Xylem Water Solutions integruje ofertę WTW
Xylem, wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, wzmacnia obecność w Polsce poprzez rozwój lokalnych pionów wsparcia i sprzedaży. Dostarcza najwyższej klasy urządzenia kontrolno-pomiarowe online marki WTW, będącej częścią Xylem od 2011 roku. Od 1 czerwca, w ofercie Xylem znajdują się także urządzenia laboratoryjne, które uprzednio były sprzedawane przez jednego z dystrybutorów marki WTW.
WTW zostało założone w 1945 roku i specjalizuje się w opracowywaniu oraz produkcji wysokiej jakości technologii pomiarowych do analizy wody i ścieków. Od 2011 r. marka jest częścią Xylem Water Solutions, a jej szerokie portfolio obejmuje zarówno innowacyjne produkty do analiz online, jak i wysokiej klasy sprzęt laboratoryjny czy precyzyjne mierniki do analiz terenowych.
– Rozumiemy, jak ważna jest precyzyjna, niezawodna i łatwa w utrzymaniu analityka pomiarowa. Dlatego wierzymy, że rozwój struktur wsparcia i serwisu oraz pełna integracja w strukturach Xylem tak uznanej marki jak WTW, pozwoli lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku – podkreśla Grzegorz Bohosiewicz, BDM Lab Analytics w Xylem Water Solutions.
Szerokie doświadczenie Xylem w różnych technologiach wodnych, od ścieków przez wodę pitną po różne gałęzie przemysłu, stwarza szansę na kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych z pomiarami i optymalizacją procesów. Działania obejmują nie tylko produkty własne i WTW, ale też dobrze znanych marek takich jak SI Analytics i Ebro.
Produkty WTW, dystrybuowane przez Xylem są wytwarzane wyłącznie w Niemczech, bezpośrednio w zakładzie w Weilheim w Oberbayern. Xylem Water Solutions Polska ma bezpośredni dostęp do zasobów producenta, w tym zespołów wsparcia technicznego, części zamiennych i materiałów szkoleniowych, minimalizując przestoje i maksymalizując wydajność oprzyrządowania.
Xylem (XYL) to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zaangażowana w rozwiązywanie, kluczowych problemów związanych z wodą i infrastrukturą. Jest obecna w ponad 150 krajach, umożliwiając optymalizację zarządzania wodą i zasobami oraz pomagając społecznościom w zakresie bezpieczeństwa wodnego.
O firmie XYLEM
Xylem (XYL) to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zaangażowana w rozwiązywanie, dzięki swojej innowacyjnej technologii, kluczowych problemów związanych z wodą i infrastrukturą. Zaangażowanie ponad 22 000 pracowników pozwoliło osiągnąć firmie przychody w wysokości 7,3 miliarda dolarów w 2022 roku. Tworzymy bardziej zrównoważony świat, umożliwiając naszym klientom optymalizację zarządzania wodą
i zasobami oraz pomagamy społecznościom w ponad 150 krajach w zakresie bezpieczeństwa wodnego. Odwiedź nas na www.xylem.pl.
tesa przedstawia tesa® 60418
Nowe kompaktowe wózki czołowe
Zakup stali przez internet – jakie są zalety?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.