Rób to, co lubisz - agencja pracy Gi Group z nową kampanią wizerunkową w digital
Gi Group, międzynarodowa agencja pracy i doradztwa personalnego, rozpoczyna kampanię wizerunkową adresowaną do osób szukających zatrudnienia i do pracodawców. Kampania obejmuje swoim zasięgiem digital i media społecznościowe. Działania prowadzi agencja Cube Group, która na stałe obsługuje Gi Group w Polsce.
Startująca kampania będzie realizowana do końca czerwca br. Jest skierowana równolegle do dwóch grup docelowych – pracowników niższego szczebla szukających zatrudnienia (B2C) oraz firm, które potrzebują wsparcia agencji pracy w zakresie rekrutacji, zatrudnienia lub outsourcingu kadry (B2B). Jej celem jest zwiększenie świadomości usług Gi Group, która pomaga kandydatom znaleźć satysfakcjonujące zajęcie, a firmom – pracowników, w tym na najbardziej poszukiwane i „deficytowe” stanowiska, w ramach pracy stałej, tymczasowej lub outsourcingu.
Przygotowując kampanię wykorzystaliśmy wyniki naszego najnowszego badania - „Barometru Rynku Pracy”, które wskazywały na coraz większą świadomość Polaków w obszarze zawodowym - w większym stopniu niż kiedyś chcą wykorzystać kompetencje, są otwarci na zmiany, w tym przebranżowienie się. To efekt coraz silniej zaznaczających się trendów na rynku pracy, ale też zmienności koniunktury, która ma olbrzymi wpływ na obszar zatrudnienia - wyjaśnia Kamil Jankowski, dyrektor marketingu Gi Group w Polsce.
Na potrzeby kampanii B2C zostały przygotowane trzy spoty prezentujące różne sposoby prowadzące do znalezienia bądź zmiany pracy – istotne są predyspozycje, ale też wykorzystanie zainteresowań, pasji lub marzeń z dzieciństwa. Kreacje ilustrują przykładowe obszary, w jakich Gi Group jako agencja rekrutacyjna pomaga znaleźć zatrudnienie.
W ramach kampanii działania adresujemy równolegle do biznesu, wzmacniając świadomość marki i prezentując kompleksowość naszych usług. Jak wynika z naszych badań, z problemami w rekrutacji boryka się obecnie ponad 40 proc. firm w Polsce. Pracodawcy poszukują przede wszystkim kadry niższego szczebla i specjalistów o określonych kwalifikacjach. Wyspecjalizowane agencje są więc ważnym partnerem firm w pozyskiwaniu oraz zarządzaniu pracownikami w ramach usług outsourcingu – komentuje Kamil Jankowski.
Kampania będzie realizowana w social media, programmatic, Google Ads i YouTube. Obejmie także mailingi oraz działania content marketingowe na portalach biznesowych.
Planując kampanię zdecydowaliśmy się na jej realizację w digitalu. To najskuteczniejszy dla nas sposób dotarcia zarówno do naszych kandydatów, jak i pracodawców, zapewniający precyzyjne targetowanie, interakcję, elastyczność i bieżący monitoring wyników – dodaje Kamil Jankowski.
W ramach kampanii powstały również kreacje w języku ukraińskim, które promują wybrane oferty pracy kierowane do obywateli Ukrainy. Spoty zostały przygotowane nie tylko na potrzeby polskiego rynku, ale także innych krajów, w których działa Gi Group, jak Włochy, Hiszpania, Francja. Będą emitowane w nieco innych odsłonach, z uwzględnieniem specyfiki danego rynku.
...
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, częścią Gi Group Holding, jednej z największych firm HR na świecie. Prowadzi działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i rekrutacji pracowników oraz outsourcingu. Dzięki strategicznym partnerstwom jest obecna w 57 krajach, z czego w 30 bezpośrednio. W Polsce Gi Group Holding świadczy usługi w ramach czterech marek – Gi Group, Grafton Recruitment, Wyser oraz Thomas International. Więcej: pl.gigroup.com

Szkolenie – pełnomocnik oraz audytor wewnętrzny AS 9100: klucz do jakości w branży lotniczej

Zawody, które wracają do łask – przegląd niszowych, ale potrzebnych profesji

Zaproszenie do Sejmu RP na uroczyste otwarcie wystawy „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.