PANASONIC I GRUPA AED WPROWADZAJĄ NOWE ROZWIĄZANIA W ZINTEGROWANYM ŚWIECIE AV/IT
Grupa AED, wiodący europejski dostawca sprzętu dla profesjonalistów branży audiowizualnej, rozszerzyła swoją ofertę produktów Panasonic Visual i ProAV, aby wspierać swoich klientów w uelastycznianiu ich pracy i zwiększyć korzyści płynące z przejścia do zintegrowanego świata AV i IT.
Panasonic i AED są liderami w przechodzeniu z tradycyjnych systemów odtwarzania do zintegrowanych rozwiązań AV i IT, które zapewniają szybkie strumieniowe przesyłanie treści z dowolnego miejsca, umożliwiając tym samym korzystanie z treści wydarzeń transmitowanych na żywo w różnych miejscach i na rozmaitych platformach.
Dzięki zakupowi ponad stu projektorów RQ35K (30 000 lm) i RQ25K (20 000 lm) oraz ponad dwustu pięćdziesięciu płaskich monitorów 4K z najnowszej serii EQ2, klienci Rental & Staging mają zapewnione wszystkie produkty Panasonic od jednego, wiodącego dostawcy. Panasonic RQ35K i RQ25K to najmniejsze i najlżejsze na świecie projektory 3-Chip DLP™ w swojej klasie lumenów. Seria profesjonalnych wyświetlaczy LCD 4K EQ2 oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, trwałą obudowę i szereg funkcji łączności, w tym Intel SDM, dodatkowo występuje aż siedem rozmiarów ekranów (98-43 cale).
Wraz z kamerami PTZ Panasonic i platformą KAIROS IP/IT do produkcji na żywo, AED Group prezentuje świetne rozwiązanie, szeroko wykorzystywane w produkcji IP typu glass-to-glass, które świetnie sprawdzi się w organizacjach poszukujących elastyczności i usprawnienia przepływu pracy IP. Włączenie platformy Intel SDM i połączenie jej z projektorami Panasonic RQ25K i wyświetlaczami EQ2 dodatkowo zwiększa łatwość konfiguracji i łączności urządzeń z systemami opartymi na protokole IP.
Inwestycja w AED Display potwierdza, że istniała ogromna potrzeba opracowania kompaktowych i cichych projektorów o najwyższej jakości, co pokazuje rozwój platformy Intel SDM, w celu wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań w świecie IP. Konfigurowalna platforma IP/IT KAIROS oraz otwarty standard SDM zapewniają szybkie dostosowanie się do potrzeb klientów, umożliwiając łatwą migrację danych do przyszłych formatów i standardów IP, mówi Jan Markus Jahn, szef Media Entertainment Business Unit w Panasonic Connect Europe.
Panasonic nieustannie wprowadza na rynek nowe produkty AV, które charakteryzują się najwyższej jakości obrazem, przy prostej i sprawnej obsłudze, dzięki czemu profesjonaliści sektora audiowizualnego oszczędzają mnóstwo czasu i pieniędzy. Jako wiodąca firma AV w Europie, posiadająca biura w Belgii, Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Dubaju, jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę produktów wizualnych i ProAV firmy Panasonic, aby pomóc naszym klientom w łatwym przejściu do nowego środowiska AV/IT, dodaje Thierry Heldenbegh, dyrektor zarządzający AED Display.
Więcej informacji o 3-chipowych projektorach DLP RQ35K i RQ25K oraz monitorach z serii EQ2 można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Connect Europe.
Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z działu Visual System Solutions, warto odwiedzić i zaobserwować profil firmy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/panasonic-connect-europe/

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.