Xylem Water Solutions integruje ofertę WTW
Xylem, wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, wzmacnia obecność w Polsce poprzez rozwój lokalnych pionów wsparcia i sprzedaży. Dostarcza najwyższej klasy urządzenia kontrolno-pomiarowe online marki WTW, będącej częścią Xylem od 2011 roku. Od 1 czerwca, w ofercie Xylem znajdują się także urządzenia laboratoryjne, które uprzednio były sprzedawane przez jednego z dystrybutorów marki WTW.
WTW zostało założone w 1945 roku i specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wysokiej jakości technologii pomiarowych do analizy wody i ścieków. Od 2011 r. marka jest częścią Xylem Water Solutions, a jej szerokie portfolio obejmuje zarówno innowacyjne produkty do analiz online, jak i wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny czy precyzyjne mierniki do analiz terenowych.
– Rozumiemy, jak ważna jest precyzyjna, niezawodna i łatwa w utrzymaniu analityka pomiarowa. Dlatego wierzymy, że rozwój struktur wsparcia i serwisu oraz pełna integracja w strukturach Xylem tak uznanej marki jak WTW, pozwoli lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku – podkreśla Grzegorz Bohosiewicz, BDM Lab Analytics w Xylem Water Solutions.
Szerokie doświadczenie Xylem w różnych technologiach wodnych, od ścieków przez wodę pitną po różne gałęzie przemysłu, stwarza szansę na kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych z pomiarami i optymalizacją procesów. Działania obejmują nie tylko produkty własne i WTW, ale też dobrze znanych marek takich jak SI Analytics i Ebro.
Produkty WTW, dystrybuowane przez Xylem są wytwarzane wyłącznie w Niemczech, bezpośrednio w zakładzie w Weilheim w Oberbayern. Xylem Water Solutions Polska ma bezpośredni dostęp do zasobów producenta, w tym zespołów wsparcia technicznego, części zamiennych i materiałów szkoleniowych, minimalizując przestoje i maksymalizując wydajność oprzyrządowania.
Xylem (XYL) to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zaangażowana w rozwiązywanie, kluczowych problemów związanych z wodą i infrastrukturą. Jest obecna w ponad 150 krajach, umożliwiając optymalizację zarządzania wodą i zasobami oraz pomagając społecznościom w zakresie bezpieczeństwa wodnego.
O firmie XYLEM
Xylem (XYL) to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zaangażowana w rozwiązywanie, dzięki swojej innowacyjnej technologii, kluczowych problemów związanych z wodą i infrastrukturą. Zaangażowanie ponad 22 000 pracowników pozwoliło osiągnąć firmie przychody w wysokości 7,3 miliarda dolarów w 2022 roku. Tworzymy bardziej zrównoważony świat, umożliwiając naszym klientom optymalizację zarządzania wodą
i zasobami oraz pomagamy społecznościom w ponad 150 krajach w zakresie bezpieczeństwa wodnego. Odwiedź nas na www.xylem.pl.
Adaptico wprowadza na polski rynek nowoczesne systemy lamp ostrzegawczych do suwnic
Indyjski gigant zbuduje w Żaganiu fabrykę
Ultrakompaktowe wózki podnośnikowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.