Patriot Viper przedstawia VP4000 Mini w formacie M.2 2230. Idealny dysk do mobil
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
Patriot Viper VP4000 Mini to SSD stworzony z myślą o wysokiej wydajności w gamingowych platformach typu ROG Ally czy Steam Deck i innych urządzeniach korzystających z tego formatu.
Patriot Memory, producent wysokowydajnych modułów pamięci dla entuzjastów, dysków SSD, pamięci flash i urządzeń peryferyjnych do gier, ogłosił premierę swojego najnowszego wewnętrznego dysku SSD: VP4000 Mini w formacie M.2 2230.
VP4000 Mini to pierwszy dysk SSD M.2 2230, który zostanie wypuszczony przez gamingowy dział Patriot Memory, Viper Gaming. Nośnik oferuje wysoką prędkość odczytu sekwencyjnego do 5000 MB/s i prędkość zapisu sekwencyjnego do 3500 MB/s oraz specjalną edycję ultracienkiego rozpraszacza ciepła. Ta wydajność pozwoli na znaczną poprawę przepustowości w konsolach mobilnych Steam Deck i ROG Ally, zwiększając prędkość ładowania programów i uruchamiania gier.
VP4000 Mini jest także kompatybilny ze smukłymi komputerami stacjonarnymi, laptopami i tabletami, w tym z Microsoft Surface, oferując wszechstronne rozwiązanie pamięci masowej, zaprojektowane z myślą o graczach, entuzjastach technologii i twórcach treści.
„Nieustanne innowacje w segmencie gamingowym to nasz najważniejszy cel w Viper Gaming” – powiedział Les Henry, wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej i Południowej. „Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego poszerzania naszego zasięgu w świecie mobilnych konsol w 2024 roku”.
Patriot Viper VP4000 Mini jest już dostępny w sklepie x-kom w cenie: 419 zł
Szersza dostępność u pozostałych partnerów planowana jest na drugą połowę grudnia. Więcej informacji na temat nośników Viper Gaming i Patriot Viper można znaleźć na stronie producenta.

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Praca

Ogromna baza magazynowa zbóż w Wielkopolsce do likwidacji. Pracę może stracić kilkaset osób
Baza magazynowa zbóż w Witoldowie to obiekt zarządzany od 30 lat przez spółkę Top Farms Wielkopolska, która prowadzi działalność na gruntach dzierżawionych z Zasobów Skarbu Państwa. Teraz baza ma zostać rozebrana, a wydzierżawiona ziemia – trafić do Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Spółka Top Farms wnioskowała do KOWR-u o utworzenie ośrodków produkcji rolniczej, które umożliwiłyby dalsze funkcjonowanie wielu takich strategicznych obiektów rolniczych. Brak decyzji KOWR jest zagrożeniem dla stabilności dużych, nowoczesnych gospodarstw towarowych, a tym samym również dla bezpieczeństwa żywnościowego Polski.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Bankowość
Rynek oczekuje pierwszego cięcia stóp procentowych w Polsce w maju. Są ku temu przesłanki ekonomiczne

Na podstawie ostatnich wypowiedzi prof. Adama Glapińskiego, przewodniczącego Rady Polityki Pieniężnej, ekonomiści oczekują, że już na posiedzeniu 7 maja może zapaść pierwsza od ponad półtora roku decyzja o zmianie poziomu stóp procentowych w dół. RPP dostosuje się w ten sposób do polityki głównych banków centralnych oraz słabnącej presji inflacyjnej. Zdaniem prezesa Q Value będzie to działanie w dobrym kierunku, choć spóźnione i być może spowodowane czynnikami politycznymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.