Komunikaty PR

Podlaskie Zakłady Zbożowe i PSS „Społem” w Białymstoku ogłaszają konkurs

2021-02-02  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania png ( 0.49 MB )

Grudniowy konkurs, jaki zorganizowały Podlaskie Zakłady Zbożowe okazał się strzałem w dziesiątkę, a jego główna bohaterka, czyli mąka na pizzę PZZ, zyskała miano prawdziwej królowej. Nie dziwi więc fakt, że po tak wielkim odzewie klientów i fanów białostockiej mąki, czeka ich kolejny ciekawy projekt. Tym razem w organizację przedsięwzięcia włącza się białostocka sieć PSS „Społem” w Białymstoku.

Podobnie jak poprzednio, na laureatów czekają fantastyczne nagrody. Warto się postarać, ponieważ nagrodą główną jest najnowszy model Thermomix® .

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, a zarazem zaskoczeni, że w poprzednim konkursie wzięło udział tak wiele osób. Kreatywność i profesjonalizm uczestników naprawdę zasługuje na podziw. Mnóstwo prac było na najwyższym poziomie zarówno pod względem technicznym, jak i pomysłowym. Widząc jak bardzo spodobał się ten pomysł naszym klientom, postanowiliśmy dać im możliwość jeszcze jednej dobrej zabawy. Ogłaszamy kolejny konkurs, którego motywem przewodnim również będzie nasza specjalistyczna mąka na pizzę – mówi Sylwia Majewicz, prezes Podlaskich Zakładów Zbożowych.

Konkurs organizowany jest przy współudziale PSS „Społem” w Białymstoku. To białostocka sieć sklepów spożywczych z blisko 125 letnią tradycją. W marketach spożywczych do wielu lat można zaopatrzyć się we wszystkie produkty marki PZZ.

- Mąki, kasze i inne wyroby PZZ mają swoje stałe miejsce na półkach w naszych sklepach. Miejsce specjalne, bo wiemy, że klienci szukają tych produktów. Nie raz zdarza nam się, że klient przychodzi i pyta o mąkę, ale konkretnie tę z Białegostoku. To najlepsze świadectwo jakości towaru –mówi Janusz Kulesza, prezes PSS Społem. - Doskonale wiemy, jak istotna dla rozwoju regionu jest synergia działania z lokalnymi producentami. Takie relacje służą nam wszystkim. Dlatego też od kilkudziesięciu lat naszym głównym dostawcą mąk do piekarni i cukierni PSS Społem są Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. Dlatego też bardzo cieszymy się z naszego wspólnego projektu. Serdecznie zapraszam do udziału.

Pizza – to włoskie danie skradło serca i podniebienia smakoszy na całym świecie. Kochają ją naprawdę wszyscy, a jej zagorzali miłośnicy doskonale wiedzą, że w tym daniu najważniejsze jest idealne ciasto, którego podstawą jest mąka. Dlatego też konkurs, który potrwa przez cały luty, nawiązuje do produktu, bez którego pizza idealna nie powstanie. To oczywiście mąka pszenna na Pizzę Podlaskich Zakładów Zbożowych, która jest dostępna w sklepach PSS „Społem” w Białymstoku.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy kupić mąkę na pizzę PZZ S.A. w sklepie PSS „Społem” Białystok i zachować paragon. Kolejny krok wymaga największej kreatywności. Trzeba wymyślić hasło marketingowe zawierające frazę „Mąka na pizzę PZZ” i wpisać je w konkursowym formularzu dostępnym przy kasach w sklepach PSS Społem. Należy też dopisać w nim pozostałe wymagane dane, czyli: imię, nazwisko, data urodzenia,, adres do korespondencji listownej, nr telefonu oraz numer paragonu, który będzie warunkiem do odebrania nagrody. Prawidłowo wypełniony formularz konkursowy należy wrzuć do jednej z urn znajdujących się w sklepach PSS „Społem” Białystok w czasie trwania konkursu w godzinach otwarcia sklepu. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.pzz.bialystok.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Z ziemniaka zrobili biznes Biuro prasowe
2025-07-15 | 01:00

Z ziemniaka zrobili biznes

Jeszcze kilka lat temu Grzegorz Grodek i Adam Głos zarządzali strukturami w firmach finansowych. Pierwszy był wiceprezesem Tax Care, potem prezesem Faktura.pl, wcześniej związany
Firma Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?
2025-07-10 | 09:00

Jak wykorzystać kryptowaluty w biznesie?

Kryptowaluty już od kilku lat przestają być ciekawostką, a zaczynają odgrywać realną rolę w gospodarce. Coraz więcej firm, niezależnie od wielkości, szuka sposobów, by
Firma Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025
2025-06-30 | 06:00

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Złota odznaka i tytuł „TOP EMOLIENT 2025” w prestiżowym Rankingu TOP10 Emolientów organizowanym przez Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA)

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc

Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.

Prawo

ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.

Konsument

Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.