Premiera: Cooler Master Hyper 212 Halo Edition — odświeżone chłodzenie CPU z now
Firma Cooler Master zaprezentowała właśnie nową wersję chłodzenia z popularnej linii Hyper 212. Model Halo Edition wyróżnia się nie tylko stylowym designem, ale przede wszystkim nowym wentylatorem MF120 HALO.
Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 Halo Edition składa się z aluminiowej wieży o wysokości 154 mm, która wyposażona została w cztery rurki cieplne. Gabaryty produktu powinny zagwarantować bezproblemową kompatybilność z wieloma obudowami czy modułami pamięci RAM. Całość otrzymała nowe wsporniki instalacyjne, które obsługują najnowsze platformy — dzięki temu instalacja coolera w dowolnym systemie komputerowym powinna być znacznie prostsza. Co więcej, w zestawie znaleźć można także dodatkowe metalowe klipsy do montażu dodatkowego wentylatora.
Drugim ważnym elementem chłodzenia jest nowy wentylator Cooler Master MasterFan MF120 Halo². Rotor wyróżnia się podświetleniem ARGB Dual Loop, które automatycznie może dostosować własną iluminację do systemu RGB używanego właśnie w komputerze. Co więcej, większe pierścienie LED mają zwiększać widoczność oświetlenia o 50% względem poprzedniego modelu Halo. Całość otrzymała również przeprojektowaną ramę, która ma pomóc w zachowaniu stabilności, a także łopatki Air Balance powiększone o 10%, dzięki którym można liczyć na wydajniejszą pracę.
Chłodzenie Cooler Master Hyper 212 Halo Edition dostępne jest w czarnym lub białym kolorze w cenie ok 225 zł.
Wentylatory Halo² są dostępne także w osobnej sprzedaży w wariantach MF120 lub MF140 w kolorze czarnym lub białym. Cena rotora MasterFan MF120 Halo² wynosi ok. 120zł, natomiast MasterFan MF140 Halo² kosztuje ok. 125 zł.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.