Shop&Free, nowy startup na polskim rynku, oferuje innowacyjne rozwiązanie!
Shop&Free, startup wspomagający sprzedaż samoobsługową oraz internetową, wchodzi na polski rynek! To innowacyjne rozwiązanie pozwoli na zautomatyzowanie procesu sprzedaży w polskich placówkach handlowych poprzez kompaktowe kasy samoobsługowe oraz intuicyjną aplikację mobilną.
Shop&Free to system stworzony w odpowiedzi na potrzeby klientów sklepów stacjonarnych chcących bez kolejek wykonywać codzienne zakupy. Oferowane przez Shop&Free kasy samoobsługowe, składające się wyłącznie z ekranu dotykowego, skanera oraz wagi legalizowanej, umożliwią szybsze oraz bardziej wygodne zakupy. W celu zrealizowania transakcji klienci sklepów będą skanować kod QR znajdujący się na kasie samoobsługowej i za pomocą aplikacji zapłacą za swoje zakupy, fakturę zaś otrzymają drogą elektroniczną.
Dodatkowo, spółka oferuje dedykowaną aplikację, która umożliwia zakupy online. Sklepy stacjonarne korzystające z technologii market place Shop&Free będą oferowały swoje produkty w sprzedaży internetowej, a konsumenci użytkujący aplikację mobilną Shop&Free otrzymają dostęp do asortymentu wybranej placówki handlowej. Dzięki temu będą mogli w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu wykonać zakupy, które zostaną im dostarczone pod wskazany adres lub zostaną przygotowane do odbioru o wyznaczonej przez użytkownika godzinie w wybranej placówce handlowej. Również w tym przypadku, dowodem zakupów będzie faktura wystawiona drogą elektroniczną.
Shop&Free niesie ze sobą wiele korzyści pozwalających usprawnić i zautomatyzować sprzedaż samoobsługową oraz internetową. Jest to rozwiązanie kierowane do placówek handlowych ułatwiające ich klientom proces zakupowy oraz pozwalające na większą kontrolę, w tym ograniczenie kradzieży, bez konieczności zatrudnienia dodatkowych asystentów sprzedaży. Nowy system jest odpowiedzią na potrzeby sklepów stacjonarnych chcących rozwijać się bez wielkich inwestycji. .
O Shop&Free
Shop&Free to przedsiębiorstwo oferujące usługi z zakresu IT, tworzące oprogramowanie oraz aplikacje. Produktem firmy jest innowacyjny system zintegrowany z systemami magazynowymi sklepów stacjonarnych, dzięki czemu usprawnia sprzedaż samoobsługową i internetową. Skierowany do dużych placówek handlowych, jak i małych sklepów lokalnych.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Firmy dzierżawiące grunty od Skarbu Państwa muszą zwrócić majątek rolny. Zagrożony jest też wspierany przez nich ośrodek rehabilitacyjny
Działalność ośrodka rehabilitacji dla dzieci z niepełnosprawnościami w Głubczycach, w województwie opolskim, jest zagrożona, o czym alarmuje Stowarzyszenie „Tacy Sami”. Zagrożenie jest konsekwencją restrukturyzacji spółki Top Farms Głubczyce, która jest jednym z największych pracodawców w okolicy i od lat wspiera działalność stowarzyszenia. Rolnicza spółka nie wie, jakie będą dalsze losy dzierżawionych do tej pory przez nią ziem, które w listopadzie br. muszą wrócić do Zasobu Skarbu Państwa. Zarząd spółki od wielu miesięcy apeluje do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa o wiążące decyzje w sprawie powołania Ośrodków Produkcji Rolniczej, które miałyby powstać na zwróconych gruntach, oraz kryteriów wyboru ich nowych dzierżawców.
Bankowość
Polskie kredyty hipoteczne wciąż jednymi z najdroższych w Europie. Zdaniem członka RPP odgórne ograniczanie marż banków się nie sprawdzi

Hipoteki w Polsce, co podkreśla też wielu polityków, należą do najdroższych w Europie. To nie tylko kwestia wysokości stóp procentowych, ale też marży banku. Zdaniem członka RPP prof. Ireneusza Dąbrowskiego jest tylko możliwość wpływania na ten pierwszy czynnik, bo regulacyjne ograniczenie wysokości marży byłoby trudne do wdrożenia.
Ochrona środowiska
Budowa morskich farm wiatrowych w Polsce szansą na kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc pracy. Wciąż brakuje jednak wykwalifikowanych pracowników

W Krajowym Planie w dziedzinie Energii i Klimatu rząd przewiduje zainstalowanie do 2030 roku około 5,9 GW w morskich farmach wiatrowych i kolejnych 12 GW w ciągu następnej dekady. Offshore ma być istotnym filarem dekarbonizacji krajowej gospodarki. Realizowane przez polskie spółki wraz z partnerami zagranicznymi projekty tzw. fazy I nabierają tempa i wkraczają w etap budowy infrastruktury na lądzie. Wśród wyzwań, które czekają wykonawców, jest m.in. brak pracowników z branży offshore. Pomocne może być ściąganie do kraju Polaków, którzy pracują na zagranicznych projektach morskich.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.