielenią, w bliskim sąsiedztwie jezior. Wypocząć mogą również we własnych ogrodach, których powierzchnia to ok. 500 m kw. To z pewnością dodatkowy atut naszej propozycji – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. We wszystkich domach wykonano elewacje oraz podjazdy do budynków. Niedługo wykończone zostaną wnętrza, zatem mieszkańcy będą mogli się do nich wprowadzać.

Nowe domy w budowie i sprzedaży

Tymczasem deweloper kontynuuje realizację osiedla i budowa II etapu trwa. W pierwszym z budynków dwulokalowych postawiono ściany parteru, w kolejnym wylano fundamenty, a następnie wykonane zostaną także ściany. – Nasza propozycja Osiedla Przy Jeziorach odpowiada na potrzeby klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedpremierowe uruchomienie II etapu, inwestycja postępuje. Pierwsze domy będą gotowe na początku 2021 roku, klucze będziemy przekazywać na przełomie marca i kwietnia. Natomiast ostatnie lokale z tej części osiedla zostaną przekazane mieszkańcom na początku roku 2022 – dodaje Tomasz Pietrzyński. W ramach II etapu powstanie osiem domów – 16 lokali w dwóch wariantach powierzchni: 109,4 i 109,7 m kw.

Osiedle Przy Jeziorach zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Poznania, u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej. Mieszkańcy korzystać mogą z zalet zielonej, spokojnej okolicy oraz pobliskich jezior, na co wskazuje nazwa osiedla – Jezioro Kierskie jest w odległości 1 km od osiedla, Jezioro Kierskie Małe – 3 km, a Strzeszyńskie 2 km. Deweloper zapewnia kameralną i bezpieczną inwestycję, w tym m.in. ogrodzenie całego terenu, bramę oraz domofony, jak również wsparcie w procesie finansowania nieruchomości – klienci skorzystać mogą z bezpłatnych usług eksperta finansowego, który przygotuje dla nich atrakcyjną ofertę kredytu. Docelowo, w ramach czterech etapów projektu, powstanie łącznie 28 budynków dwulokalowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz mniej kredytów bankowych płynie do polskiej gospodarki. Przed sektorem duże wyzwania związane z finansowaniem strategicznych projektów

Polskie przedsiębiorstwa w coraz mniejszym stopniu finansują się kredytem bankowym, zwłaszcza w porównaniu z rosnącym PKB. Powoduje to wysoką nadpłynność sektora bankowego. Deregulacja mogłaby pomóc w skróceniu drogi firm do finansowania bankowego, zwłaszcza że Polskę czekają ogromne wydatki na transformację energetyczną i obronność. Sektor ma bardzo dobre wyniki finansowe, co powoduje, że politycy patrzą w stronę jego zysków. Ryzyko prawne, jakim wciąż są kredyty frankowe, pociąga za sobą brak zainteresowania ze strony zagranicznych inwestorów.

Firma

Bezrobocie może zacząć rosnąć. Ochłodzenie odczuwane szczególnie w branży budowlanej i automotive

W Polsce od kilku lat stopa bezrobocia utrzymuje się poniżej 6 proc., a według metodologii unijnej jest o połowę niższa i jedna z najniższych w Unii. Pracownicy przywykli już, że sytuacja na rynku pracy jest dla nich korzystna. Jednak zaczynają się pojawiać pierwsze niepokojące sygnały zwiastujące możliwą zmianę trendu. Część branż ucierpiała np. z powodu spowolnienia w Niemczech, inne rozważają wybór innej niż Polska lokalizacji ze względu na wysokie koszty pracy czy energii. Na razie ogromnym wyzwaniem pozostaje aktywizacja osób biernych zawodowo.

Ochrona środowiska

Rozwój sztucznej inteligencji drastycznie zwiększa zapotrzebowanie na energię. Rozwiązaniem są zrównoważone centra danych

Centra danych to jeden z dynamicznie rozwijających się, ale przy tym energochłonnych sektorów gospodarki. Prognozy PMR wskazują, że do 2030 roku operatorzy w Polsce będą dysponować centrami danych o mocy przekraczającej 500 MW, co oznacza, że wzrośnie ona ponad trzykrotnie względem 2024 roku. Przyspieszona cyfryzacja i dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji sprawiają, że w ciągu kilku następnych lat zużycie energii elektrycznej w centrach danych tylko w Europie wzrośnie o 66 proc. Dlatego coraz więcej firm sięga po zrównoważone rozwiązania i energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.