Po raz kolejny TOPBUILDER dla marki WIŚNIOWSKI
Brama ogrodzeniowa składana WIŚNIOWSKI zdobyła tytuł TOPBuilder 2024 w kategorii „Innowacja”. To pierwsza na rynku brama składana z napędem ze znakowaniem CE.
Jak każdego roku, gala TOP Builder gromadzi przedstawicieli branży budowlanej, producentów, architektów, ludzi nauki, finansów oraz organizacji środowiskowych. Także i tegoroczna edycja była świetną okazją do rozmów, ale i do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań, które zostały docenione przez Kapitułę Plebiscytu. Nagrodzone zostały zarówno produkty, akcesoria budowlane, jak i obiekty, projekty wzornicze oraz usługi. Wśród wyróżnionych znalazła się także marka WIŚNIOWSKI, która tytuł TOPBuilder zdobyła już po raz szósty.
Uwagę jury zwróciła brama ogrodzeniowa składana ze znakiem CE. Jej unikalna konstrukcja sprawia, że zajmuje mniej miejsca niż brama dwuskrzydłowa, natomiast otwiera się niemal dwukrotnie szybciej. To ogromny atut, zwłaszcza na wąskich i krótkich posesjach, z utrudnionym dojazdem, usytuowanych przy ruchliwych ulicach.
Jej cechą szczególną jest to, że jako jedyna na rynku posiada certyfikat CE. Konstruktorzy firmy WIŚNIOWSKI zadbali o innowacyjny w skali kraju system zabezpieczeń, który dzięki specjalnemu profilowi rurowemu (międzyskrzydłowe zabezpieczenie przed zgnieceniem) pozwala uniknąć potencjalnego ryzyka podczas kontaktu z przeszkodą.
- Marka WIŚNIOWSKI znana jest z innowacyjnego podejścia w kwestii bezpieczeństwa i wyznaczania trendów technicznych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze autorskie rozwiązanie zdobyło przychylność Kapituły. Nagroda Top Builder 2024 jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ jest to w pewnym sensie głos branży – mówiła Monika Młynarczyk, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI.
Brama ta jest też wysoce funkcjonalna dzięki systemowi fotokomórek, który powoduje unieruchomienie jej w momencie wykrycia przeszkody. Automatyczne otwieranie bramy składanej to także oszczędność czasu czy uniknięcie zmoknięcia lub przewiania. Co ważne, może być ona produkowana w pełnym zakresie szerokości: od 3 do nawet 6 metrów. Przy wyborze bramy wjazdowej liczy się także jej estetyka. Kolekcje CLASSIC, LUX i MODERN, w jakich dostępna jest brama ogrodzeniowa składana WIŚNIOWSKI, umożliwiają jej dopasowanie do pozostałych elementów ogrodzenia, a system Home Inclusive™ WIŚNIOWSKI pozwala na idealne skomponowanie kolorów struktur i wzorów bram, okien, drzwi i ogrodzeń.
Nagrodę w imieniu firmy odebrała Magda Strzykalska, Specjalista ds. Public Relations.
Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Ultrakompaktowe wózki podnośnikowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
W ciągu 10 lat w Polsce może brakować 2,1 mln pracowników. Ratunkiem dla rynku pracy wzrost zatrudnienia cudzoziemców
Do 2035 roku liczba osób pracujących w Polsce zmniejszy się o 2,1 mln – wynika z analizy Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Lukę tę częściowo mogliby zapełnić pracownicy zagraniczni. Pracodawcy czekają na przepisy, które zwiększą atrakcyjność naszego rynku pracy dla imigrantów zarobkowych i ułatwią procedury. Nowe przepisy opracowane przez resort pracy, które mają wejść w życie w 2025 roku, mają zwiększyć szybkość i efektywność postępowań administracyjnych w sprawach zatrudniania cudzoziemców.
Konsument
Kupujący nieruchomości mogą jeszcze liczyć na rabaty. Zwłaszcza w przypadku nowych inwestycji deweloperskich
W grudniu sprzedaż nowych mieszkań na większości dużych rynków w Polsce pozostała stabilna względem poprzedniego miesiąca. Spadła w Krakowie i Warszawie, a wzrosła w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu – wynika z Barometru Cen Mieszkań Tabelaofert.pl. Nowe mieszkania trafiające do oferty są zdecydowanie tańsze, niż wynosi średnia rynkowa dla danego miasta. Ze względu na dużą podaż lokali klienci mogą liczyć na rabaty cenowe, które w ciągu kolejnych sześciu–dziewięciu miesięcy będą jednak stopniowo maleć.
Zdrowie
Polska potrzebuje centralnego systemu dokumentacji medycznej. Jest niezbędny w wypadku sytuacji kryzysowych
W sytuacji konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji kryzysowej o efektywności działań z zakresu medycyny pola walki może decydować dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta – zarówno żołnierza, jak i cywila. Tymczasem okazuje się, że choć na placówkach ciąży obowiązek prowadzenia tej dokumentacji elektronicznie, to systemy w poszczególnych podmiotach nie komunikują się ze sobą. Zupełnie inne są też ramy prawne dla działania w tym zakresie jednostek cywilnych i wojskowych. Eksperci są zdania, że musi powstać centrum usług wspólnych, które będzie operatorem danych.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.