Komunikaty PR

Poly Studio P15 nagrodzone iF DESIGN AWARD

2021-04-26  |  15:15
Biuro prasowe
Do pobrania press ( 0.04 MB )

Firma Poly (NYSE: PLT) poinformowała, że osobisty wideobar Poly Studio P15 został nagrodzony podczas tegorocznej edycji iF DESIGN AWARD – zdobył światowej sławy wyróżnienie w obszarze designu. Międzynarodowa nagroda jest uhonorowaniem profesjonalnego podejścia i innowacyjnych rozwiązań firmy Poly w produktach dedykowanych nowoczesnym pracownikom, którzy chcą wyróżniać się podczas spotkań.

Dzięki certyfikatom Zoom i Microsoft Teams oraz inteligentnej technologii wideokonferencyjnej, nowy stylowy wideobar Poly Studio P15 zmniejsza bariery podczas spotkań online i zwiększa wydajność oraz produktywność pracowników. Poly Studio P15 został wyposażony w technologię AI oraz NoiseBlockAI w połączeniu z funkcją automatycznego kadrowania obrazu w 4K, dzięki czemu użytkownik zawsze będzie w centrum uwagi.

„Firma Poly jest dumna z dostarczania wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii dla współczesnych pracowników, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że obecnie praca może być wykonywana z dowolnego miejsca. Poly Studio P15 to idealne połączenie designu i technicznej doskonałości, co zostało docenione przez iF DESIGN AWARD. Naszą misją jest nieustanne podnoszenie poprzeczki w celu zapewnienia największego komfortu pracy” mówi Tom Puorro, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. produktów Poly.

Poly Studio P15 jest częścią serii Poly Studio P, która jest pierwszym w branży osobistym sprzętem wideokonferencyjnym klasy profesjonalnej.

Informacje o nagrodzie iF DESIGN AWARD
Od 67 lat IF DESIGN AWARD jest uznawana za arbitra jakości za wyjątkowy design. Marka iF jest znana na całym świecie z wyjątkowych usług projektowych, a iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie designu (wzornictwa) na świecie. Zgłoszenia są przyznawane w następujących dziedzinach: Produkt, Opakowanie, Projektowanie Komunikacji i Usług, Architektura i Architektura Wnętrz, a także Koncepcja Profesjonalna, User Experience (UX) i Interfejs Użytkownika (UI). Wszystkie nagrodzone prace znajdują się w iF WORLD DESIGN GUIDE oraz w aplikacji iF design.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska Biuro prasowe
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Konsument

Dzięki e-commerce rośnie eksport polskich małych i średnich przedsiębiorców. Wartość ich sprzedaży na Amazon przekracza rocznie 5 mld zł

Mali i średni przedsiębiorcy coraz lepiej radzą sobie na arenie międzynarodowej, choć na razie tylko niecałe 5 proc. z nich sprzedaje swoje produkty za granicę. Duże możliwości ekspansji zagranicznej dają im e-commerce i współpraca z marketplace’ami. Za pośrednictwem Amazon w 2024 roku polskie MŚP sprzedały produkty za ponad 5,1 mld zł. Model sprzedaży sklepu umożliwia przedsiębiorcom z Polski działanie na skalę, która jeszcze kilka lat temu wydawała się zarezerwowana głównie dla największych marek

Polityka

Większość Polaków sprzeciwia się wprowadzeniu euro. Problemem może być brak dobrej komunikacji

– ​Polska należy do siedmiu krajów UE, które do tej pory nie wprowadziły jeszcze euro.  Choć zobowiązaliśmy się do przyjęcia wspólnej waluty w traktacie akcesyjnym, nigdy nie podjęliśmy konsekwentnych działań w tym kierunku – ocenia europosłanka Nowej Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. W dodatku tylko co czwarty Polak jest zwolennikiem zmiany waluty. Również obecna sytuacja gospodarcza – wysoka inflacja i rosnący deficyt – nie sprzyjają dyskusji o przyjęciu euro.

Handel

Źle wprowadzony system ROP może oznaczać duży wzrost cen dla konsumentów. Podrożeć mogą produkty spożywcze

Ministerstwo Klimatu i Środowiska proponuje powierzenie NFOŚiGW zadań organizacji odpowiedzialności producenta, która w imieniu producentów będzie realizowała obowiązki wynikające z ROP w ramach zamkniętego obiegu finansowego. Przedstawiciele Polskiej Federacji Producentów Żywności i sektora odzysku odpadów ostrzegają, że może utrudnić to Polsce wypełnienie unijnych wymogów w zakresie selektywnej zbiórki odpadów, a co za tym idzie, może się wiązać z karami, a w konsekwencji – ze wzrostem cen.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.