Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT dołączyła do grona klientów Simple SA
Simple SA
ul. Bronisława Czecha 49/51
04-555 Warszawa
marketing|simple.com.pl| |marketing|simple.com.pl
tel.: (22) 812-58-98
https://simple.com.pl/
Wraz z końcem maja spółka Simple podpisała kontrakt z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polskim Ośrodkiem Rozwoju Technologii na dostarczenie oprogramowania i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP. Umowa o wartości 1 033 200 zł brutto zostanie zrealizowana do 31 grudnia bieżącego roku. Wygranie przetargu dla Łukasiewicz – PORT jest kolejnym zdobytym przez Simple kontraktem w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Firmę Simple SA wyłoniliśmy w drodze przetargu, działając zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Spełniła przyjęte w postępowaniu kryteria, a przy tym jej oferta okazała się najbardziej korzystna cenowo – mówi Grzegorz Pabian, Executive Project Manager Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. – Naszym priorytetem jest, aby Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP został wdrożony sprawnie i efektywnie. Liczymy, że zoptymalizuje on pracę działów HR i finansowo-księgowego, przyspieszy ich automatyzację, a w konsekwencji – zapewni standaryzację prowadzonych procesów. W praktyce nowe oprogramowanie odciąży naszych pracowników od wykonywania powtarzalnych, monotonnych i nużących działań, ułatwi im pracę, a w dłuższej perspektywie przyniesie oszczędności – dodaje.
Zawarty kontrakt obejmuje m.in. wykonanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji na system i oprogramowanie, instalację w środowisku sprzętowo-programowym, parametryzację oprogramowania, migrację danych z obecnie wykorzystywanego narzędzia, integrację z elektronicznym system obiegu dokumentów, przeprowadzenie instruktaży i szkoleń dla administratorów i użytkowników końcowych oraz świadczenie innych usług wdrożeniowych.
Wygranie przetargu na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP dla tak prestiżowej i znaczącej jednostki, jaką jest z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT to dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowane przez nas rozwiązanie znacząco wpłynie na usprawnienie procesów cyfrowych i funkcjonowanie instytutu. Produkty Simple od lat cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych i aktualnych klientów. Oferowany przez nas system nieustannie rozwijamy oraz dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających klientów – mówi Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.
Więcej informacji:
Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, która jest trzecią największą siecią badawczą na świecie i skupia 33 instytuty zlokalizowane w 11 polskich miastach. Łukasiewicz – PORT rozwija nowe technologie na potrzeby przemysłu. Aktywność naukowo-badawcza ośrodka koncentruje się wokół inżynierii materiałowej i biotechnologii. Instytut wspiera rozwój polskich firm i start-upów, jak XTPL czy SensDx, a jednocześnie jest wiarygodnym i pożądanym partnerem dla międzynarodowych korporacji, takich jak Roche, Pfizer, Amgen czy LG Electronics.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier
Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Polityka
J. Scheuring-Wielgus: Napięcia geopolityczne wymagają silniejszego zjednoczenia państw Europy. To lekcja z II wojny światowej

Parlament Europejski podczas specjalnej sesji w Strasburgu uczcił 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. – Jesteśmy zdeterminowani, by stanąć razem i powiedzieć jasno i stanowczo: nigdy więcej – podkreśliła przewodnicząca PE Roberta Metsola. Zarówno kombatanci, których obecność uświetniła uroczystość, jak i europosłowie podkreślali, że projekt utworzenia europejskiej wspólnoty był odpowiedzią na ówczesne zagrożenia dla pokoju, o który nieustannie trzeba wspólnie dbać.
Ochrona środowiska
Budownictwo modułowe coraz popularniejsze w samorządach. Teraz rozwój sektora jest napędzany przez KPO

Rozwój budownictwa modułowego jest coraz bardziej zauważalny w inwestycjach samorządowych. Wpływa na to przede wszystkim szybsze tempo prowadzonych prac w porównaniu z tymi, w których wykorzystywane są tradycyjne technologie budowlane. Istotną kwestią jest również spełnianie warunków środowiskowych, w tym wysoka efektywność energetyczna budynków, która ma wpływ na możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Samorządowcy mają już niewiele czasu na finalizację dotowanych inwestycji. Termin upływa 31 sierpnia 2026 roku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.