Pasieki Sadowskich z certyfikatem "Doceń polskie"
PREMIO ANNA KORZEŃ
Zielna
05-079 Okuniew
anna.korzen|agencjapremio.pl| |anna.korzen|agencjapremio.pl
0504069870
www.agencjapremio.pl
Miód lipowy oraz miód wielokwiatowy z pyłkiem i propolisem z Pasiek Rodziny Sadowskich otrzymały najwyższe noty we wszystkich ocenianych kategoriach, a tym samym produkty te zostały nagrodzone godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”, zarezerwowanym dla produktów charakteryzujących się wyjątkowymi walorami jakościowymi i smakowymi.
„Od początku istnienia Pasiek Rodziny Sadowskich postawiliśmy na najwyższej jakości, naturalne polskie miody, pozyskiwane w naszym gospodarstwie odpowiedzialnie i z poszanowaniem środowiska. Zdobycie tak prestiżowego wyróżnienia, jakim jest tytuł „Doceń polskie TOP PRODUKT” to dla nas potwierdzenie wyjątkowości naszych produktów i powód do dumy. Jest to także ważny komunikat dla konsumentów poszukujących sprawdzonych, polskich wyrobów i pragnących w ten sposób wspierać rodzimych producentów żywności”- mówi Arkadiusz Sadowski- założyciel Pasiek Rodziny Sadowskich.
Ogólnopolski program promocyjny „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmuje się Loża Ekspertów, składająca się ze specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. W tegorocznej XXXVIII edycji o certyfikat jakości „Doceń polskie” ubiegało się 67 producentów, którzy zgłosili do oceny prawie 160 produktów. Miody z Pasiek Rodziny Sadowskich zdobyły maksymalne noty nie tylko za smak, ale również za wygląd i stosunek jakości do ceny. Na uwagę zasługuje też fakt, że spółka Miodziarze Sp. z o.o. jest już posiadaczem tego znaku promocyjnego, zdobytego w jednej z poprzednich edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.
Miód lipowy, nagrodzony godłem „Doceń Polskie” to produkt w 100% naturalny o charakterystycznym piekącym smaku i silnym aromacie kwiatów lipy. Wśród miodów tradycyjnych Pasieki Rodziny Sadowskich oferują także inne rodzaje tych zdrowych przysmaków, jak np. miód rzepakowy, miód gryczany czy miód wielokwiatowy
Doceniony przez Lożę Ekspertów Miód z pyłkiem i propolisem jest połączeniem prozdrowotnych pszczelich skarbów: miodu, pyłku i propolisu. Posiada atuty miodu wielokwiatowego, zawierającego nektar z mniszka, akacji i rzepaku. Łączy w sobie wszystko co najlepsze z ula i tak też pachnie i smakuje!

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.