Pasieki Sadowskich z certyfikatem "Doceń polskie"
PREMIO ANNA KORZEŃ
Zielna
05-079 Okuniew
anna.korzen|agencjapremio.pl| |anna.korzen|agencjapremio.pl
0504069870
www.agencjapremio.pl
Miód lipowy oraz miód wielokwiatowy z pyłkiem i propolisem z Pasiek Rodziny Sadowskich otrzymały najwyższe noty we wszystkich ocenianych kategoriach, a tym samym produkty te zostały nagrodzone godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”, zarezerwowanym dla produktów charakteryzujących się wyjątkowymi walorami jakościowymi i smakowymi.
„Od początku istnienia Pasiek Rodziny Sadowskich postawiliśmy na najwyższej jakości, naturalne polskie miody, pozyskiwane w naszym gospodarstwie odpowiedzialnie i z poszanowaniem środowiska. Zdobycie tak prestiżowego wyróżnienia, jakim jest tytuł „Doceń polskie TOP PRODUKT” to dla nas potwierdzenie wyjątkowości naszych produktów i powód do dumy. Jest to także ważny komunikat dla konsumentów poszukujących sprawdzonych, polskich wyrobów i pragnących w ten sposób wspierać rodzimych producentów żywności”- mówi Arkadiusz Sadowski- założyciel Pasiek Rodziny Sadowskich.
Ogólnopolski program promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmuje się Loża Ekspertów, składająca się ze specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. W tegorocznej XXXVIII edycji o certyfikat jakości „Doceń polskie” ubiegało się 67 producentów, którzy zgłosili do oceny prawie 160 produktów. Miody z Pasiek Rodziny Sadowskich zdobyły maksymalne noty nie tylko za smak, ale również za wygląd i stosunek jakości do ceny. Na uwagę zasługuje też fakt, że spółka Miodziarze Sp. z o.o. jest już posiadaczem tego znaku promocyjnego, zdobytego w jednej z poprzednich edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.
Miód lipowy, nagrodzony godłem „Doceń Polskie” to produkt w 100% naturalny o charakterystycznym piekącym smaku i silnym aromacie kwiatów lipy. Wśród miodów tradycyjnych Pasieki Rodziny Sadowskich oferują także inne rodzaje tych zdrowych przysmaków, jak np. miód rzepakowy, miód gryczany czy miód wielokwiatowy
Doceniony przez Lożę Ekspertów Miód z pyłkiem i propolisem jest połączeniem prozdrowotnych pszczelich skarbów: miodu, pyłku i propolisu. Posiada atuty miodu wielokwiatowego, zawierającego nektar z mniszka, akacji i rzepaku. Łączy w sobie wszystko co najlepsze z ula i tak też pachnie i smakuje!

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier
Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Polityka
J. Scheuring-Wielgus: Napięcia geopolityczne wymagają silniejszego zjednoczenia państw Europy. To lekcja z II wojny światowej

Parlament Europejski podczas specjalnej sesji w Strasburgu uczcił 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. – Jesteśmy zdeterminowani, by stanąć razem i powiedzieć jasno i stanowczo: nigdy więcej – podkreśliła przewodnicząca PE Roberta Metsola. Zarówno kombatanci, których obecność uświetniła uroczystość, jak i europosłowie podkreślali, że projekt utworzenia europejskiej wspólnoty był odpowiedzią na ówczesne zagrożenia dla pokoju, o który nieustannie trzeba wspólnie dbać.
Ochrona środowiska
Budownictwo modułowe coraz popularniejsze w samorządach. Teraz rozwój sektora jest napędzany przez KPO

Rozwój budownictwa modułowego jest coraz bardziej zauważalny w inwestycjach samorządowych. Wpływa na to przede wszystkim szybsze tempo prowadzonych prac w porównaniu z tymi, w których wykorzystywane są tradycyjne technologie budowlane. Istotną kwestią jest również spełnianie warunków środowiskowych, w tym wysoka efektywność energetyczna budynków, która ma wpływ na możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Samorządowcy mają już niewiele czasu na finalizację dotowanych inwestycji. Termin upływa 31 sierpnia 2026 roku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.