Poly uznane przez Frost & Sullivan za lidera innowacji technologicznych
Bazując na danych z globalnego rynku technologii komunikacyjnych firma analityczna Frost & Sullivan zakwalifikowała Poly jako Globalnego Lidera Innowacji Technologicznych 2020, doceniając zaangażowanie firmy w odpowiadanie na bieżące zapotrzebowanie klientów, koncentracje na trendach technologicznych oraz innowacyjne portfolio marki.
– Poly rozwinęło i zdywersyfikowało swoją ofertę zestawów słuchawkowych pod kątem ich parametrów, funkcji i możliwości personalizacji. W segmencie przewodowych profesjonalnych zestawach słuchawkowych Poly odświeża dwa najbardziej kultowe modele: flagowy zestaw słuchawkowy Blackwire PC USB i UCC oraz rodzinę urządzeń EncorePro – powiedział Alaa Saayed, dyrektor ds. przemysłu ICT w Frost & Sullivan. – Obecnie linia Blackwire oferuje pięć różnych serii stylowych urządzeń (Blackwire 3200, Backwire 3300, Blackwire 5200, Blackwire 7225 i Blackwire 8225), wyposażonych w najnowszą technologię audio PC, funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), najwyższej jakości czystość dźwięku i obsługę platformy UCC – dodaje ekspert.
Modele serii profesjonalnych zestawów słuchawkowych Poly to między innymi:
• Blackwire 3300: przewodowe urządzenia mono i stereo do PC USB i UCC;
• Blackwire 7225: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PC USB i UCC z wewnętrznym mikrofonem z ANC;
• Blackwire 8225: wysokiej klasy przewodowy zestaw słuchawkowy USB i UCC z zaawansowaną hybrydową technologią ANC i Acoustic Fence, zapewniającą redukcję hałasu dla użytkownika końcowego;
• EncorePro 300: podstawowy przewodowy zestaw słuchawkowy dla contact center
• Savi 7200 Office: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT do telefonów stacjonarnych tradycyjnych i IP, dostępny w dwóch wersjach;
• Seria Savi 8200 Office i UC: bezprzewodowe, wielofunkcyjne zestawy słuchawkowe DECT, które oferują zaawansowane funkcje, takie jak ograniczenie słyszalności bliskich rozmów i ANC (Savi 8220);
• Seria biurowa Voyager 4200 i 5200: pierwsze bezprzewodowe, wielofunkcyjne zestawy słuchawkowe Bluetooth® z biurowymi stacjami bazowymi dla użytkowników telefonów stacjonarnych;
• Voyager 4245 Office: pierwszy na rynku, modułowy zestaw słuchawkowy dla call center typu "trzy w jednym, wykorzystujący Bluetooth i wyposażony w stację bazową.
Dodatkowym atutem Poly jest najszerszy wybór urządzeń z certyfikatem Microsoft Teams, obejmujący 24 rozwiązania. Ofertę uzupełnia jeden z najbardziej zaawansowanych systemów do analizy i zarządzania zestawami słuchawkowymi.
– Jesteśmy zaszczyceni, że Frost & Sullivan uznał nas za światowego lidera technologii 2020 – powiedziała Christine Roberts, senior vice president and general manager of enterprise headsets w Poly. – To efekt synergii naszej spuścizny w dziedzinie zestawów słuchawkowych, innowacji, które napędzają rozwój portfolio Poly, a także ścisłej współpracy z partnerami technologicznym.
– Podczas epidemii COVID-19, znacznie wzrosło zainteresowanie profesjonalnymi zestawami słuchawkowymi. Aby zaspokoić potrzeby biznesu, Poly skupia się na zwiększenia mocy produkcyjnych, pry jednoczesnym wdrożeniu surowych norm sanitarnych. Jednocześnie nadano najwyższy priorytet zamówieniom składanym przez rządy i organizacje opieki zdrowotnej. Wzmocniła również ogólne relacje z partnerami handlowymi i dostawcami usług informatycznych – zauważył Saayed. – Poly pomaga rozwijać się firmom w zakresie wdrażania nowych technologii – komentuje ekspert z Frost & Sullivan.
Więcej informacji można znaleźć w eBooku Frost & Sullivan: Poly, Globalny Lider Technologii Profesjonalnych Zestawów Słuchawkowych Lider Innowacji.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.