Projekt Nadolnik z kolejnymi postępami i rezerwacjami
Inwestycja Nadolnik Compact Apartments nabiera tempa. Deweloper zakończył realizację oraz przekazanie kluczy I etapu. Klienci rezerwują kolejne smart apartamenty z II etapu projektu, a jednocześnie trwa jego budowa.
Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, niedaleko Ronda Śródka trwa realizacja przedsięwzięcia będącego novum na rynku nieruchomości. Powstanie tutaj największy w Polsce kompleks liczący ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 m kw. Każdy taki lokal posiada: aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną, chociażby do pracy czy wypoczynku. Wybrane z nich posiadają także antresole, mogące pełnić funkcję sypialnianą. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Finalnie, powstanie tutaj pełen kompleks z punktami handlowo-usługowymi, terenami rekreacyjnymi (m.in. boiska).
W I etapie powstało 213 smart apartamentów i wszystkie zostały oddane nabywcom. Wśród klientów są często osoby młode, chcące nabyć swoją pierwszą nieruchomość w przystępnej cenie, ale też klienci inwestycyjni. Dziś inwestycja w nieruchomość jest najpewniejsza, a opieka operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Cieszymy się, że nasza propozycja trafia do szerokiego grona odbiorców i została pozytywnie zweryfikowana przez rynek. Biorąc pod uwagę oba etapy, sprzedażowo zbliżamy się do granicy 300 lokali. W ciągu ostatnich kilku dni przybyły nam dodatkowe rezerwacje, co nas bardzo cieszy – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Każdy, kto chciałby odwiedzić inwestycję, ma taką możliwość. Nadolnik Compact Apartments powstaje przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu, a tuż obok znajduje się biuro dewelopera, gdzie przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i higieny, można porozmawiać z doradcami klienta.
- Warto podkreślić, że jednocześnie trwają kolejne prace budowlane w II etapie Nadolnik Compact Apartments. Kontynuowane są kolejne zadania na kondygnacji hali garażowej. Następnie będą wykonywane prace w kondygnacjach apartamentowych. Zakończenie całości inwestycji jest planowane na rok 2022 – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Co ważne, deweloper realizuje też inwestycję mieszkaniową na poznańskiej Śródce, konkretnie przy ulicy Bernata. W ramach przedsięwzięcia „Śródka OdNowa 2” powstanie budynek wielorodzinny, a w nim 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Ponad 70 procent lokali znalazło swoich nabywców.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.