Endress+Hauser z bogatą ofertą Akademii Doskonalenia Umiejętności
Endress+Hauser, lider branży kontrolno-pomiarowej, konsekwentnie realizuje swoją wizję firmy łączącej funkcję producenta sprzętu pomiarowego z partnerskim wsparciem na etapach jego doboru i użytkowania, dostarczając klientom praktyczną wiedzę i umiejętności. Aktualnie klienci mogą korzystać z szerokiej bazy tematycznych szkoleń i webinarów, a nawet możliwości mobilnej wystawy Showtruck prezentującej najnowsze rozwiązania technologiczne, oferowane przez firmę.
Oferta szkoleniowa Endress+Hauser rozwijana jest już od ponad 10 lat. W tym czasie skorzystali z niej inżynierowie reprezentujący polski przemysł, studenci krajowych uczelni technicznych czy specjaliści zainteresowani zagadnieniami z obszaru pomiarów i automatyki. Uczestnicy na przykładach konkretnych urządzeń poznają ich ogólną charakterystykę i główne założenia technologiczne, a następnie biorą udział w zajęciach praktycznych, pozwalających nauczyć się obsługi i diagnostyki sprzętu.
Jak zwiększyć swoje kompetencje? Dzięki ADU!
Szkolenia w ramach Akademii Doskonalenia Umiejętności prowadzone są przez doświadczonych inżynierów serwisu, a także przez Product oraz Industry Managerów odpowiedzialnych za konkretną linię produktową lub branżową. Odbywają się w nowoczesnym Showroomie we wrocławskiej siedzibie Endress+Hauser. Istnieje także możliwość realizacji szkoleń w siedzibie klienta. – Niezależnie od reprezentowanej branży, naszych klientów łączy dziś oczekiwanie profesjonalnego wsparcia w korzystaniu z nowoczesnych technologii. Ich pełne zrozumienie i wykorzystanie potencjału wymagają z reguły odpowiedniego przygotowania, które zapewniają właśnie nasi doświadczeni i doskonale znający dane produkty specjaliści. Takie spotkania są też dla obu stron cenną okazją do rozwijania partnerskiej współpracy, opartej na bezpośrednim kontakcie oraz wzajemnym zrozumieniu potrzeb i możliwości – podkreśla Mariusz Szwagrzyk, Dyrektor marketingu Endress+Hauser Polska.
Na miejscu, w terenie i online
Oprócz kilkudziesięciu organizowanych każdego roku sesji szkoleniowych, klienci zainteresowani ekspercką wiedzą i doświadczeniem, mogą korzystać z obecnie ponad 40 godzin nagrań webinarów, a w planach są już kolejne. Szczególnym uzupełnieniem programu szkoleniowego Akademii Doskonalenia Umiejętności jest zaś unikatowa mobilna wystawa Endress+Hauser Showtruck. Ulokowana w specjalnie do tego przystosowanej ciężarówce zawiera ponad 180 pracujących urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz systemów sterowania i wizualizacji firmy oraz jej partnerów. Dzięki temu, na 45 metrach kwadratowych przez cały rok mogą być prowadzone kompleksowe szkolenia m.in. w zakładach przemysłowych klientów. – Elastyczność i sprawne reagowanie na zmieniające się potrzeby i oczekiwania rynku to dziś jeden z głównych warunków utrzymania konkurencyjności. Oferta dostarczana przez nas w ramach Akademii Doskonalenia Umiejętności jest przykładem takiego właśnie podejścia, dzięki czemu szkolenia i webinary cieszą się dużą i wciąż rosnącą popularnością. To dla nas powód do dużej satysfakcji i jednocześnie kontynuowania obranej strategii, by kształtować rynek aparatury kontrolno-pomiarowej nie tylko przez wysokiej jakości produkty, ale także transfer wiedzy i wspieranie rozwoju kadr odpowiedzialnych za wdrażanie nowych technologii. Z entuzjazmem bierzemy udział w ewolucji technologicznej, serdecznie zapraszając kolejnych specjalistów do skorzystania ze szkoleniowej oferty Akademii Doskonalenia Umiejętności – podsumowuje Mariusz Szwagrzyk.
Wszystkie informacje dotyczące Akademii Doskonalenia Umiejętności oraz możliwości skorzystania z jej oferty można znaleźć na stronie https://www.pl.endress.com/ADU

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie

Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.