Premiera halloweenowych słodyczy reklamowych SLODKIE
„Takich słodyczy domagali się klienci”
Halloween – nieprzypadkowo kojarzone z kulturą amerykańską – obchodzone jest rokrocznie w ostatni październikowy wieczór. Zwyczaj ten od lat bije rekordy popularności, a w obchody Halloween angażują się dziś nie tylko dzieci. Wiele firm w USA, Kanadzie, Australii czy Wielkiej Brytanii także planuje na ten dzień różne atrakcje dla swoich pracowników, związane z halloweenowymi motywami, wśród których główne miejsce zajmuje oczywiście dynia. Pomysłów na świętowanie nie brakuje, a potrzeby zdają się być coraz większe. Odpowiedział na nie m.in. polski producent słodyczy reklamowych, SLODKIE, który stworzył premierową kolekcję słodkości na Halloween.
Działając aktywnie od lat na rynku europejskim, dostrzegliśmy wyraźną potrzebę stworzenia produktów dopasowanych do Halloween. Choć w Polsce obchody te są ciągle niszowe i zdecydowanie mają charakter konsumencki, to nasi sąsiedzi oczekiwali ciekawych, smacznych, atrakcyjnych produktów również w relacjach biznesowych. Takich słodyczy domagali się klienci, więc postanowiliśmy zapełnić tę lukę – komentuje Anna Garmada, CEO firmy SLODKIE.
Halloweenowa oferta słodkości
W kolekcji halloweenowej SLODKIE znalazło się 18 produktów. Wśród nich m.in.:
PRALINY SPOOKY COFFIN – halloweenowa bombonierka w kształcie trumny to słodycz, która z pewnością zaskoczy każdego obdarowanego. W środku znaleźć można czekoladki w kształcie czaszek wykonane z czekolady mlecznej z certyfikatem Cocoa Horizons z nadzieniem z dodatkiem hibiskusa i cytryny.
PRALINY SWEET GRAVESTONES 6 SZT – piorunujące słodycze w formie nagrobków wykonane są z mlecznej czekolady z nadzieniem na bazie deserowej czekolady i sycylijskich orzechów laskowych.
CZEKOLADOWY LIZAK DYNIA – to zarówno symbol jesieni jak i zbliżającego się Halloween. Lizak wykonany jest z czekolady certyfikowanej Cocoa Horizons i owinięty w folię kompostowalną lub nadającą się w 100% do recyklingu.
SŁODYCZE REKLAMOWE CANDY BOX – to podłużne pudełko wypełnione karmelkami o smaku owoców leśnych, przypomina klasyczny cukierek, który jest nieodzownym elementem halloweenowej tradycji trick or treat.
Projekty opakowań edycji Halloween stworzyła artystka związana z marką – Anna Rudak – ceniona polska ilustratorka. Zamówienia na halloweenowe słodkości składać można, kontaktując się z doradcą handlowym SLODKIE. Cała oferta dostępna jest w zakładce: slodkie.com/katalog/slodycze-reklamowe/slodycze-na-halloween.

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Rozszerzenie UE wśród priorytetów duńskiej prezydencji. Akcesja nowych państw może mieć znaczenie dla bezpieczeństwa i gospodarki
Z badania Eurobarometru wynika, że nieco ponad połowa Europejczyków (53 proc.) popiera dalsze rozszerzenie UE o nowe kraje. Dania, która 1 lipca obejmuje po Polsce przewodnictwo w Radzie UE, zapowiada, że będzie to jeden z jej priorytetów na najbliższe półrocze, nazywając rozszerzenie „geopolityczną koniecznością” kluczową dla stabilizacji Europy.
Transport
Kończą się konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego. 2,4 mld euro trafi na sektor transportu po 2026 roku

Dobiegają końca konsultacje społeczne Planu Społeczno-Klimatycznego, tzw. KPO2, który ma być podstawą do wypłaty środków z nowego instrumentu finansowego Unii Europejskiej – Społecznego Funduszu Klimatycznego. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zapowiada, że mają one trafić m.in. na walkę z tzw. ubóstwem transportowym, łagodzenie skutków wprowadzenia ETS2 i unowocześnienie kolei, które stanowi ogromne wyzwanie.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.