QRmaint dostępny w języku włoskim
Buongiorno Italia! Nasz system CMMS jest od teraz dostępny również w języku włoskim! To następny europejski rynek, w którym nasi klienci mogą korzystać z oprogramowania w ich ojczystym języku.
Od teraz QRmaint dostępny również w języku włoskim!
System CMMS to niezbędne narzędzie do zarządzania utrzymaniem ruchu i konserwacją maszyn. Dzięki dostępności w języku włoskim nasi klienci we Włoszech, Szwajcarii, San Marino, Monako, Watykanie, gdzie język włoski jest językiem urzędowym, mogą korzystać z naszego systemu bez barier językowych.
Klienci korzystają z QRmaint w ponad 40 krajach
Liczba użytkowników korzystających z QRmaint System CMMS zbliża się do 10 000. Nasz system CMMS jest używany już w ponad 40 krajach. Zapewniamy wsparcie techniczne dla działów utrzymania ruchu w następujących krajach: Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Belgia, Holandia, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Portugalia, Islandia, Austria, Bułgaria, Rumunia, Turcja, Grecja, Włochy, Szwajcaria, Luksemburg, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Argentyna, Brazylia, Meksyk, USA, Kanada, Maroko, Egipt, Angola, Republika Południowej Afryki, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Indie, Chiny, Wietnam, Malezja, Indonezja, Filipiny, Nowa Zelandia.
Włosi będą mogli w pełni wykorzystać potencjał systemu CMMS:
- Zgłoszenia awarii: System CMMS w łatwy sposób umożliwia zgłaszanie awarii i usterek. Ułatwia koordynację i monitoring ich realizacji.
- Harmonogramowanie prac konserwacyjnych: System CMMS umożliwia skuteczne zarządzanie harmonogramem konserwacji, co przekłada się na minimalizację przestojów i utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
- Zarządzanie magazynem części: System CMMS ułatwia kontrolę nad częściami i materiałami, dzięki czemu można uniknąć zbędnych zakupów i kosztów.
- Monitorowanie i analiza danych: QRmaint pozwala na śledzenie czasów przestojów i wskaźników wydajności, które ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji.
- Integracja z innymi systemami: Oprogramowanie od QRmaint może w łatwy sposób integrować się z innymi systemami, co zapewnia płynny przepływ informacji w całym przedsiębiorstwie.
Zespół QRmaint stale pracuje nad rozwojem oprogramowania, dodając nowe funkcje i cykliczne aktualizacje, aby sprostać potrzebom klientów. Teraz dzięki dostępności w języku włoskim, jesteśmy jeszcze bardziej dostępni dla południa Europy. Zamierzamy wspierać naszych włoskojęzycznych klientów w optymalizacji ich procesów utrzymania ruchu.
Chcesz usprawnić pracę swojego działu utrzymania ruchu?
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszym oprogramowaniem CMMS w języku włoskim lub macie pytania dotyczące jego funkcji, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem pod numerem +48 12 400 41 70. Jesteśmy gotowi pomóc i dostarczyć Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

Zwyżki nożycowe – co je wyróżnia i do jakich zadań są polecane?

Zobacz, w jaki sposób dobra spawarka laserowa może przyspieszyć pracę w Twojej firmie

Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.