Santander Leasing z nową ofertą „Dodatkowa gotówka dla lekarzy"
Attention Marketing
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
m.sokolowski|attentionmarketing.pl| |m.sokolowski|attentionmarketing.pl
795520960
attentionmarketing.pl/
1 października br. przypadał Międzynarodowy Dzień Lekarza – z tej okazji Santander Leasing przygotował zupełnie nowy produkt dla lekarzy i weterynarzy „Dodatkowa gotówka dla lekarzy". Zakłada ona, że do każdej umowy pożyczki na sprzęt medyczny przedsiębiorca będzie mógł otrzymać dodatkową gotówkę 20 proc. wartości brutto urządzeń medycznych do wartości max. 50 000 złotych na dodatkowe wyposażenie.
Nowoczesny gabinet to przede wszystkim jego wyposażenie, a więc innowacyjny sprzęt oraz konieczna i systematyczna wymiana niezbędnej aparatury. Finansowanie środków trwałych dla przedstawicieli branży medycznej obejmuje m.in. specjalistyczny sprzęt (przenośne i stacjonarne aparaty USG czy też rentgeny), a także środki potrzebne do prowadzenia placówki medycznej.
- Część przedstawicieli sektora medycznego nie jest płatnikami VAT. Dlatego też finansowanie inwestycji w formie pożyczki jest dla nich zdecydowanie korzystniejsze. Po zawarciu umowy lekarz staje się automatycznie właścicielem sprzętu i może od razu go amortyzować – wskazuje Mariusz Artych, dyrektor rynku maszyn i urządzeń w Santander Leasing. - Nowa oferta pożyczki zakłada finansowanie urządzeń medycznych oraz dodatkowej gotówki do 20 proc. ich wartości w procedurze uproszczonej, a raty można rozłożyć nawet na 121 miesięcy. Dzięki temu przedstawiciele branży medycznej mogą wyposażyć gabinet w urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie bez ponoszenia dużego, jednorazowego wydatku oraz uzyskać dodatkowe środki na zakup niezbędnych materiałów eksploatacyjnych czy dodatkowego wyposażenia składając jeden wniosek. To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie. – dodaje.
To co istotne oferta pożyczki dostępna jest w przypadku zakupu sprzętu medycznego we wszystkich punktach sprzedaży dwóch współpracujących z Santander Leasing i czołowych na rynku dostawców: Miro oraz Amadar. Raty pożyczki są zwolnione z podatku VAT. Klient może zdecydować się na stałe raty, dzięki czemu zabezpiecza swoje przedsiębiorstwo przed ryzykiem stóp procentowych. Dodatkowo oferta zakłada, że prowizja i udział własny klienta, liczona od całej kwoty pożyczki łącznie z gotówką, wynosi 0 proc. Raty pożyczki mogą być uiszczane w systemie miesięcznych czy też kwartalnym. Klient może również skorzystać z karencji w spłacie rat maksymalnie do pierwszych 6 miesięcy trwania umowy, ale tylko dla rat miesięcznych.

Organizacje kobiece apelują do Ministerstwa Zdrowia o działania na rzecz dostępu do antykoncepcji awaryjnej

Zrób sercu przysługę tego lata

Geny mają znaczenie – szybka diagnostyka może zmienić życie z ALS
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Kraje dotknięte powodzią z 2024 roku z dodatkowym wsparciem finansowym. Europosłowie wzywają do budowy w UE lepszego systemu reagowania na kryzysy
W lipcu Parlament Europejski przyjął wniosek o uruchomienie 280,7 mln euro z Funduszu Solidarności UE na wsparcie sześciu krajów dotkniętych niszczycielskimi powodziami w 2024 roku. Polska otrzyma z tego 76 mln euro, a środki mają zostać przeznaczone na naprawę infrastruktury czy miejsc dziedzictwa kulturowego. Nastroje polskich europosłów związane z funduszem są podzielone m.in. w kwestii tempa unijnej interwencji oraz związanej z nią biurokracji. Ich zdaniem w UE potrzebny jest lepszy system reagowania na sytuacje kryzysowe.
Handel
Nestlé w Polsce podsumowuje wpływ na krajową gospodarkę. Firma wygenerowała 0,6 proc. polskiego PKB [DEPESZA]

Działalność Nestlé w Polsce wsparła utrzymanie 45,2 tys. miejsc pracy i wygenerowała 20,1 mld zł wartości dodanej dla krajowej gospodarki. Firma przyczyniła się do zasilenia budżetu państwa kwotą 1,7 mld zł – wynika z „Raportu Wpływu Nestlé” w Polsce przygotowanego przez PwC na podstawie danych za 2023 rok.
Polityka
M. Kobosko: Surowce dziś rządzą światem i zdecydują o tym, kto wygra w XXI wieku. Zasoby Grenlandii w centrum zainteresowania

Duńska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej rozpoczęła się 1 lipca pod hasłem „Silna Europa w zmieniającym się świecie”. Według zapowiedzi ma się ona skupiać m.in. na bezpieczeństwie militarnym i zielonej transformacji. Dla obu tych aspektów istotna jest kwestia niezależności w dostępie do surowców krytycznych. W tym kontekście coraz więcej mówi się o Grenlandii, autonomicznym terytorium zależnym Danii, bogatym w surowce naturalne i pierwiastki ziem rzadkich. Z tego właśnie powodu wyspa znalazła się w polu zainteresowania Donalda Trumpa.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.