Komunikaty PR

Rodzinne Podolany coraz większe

2021-04-27  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania Zdj. Bud. ( 0.84 MB )

Trwa rozbudowa inwestycji Rodzinne Podolany. Przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu powstają kolejne domy w zabudowie szeregowej. Jeszcze w tym roku nowym mieszkańcom zostaną przekazane 24 lokale o powierzchniach 76, 79 i 99 mkw. Jednocześnie trwa sprzedaż kolejnego etapu.

 

Rodzinne Podolany to osiedle złożone z dwupoziomowych mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. W ramach całej inwestycji powstanie finalnie 9 szeregów. O popularności projektu decyduje m.in. jego lokalizacja. Rzadko bowiem się zdarza, aby prawie w centrum dużej metropolii powstawały domy w zabudowie szeregowej. Zazwyczaj prym wiodą budynki wielorodzinne. Inwestycja zadebiutowała w 2019 roku i od tego czasu deweloper Sky Investments wybudował już 5 szeregów, łącznie 47 lokali. Obecnie w budowie jest z szereg C i F, w ramach którego powstanie 8 lokali o powierzchni 99 m kw. z ogrodami oraz 16 lokali o powierzchniach 76 lub 79 m kw. z przynależnym tarasem o metrażu aż do 20 mkw. – Szeregi C i F to już zaawansowany stan budowy. Obecnie trwają prace związane z elewacją. Oba szeregi będą w pełni gotowe jeszcze w tym roku, w IV kwartale. – mówi Katarzyna Piwczyńska, z biura sprzedaży Sky Investments. Niedawno ruszyła sprzedaż kolejnego etapu. Tym razem, w ramach szeregu H i I powstanie 28 lokali o powierzchniach jak we wcześniejszych etapach, czyli 76 i 79 m kw. Projekty zakładają podział takiego dwupoziomowego mieszkania na strefę dzienną i nocną. Salon, kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze stworzą parter, natomiast piętro to trzy pokoje i łazienka. Ponadto mieszkania będą posiadać na dachu przestronny taras o powierzchni do 20 m kw. oraz poddasze nieużytkowe (około 11 mkw.) oraz teren zielony przed wejściem. Każdy lokal będzie znajdował się na działce o powierzchni od około 133 do 330 mkw., w zależności od wybranego wariantu. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia sprzedaży zostało 12 z 28 lokali, a wszystkie będą gotowe do zamieszkania w I kwartale 2023 roku. Co ważne, na terenie osiedla deweloper zaplanował także miejsca postojowe, skwer oraz plac zabaw. Możliwy jest także wybór pakietów dodatkowych.

Rodzinne Podolany powstają przy ulicy Heleny Rzepeckiej, na poznańskich Podolanach. To spokojna, urokliwa okolica w północno-zachodniej części miasta, znajdująca się między zielonym Strzeszynem a ścisłym centrum. Rozwinięta infrastruktura zapewni wygodę oraz komfort codziennego życia.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.