Komunikaty PR

ROBYG zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

2022-09-23  |  11:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.04 MB )

Jeden z największych deweloperów budujących w Polsce nowoczesne i zielone osiedla mieszkaniowe zapowiada niespodzianki podczas najbliższych Targów Mieszkań i Domów. Odwiedzający Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 24 i 25 września powinni odwiedzić stoisko ROBYG nr E14. 

Targi Mieszkań i Domów to znakomita okazja zorientowania się w aktualnych i przyszłych ofertach z rynku pierwotnego. Deweloper ROBYG, który posiada jeden z największych banków ziemi w Polsce i jest obecny w Poznaniu od niedawna, zapowiedział również swoją obecność na stoisku nr E14 na MTP. Co przygotował dla odwiedzających?

Mieszkania z odbiorem w 2023

Początek Piątkowo, czyli pierwsze osiedle mieszkaniowe w stolicy Wielkopolski zaprojektowane przez dewelopera zgodnie z ideą 15-minutowego miasta już powstaje. Mieszkania w ramach pierwszego etapu inwestycji będą oddane do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku, zatem dla tych, którym spieszy się ze zmianą lokum lub inwestycją oszczędności w nieruchomość, to szczególna okazja. W sprzedaży są jeszcze przestronne mieszkania wyposażone w standardzie w system Smart House by Keemple.

Rabaty i niespodzianki

Mieszkania dostępne w ofercie ROBYG będą z pewnością dostępne podczas targów w atrakcyjnych rabatach, ale deweloper zapewnia, że nie ma na co czekać i warto wybrać się już dziś do biura sprzedaży przy ul. Wojciechowskiego 7. Oferta specjalna przygotowana na targi obowiązuje przez cały wrzesień, a rabaty wynoszą nawet do 44 500 złotych. Wśród niespodzianek przygotowanych dla odwiedzających zarówno targi, jak i biuro sprzedaży, deweloper przygotował eko-upominki, które wpisują się w jego dotychczasową linię działań na rzecz wspierania bioróżnorodności i ukwiecania miast.

Kiedy i gdzie?

Targi Mieszkań i Domów czynne będą dla zwiedzających w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Więcej informacji o zielonych akcjach ROBYG i rabatach targowych znajdą Państwo na stronie: www.robyg.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Na budynku Grano Marina Hotel zawisła wiecha! Biuro prasowe
2022-09-27 | 12:00

Na budynku Grano Marina Hotel zawisła wiecha!

Dekpol Deweloper świętuje osiągnięcie najwyższego poziomu konstrukcji Grano Marina Hotel, budowanego w ramach luksusowej inwestycji Sol Marina. Z tej okazji na dachu reprezentacyjnego,
Nieruchomości Inwestycje w nieruchomości wciąż popularne
2022-09-27 | 12:00

Inwestycje w nieruchomości wciąż popularne

Ceny nieruchomości mieszkaniowych nie rosną już tak szybko, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Czy jednak na rynku jest coraz trudniej? Dla doświadczonych inwestorów nie ma lepszego
Nieruchomości DTA podwaja wynajmowaną powierzchnię
2022-09-27 | 01:00

DTA podwaja wynajmowaną powierzchnię

Grupa specjalizująca się w obsłudze celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyce kontraktowej przeprowadzi się do nowego obiektu w ramach dynamicznie rozbudowywanego parku MLP

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Polskie firmy ograniczają zakupy. 85 proc. spodziewa się też dalszego wzrostu kosztów działalności

Przeciętny wzrost cen produktów i usług niezbędnych polskim firmom do prowadzenia działalności wyniósł w sierpniu aż 37,4 proc., czyli znacznie powyżej GUS-owskiego odczytu inflacji, który w ubiegłym miesiącu był na poziomie 16,1 proc. – wynika z badania przeprowadzonego przez Narodowy Fundusz Gwarancyjny. Wyższe koszty spowodowały, że polskie przedsiębiorstwa częściej szukały okazji cenowych albo w ogóle rezygnowały z firmowych zakupów. – To jest najbardziej niepokojące, bo jeżeli firma nie kupuje, to nie realizuje kolejnych zleceń, czyli gospodarka spowalnia – mówi Emanuel Nowak, ekspert NFG. Za tym idzie też wzrost zadłużenia przedsiębiorstw. Jak wskazuje, na rynku istnieje jednak szeroki wachlarz narzędzi finansowych, które mogą wesprzeć MŚP w utrzymaniu płynności finansowej.

Konsument

Konsumenci wyznaczają kierunki działania dla biznesu. Pod ich wpływem prawie 60 proc. firm zwiększyło ambicje swoich celów środowiskowych

Temat zrównoważonego rozwoju staje się kluczowy dla konsumentów i biznesu. – Prawie 90 proc. Polaków uważa, że ich wybory i jednostkowe działania mogą mieć pozytywny wpływ na rozwiązywanie globalnych problemów społecznych i środowiskowych, 57 proc. firm zwiększyło ambicje swoich celów środowiskowych – mówi Małgorzata Jarczyk-Zuber, odpowiedzialna za ESG i innowacje w ING Banku Śląskim. Rzeczywiście duże korporacje mają coraz bardziej ambitne cele ESG, ale takie inicjatywy powinny docierać szerzej, także do średniego i małego biznesu oraz samorządów. Do tego potrzebne są wymiana doświadczeń, współpraca i uczciwe podejście – podkreślali eksperci Okrągłych Stołów Klimatycznych zorganizowanych podczas Festiwalu Przyszłości Bomba Megabitowa. Co istotne, nie tylko wymogi konsumentów, ale też globalny kryzys może się stać wyzwalaczem pozytywnej zmiany w zakresie odpowiedzialnego biznesu. 

Handel

Polska gotowa na odcięcie od rosyjskiej ropy. Unijne embargo zacznie obowiązywać za niecałe trzy miesiące

Na początku grudnia, zgodnie z szóstym pakietem unijnych sankcji, zacznie obowiązywać embargo na rosyjską ropę, co oznacza, że przestanie ona płynąć do państw UE drogą morską. W ocenie prezesa POPiHN Leszka Wiwały Polska jest na to dobrze przygotowana. – Ropy będziemy mieli pod dostatkiem. Tym, co jest najtrudniejsze, to nie skąd sprowadzać ropę, ale jak to zrobić, ponieważ pula tankowców jest dość ograniczona, a konkurencja duża – zauważa ekspert. Do rozwiązania jest szereg kwestii związanych z transportem surowca i logistyką.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.