Premiera prologu do gry Car Trader Simulator już 16 czerwca!
InnerValue
Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/
Studio Live Motion Games – specjalizujące się w grach symulacyjnych – wyznaczyło datę premiery prologu do nowego tytułu ze swojego portfolio produkcyjnego Car Trader Simulator. Wstęp do gry pod nazwą Welcome to the Business trafi do sklepu Steam 16 czerwca. Wydawcą symulatora amerykańskiego dealera samochodowego będzie PlayWay. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. LMG pracuje obecnie także nad nowym tytułem z popularnej serii gier Builders of…
- Car Trader Simulator to symulator amerykańskiego dealera samochodowego w wersji na komputery stacjonarne, którego prolog trafi do sprzedaży już 16 czerwca. Cena pełnej wersji gry, która pojawi się w sprzedaży latem tego roku, została ustalona na 9.99 USD. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games. – CTS to tytuł dedykowany fanom motoryzacji, ale nie tylko. Wierzę, że ciekawy świat handlu samochodami zainteresuje większość graczy, którzy lubią wyzwania prezentowane w popularnych w ostatnim czasie grach symulacyjnych. – dodaje.
Celem gracza w CTS będzie rozwój biznesu samochodowego oraz zawieranie cennych transakcji podczas sprzedaży aut. To w jaki sposób dealer zarobi, będzie zależało tylko od niego. Gracz może zadecydować, czy sprzedaje oryginalne auta czy korzysta z tzw. ,,czarnego’’ rynku i skradzionych pojazdów.
Wydawcą tytułu jest PlayWay – jednocześnie największy udziałowiec Live Motion Games.
Spółka zamierza w pierwszym półroczu 2021 roku wejść na rynek NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. – Obecnie pracujemy nad nowym tytułem z popularnej serii gier Builders of… o nazwie Builders of China. Będzie to gra familijna z przygodowo– historyczną fabułą. – informuje Michał Kaczmarek.
Od kilku tygodni na platformie Steam jest dostępna pierwsza produkcja studia – Train Station Renovation, w trybie wczesnego dostępu. Trwają prace nad przygotowaniem wersji konsolowych. Wydawcą gry na PlayStation 4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch zrealizuje spółka UF Games.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.