Polskie pompy ciepła JBG HT otrzymały europejski certyfikat KEYMARK
JBG-2 Sp. z o.o.
ul. Gajowa 5
43-254 Warszowice
info|jbght.com| |info|jbght.com
32 720 41 48
www.jbght.com
Polskie pompy ciepła JBG HT zostały oficjalnie uhonorowane certyfikatem KEYMARK! To znaczące potwierdzenie najwyższej jakości, wydajności oraz polskiego pochodzenia naszych urządzeń.
Proces Certyfikacji KEYMARK dla pomp ciepła
Certyfikat KEYMARK to niezależny znak potwierdzający zgodność produktów i usług, w tym urządzeń do Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), z normami europejskimi. Pompy ciepła JBG HT, które przeszły proces certyfikacji KEYMARK, zostały starannie poddane testom w niezależnych, akredytowanych laboratoriach. Te badania wykazały nie tylko najwyższą jakość, lecz także doskonałą wydajność energetyczną. Certyfikowane urządzenia są systematycznie poddawane badaniom i kontrolom jakości, aby zapewnić, że spełniają one wymagania określone w zasadach certyfikacji.
Korzyści dla Klienta z Certyfikatu KEYMARK
Posiadanie certyfikatu KEYMARK to dla klienta gwarancja posiadania kompleksowej wiedzy na temat standardów jakości, których przestrzega producent pompy ciepła. Oznaczenie CE potwierdza jedynie zgodność z normami prawnymi, natomiast KEYMARK jest świadectwem jakości i utrzymania najwyższych standardów przez producentów. Znak Heat Pump KEYMARK przyznany w jednym kraju jest uznawany we wszystkich krajach objętych tym certyfikatem.
KEYMARK – Zapewnienie Jakości
Certyfikat KEYMARK stanowi kolejne potwierdzenie najwyższych parametrów wydajnościowych pomp ciepła JBG HT. Badania przeprowadzone przez niezależne laboratorium HLK Uni Stuttgart wykazały, że modele JBG HT 10K (ZHHS) oraz JBG HT 15K (ZHHS) posiadają najwyższą możliwą klasę energetyczną A+++ / A+++. Certyfikację przeprowadziło renomowane laboratorium SZU, s.p. Zkusebni w Brnie, w Czechach.
Nasze pompy ciepła JBG HT są również z dumą umieszczone na prestiżowych listach urządzeń spełniających najwyższe wymogi energooszczędności, takich jak BAFA w Niemczech oraz ZUM Czyste Powietrze w Polsce. Wybierając nasze urządzenia, konsument może być pewien, że otrzymuje produkt najwyższej jakości, spełniający europejskie normy dotyczące efektywności energetycznej. Dodatkowo, dzięki klasie energetycznej A+++ / A+++, istnieje szansa na uzyskanie większych dotacji z rządowych programów wsparcia
Inwerterowa pompa ciepła na propan z certyfikatem KEYMARK - jedyna w Polsce
Nasze pompy ciepła JBG HT są jedynymi inwerterowymi pompami ciepła na propan (R290) produkowanymi w Polsce, które zdobyły prestiżowy certyfikat HP KEYMARK. To nie tylko dowód ich wyjątkowości, ale także potwierdzenie, że są one gotowe sprostać najwyższym standardom jakościowym na arenie międzynarodowej.
Europejski certyfikat KEYMARK otrzymały pompy ciepła:
- JBG HT 10K (ZHHH i ZHHS)
- JBG HT 15K (ZHHH i ZHHS)
Jeżeli chcesz instalować pompy ciepła z certyfikatem KEYMARK:
- Skontaktuj się z nami - info@jbght.com lub 32 720 41 48

Polityka klimatyczno-energetyczna z ludzką twarzą jest możliwa - konferencja

Farma fotowoltaiczna w Miłkowicach – pierwszy projekt OZE z udziałem Amazon w Polsce – produkuje już energię słoneczną!

BCC: Energetyka, podsumowanie roku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.