Ruszyły zapisy na Kongres Accountability
Już można rejestrować się na 5-tą, jubileuszową edycję konferencji Accountability Culture Congress, która odbędzie się 26 września 2024 r.
Partnerem wydarzenia jest: NEWSERIA
Zapisy dostępne są już pod linkiem: https://kongres.4results.pl/
Kultura Odpowiedzialności (Accountability Culture) to taka kultura organizacyjna, w której decyzje podejmowane są tam, gdzie jest informacja, a nie hierarchicznie. Kultura accountability oparta jest o rozwój kompetencji przyszłości: samoświadomości, samozarządzania, przedsiębiorczości, odpowiedzialności. Kultura Odpowiedzialności jest już obecna w wielu firmach w Polsce i na świecie.
Accountability Culture Congress (ACC) to największe w Europie wydarzenie, które daje możliwość spotkania wybitnych mówczyń i mówców, ekspertek i ekspertów oraz liderek i liderów zarządzania, aby porozmawiać o metodach budowania, technikach wdrażania i korzyściach płynących z kultury odpowiedzialności.
W edycji 2024 skupimy się mocno na roli samoświadomości i wszechstronności liderów w budowaniu zdrowej, pełnej zaangażowania i bezpieczeństwa psychologicznego atmosfery w firmie. Pokażemy przykłady menedżerów, którzy poprzez budowanie własnych oraz zespołowych kompetencji miękkich wpłynęli na losy organizacji, tworząc przyjazne miejsce pracy.
Kto wystąpił do tej pory?
Prelegentami ACC byli m.in. Magdalena Dziewguć, Country Director Google; Jacek Santorski, Psycholog biznesu; Paweł Motyl, Mówca, ekspert przywództwa; Gen. Stanley A. Mchrystal, Founder McChrystal Group; Kpt. David Marquet, CEO IBL International; Małgorzata Bieniaszewska, CEO Pneumatyka; Jacek Siewiera, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego; Jowita Michalska, CEO Digital Univeristy; Krzysztof Ignaczak, Mówca, Mistrz Świata w siatkówce; Ewa Górska, Head of Human Capital Group One Media i wielu, wielu innych.
W tym roku na scenie wystąpią między innymi liderki i liderzy: Małgorzata Bieniaszewska, Agnieszka Servaas, Jacek Santorski, Radek Matuszewski, Sławek Błaszczak i Maciej Trybulec.
Zgodnie z przyjętym zwyczajem, nazwiska kolejnych prelegentów będziemy ujawniać stopniowo, w odstępach 3-4 tygodniowych.
Zapisy na wydarzenie (pakiety onsite i online) dostępne są pod linkiem: https://kongres.4results.pl/
Kontakt dla mediów:
Elżbieta Kowalewska
E-mail: elzbieta.kowalewska@4results.pl
tel. kom. +48 607 509 102
Relacja na YT z Kongresu 2023:
https://youtu.be/dKzv7yOFUFc?si=jFyJMA_TI5LvLJjE
Link do zdjęć z Kongresu 2023:
https://www.dropbox.com/scl/fo/h1u73d0nqsfeqiqs7fsn5/h?rlkey=ezh1bzauqd5edn1k64vi6l2zq&dl=0

To już 20 lat Kongresu Pożarnictwa FIRE | SECURITY EXPO – Świętuj z nami jubileusz na PGE NARODOWY

Ruszyły zapisy do 3. edycji Poland Business Run Kids! Mali biegacze pobiegną dla 8-letniego Oliwiera

Emitel rozwija inteligentne systemy wodociągowe
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.