KESSEL – rozbudowa dla jeszcze sprawniejszej obsługi
Solpin
ul. Gazowa 27
58-321 Wrocław / Jugowice
pawel.zurawski|solpin.pl| |pawel.zurawski|solpin.pl
48 600 509 073
www.solpin.pl
KESSEL, jako lider odwodnień, nie tylko regularnie rozszerza i udoskonala asortyment oferowanych produktów, ale stawia również na sprawne i wygodne dla klienta dostawy. W tym celu, po 8-miesięcznej inwestycji, rozszerzono halę magazynu wysyłkowego i zoptymalizowano, pod kątem najnowszych rozwiązań, linię pakowania.
W przypadku firmy KESSEL wraz z dostawami produktów obszar całego kraju obejmuje również fachowe doradztwo techniczno-produktowe, pomoc w doborze urządzeń, profesjonalny serwis i całoroczny pakiet szkoleń.
Rozszerzenie istniejącej hali magazynu wysyłkowego o 800 dodatkowych miejsc paletowych uzupełnia nie tylko zdolności magazynowe, ale umożliwia również zespołowi logistycznemu znacznie łatwiejszą realizację wysyłki. Dzięki inwestycji w parze z szybkością idzie większa elastyczność. Szczególnie że zakład w Biskupicach zakończył właśnie proces optymalizacji linii pakowania i poszerzenia magazynu wyrobów gotowych.
Wszystko to dla jeszcze lepszej dostępności dla klientów wpustów łazienkowych i obiektowych, odpływów liniowych i ściennych, zaworów przeciwzalewowych oraz separatorów i przepompowni firmy KESSEL.

CBAM - szansa czy zagrożenie dla polskiego przemysłu?

MSV 2025 – przemiany w przemyśle, technologie przyszłości i szeroki zakres tematyczny

Rosnąca popularność wynajmu wózków widłowych. Koszty, dostępność i serwis decydują o wyborze
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają dyskusje nad kształtem unijnego budżetu na lata 2028–2034. Mogą być rozbieżności w kwestii Funduszu Spójności czy dopłat dla rolników
Trwają prace nad wieloletnimi unijnymi ramami finansowymi (WRF), które określą priorytety wydatków UE na lata 2028–2034. W maju Parlament Europejski przegłosował rezolucję w sprawie swojego stanowiska w tej sprawie. Postulaty europarlamentarzystów mają zostać uwzględnione we wniosku Komisji Europejskiej w sprawie WRF, który zostanie opublikowany w lipcu 2025 roku. Wciąż jednak nie ma zgody miedzy państwami członkowskimi, m.in. w zakresie Funduszu Spójności czy budżetu na rolnictwo.
Konsument
35 proc. gospodarstw domowych nie stać na zakup mieszkania nawet na kredyt. Pomóc może wsparcie budownictwa społecznego i uwolnienie gruntów pod zabudowę

W Polsce co roku oddaje się do użytku ok. 200 tys. mieszkań, co oznacza, że w ciągu dekady teoretycznie potrzeby mieszkaniowe społeczeństwa mogłyby zostać zaspokojone. Jednak większość lokali budują deweloperzy na sprzedaż, a 35 proc. gospodarstw domowych nie stać na zakup nawet za pomocą kredytu. Jednocześnie ta grupa zarabia za dużo, by korzystać z mieszkania socjalnego i komunalnego. Zdaniem prof. Bartłomieja Marony z UEK zmniejszeniu skali problemu zaradzić może wyłącznie większa skala budownictwa społecznego zamiast wspierania kolejnymi programami zaciągania kredytów.
Problemy społeczne
Hejt w sieci dotyka coraz więcej dzieci w wieku szkolnym. Rzadko mówią o tym dorosłym

Coraz większa grupa dzieci zaczyna korzystać z internetu już w wieku siedmiu–ośmiu lat – wynika z raportu NASK „Nastolatki 3.0”. Wtedy też stykają się po raz pierwszy z hejtem, którego jest coraz więcej w mediach społecznościowych. Według raportu NASK ponad 2/3 młodych internautów uważa, że mowa nienawiści jest największym problemem w sieci. Co więcej, dzieci rzadko mówią o takich incydentach dorosłym, dlatego tym istotniejsze są narzędzia technologiczne służące ochronie najmłodszych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.