PowerWalker VFI 6000 AT — zasilacz UPS on-line z technologią podwójnej konwersji
PowerWalker posiada w swojej ofercie różnego rodzaju zasilacze awaryjne. Model VFI 6000 AT to kolejny z przykładów nowoczesnej ochrony dla sprzętu o znaczeniu krytycznym.
Zasilacz awaryjny PowerWalker VFI 6000 AT charakteryzuje się jednofazową pracą w trybie on-line. Model ten został wyposażony w technologię podwójnej konwersji i cechuje się szerokimi zakresami napięć wejściowych i częstotliwości. Dzięki temu powinien sprawdzić podczas pracy w niestabilnych sieciach i zapewnić odpowiednie wsparcie dla generatora. Jak deklaruje producent, mimo profesjonalnego zastosowania zasilacz powinien być łatwy w obsłudze.
PowerWalker VFI 6000 AT wyróżnia się mocą znamionową 6000 VA / 5400 W i współczynnikiem mocy na poziomie 0,9. Według specyfikacji technicznej sprawność tego produktu powinna wynosić od 90 do 92% (w zależności od wybranego trybu pracy). Całość odznacza się również czystą falą sinusoidalną na wyjściu, funkcją EPO (awaryjne wyłączanie zasilania) oraz funkcją ROO (zdalne włączanie/wyłączanie).
Zasilacz posiada m.in. slot dla zewnętrznych akumulatorów (EBM) oraz konfigurowalną ładowarkę, inteligentne gniazdo dla kart komunikacyjnych, a także wbudowany przełącznik obejścia serwisowego (MBS). Warto zwrócić również uwagę na budowę omawianego UPS-a. PowerWalker VFI 6000 AT to produkt typu Tower o wymiarach 412 x 196 x 702 mm - całość jest zatem względnie kompaktowa i łatwa do umieszczenia w trudno dostępnych miejscach.
Zasilacz PowerWalker VFI 6000 AT powinien być dostępny w sprzedaży pod koniec listopada b.r. w cenie ok. 6 859,99 zł.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.