Komunikaty PR

Partnerstwo AkzoNobel i The Next Web

2021-06-21  |  10:30
Biuro prasowe
Do pobrania mat.pras. ( 0.79 MB )

Współpraca z pasjonatami innowacji technologicznych to cel nowego partnerstwa Paint the Future pomiędzy AkzoNobel i „sercem technologii”, serwisem TNW (The Next Web).

W ramach współpracy skupionej wokół globalnego konkursu dla startupów Paint the Future, obie firmy będą dzielić się wiedzą i swoimi doświadczeniami, aby dotrzeć do jak największej liczby startupów przed upływem terminu przyjmowania zgłoszeń do trwającej kolejnej edycji programu, czyli przed 20 lipca.

Ekosystem innowacji AkzoNobel łączy w sobie to, co najlepsze w świecie startupów i korporacji: elastyczność i innowacyjne technologie z doświadczeniem i potencjałem inwestycyjnym – mówi Ally van der Boon, Paint the Future Program Manager w AkzoNobel. – Cieszymy się z możliwości współpracy z nowatorskimi startupami technologicznymi, które chcą ożywiać wygląd powierzchni, a TNW jest idealnym partnerem do realizacji tego celu.

Misją TNW jest łączenie ludzi pasjonujących się technologiami. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży mediów i wydarzeń, ta globalna marka cyfrowa zwiększy zasięg zaproszenia AkzoNobel do udziału w Paint the Future, największym ekosystemie innowacji w branży farb i powłok.

AkzoNobel zobowiązuje się do współpracy ze zwycięzcami konkursu, dlatego kluczowe jest zebranie wysokojakościowych zgłoszeń, które przełożą się na wypracowanie zrównoważonych rozwiązań dla biznesu – wyjaśnia Wopke Dost, Head of Delivery TNW. – Zespół specjalistów TNW zajmujących się wyszukiwaniem i analizą startupów pomoże dotrzeć do młodych firm, które spełniają kryteria konkursu i zachęci je do udziału w wyzwaniu, które da im szansę rozwoju.

Konkurs Paint the Future, zainicjowany przez AkzoNobel w 2019 r., realizuje szereg programów mających na celu przyspieszenie innowacji. Dynamiczny ekosystem obejmuje startupy, środowiska akademickie, instytuty badawcze oraz dostawców. Do tej pory zostało wdrożonych 18 rozwiązań.

Więcej informacji na temat globalnego konkursu dla startupów na stronie letspaintthefuture.com

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.