Royal Robbins nowym klientem agencji Projekt77

Fenix, międzynarodowa grupa posiadająca w portfolio produkty wspierające aktywność na świeżym powietrzu, powierzyła kompleksową obsługę public relations marki Royal Robbins agencji Projekt77.
Amerykańska marka Royal Robbins to producent odzieży outdoorowo-podróżniczej, która słynie ze swojej funkcjonalności, trwałości i casualowego stylu. Pomysł na firmę zrodził się u stóp Yosemitów w 1968 roku, a już od przeszło 50 lat marka zyskuje coraz większą popularność niemal na całym świecie. Ubrania Royal Robbins wybierają nie tylko poszukiwacze górskich przygód, ale również sympatycy wygody i zrównoważonego rozwoju w miejskim wydaniu. Główne założenia Royal Robbins, jak i całej grupy Fenix, do której marka dołączyła w 2018 r. to produkcja bazująca na szacunku do otaczającej nas przyrody. W ofercie można znaleźć nie tylko ubrania wykonane z bawełny organicznej i wełny merino, ale również poliestru w 100 % otrzymywanego z recyklingu. Royal Robbins stawia także na nowoczesność, czego efektem są chociażby innowacyjne technologie, jak np. Insect Shield® zapewniająca skuteczną antykomarową ochronę czy TempraTech™ gwarantująca świetne odprowadzanie wilgoci.
Projekt77 to agencja public relations, social media i eventowa w jednym. Jako członek Polish Outdoor Group wspiera przedsiębiorstwa z branży turystycznej, a na koncie ma również współpracę z markami z obszaru kultury i rozrywki. Od lutego 2022 r. agencja jest odpowiedzialna za komunikację marki Royal Robbins na polskim rynku w tym m.in. za: organizację showroomu, media relations i influencer marketing. Umowa została podpisana na rok. Za działania na rzecz klienta odpowiadać będzie Patrycja Drabik oraz Edyta Kabulska.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

25. Kongres Public Relations – ćwierć wieku refleksji, wiedzy i inspiracji

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.