Komunikaty PR

Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT dołączyła do grona klientów Simple SA

2020-06-18  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dział Marketingu
Simple SA

ul. Bronisława Czecha 49/51
04-555 Warszawa
marketing|simple.com.pl| |marketing|simple.com.pl
tel.: (22) 812-58-98
https://simple.com.pl/

Wraz z końcem maja spółka Simple podpisała kontrakt z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polskim Ośrodkiem Rozwoju Technologii na dostarczenie oprogramowania i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP. Umowa o wartości 1 033 200 zł brutto zostanie zrealizowana do 31 grudnia bieżącego roku. Wygranie przetargu dla Łukasiewicz – PORT jest kolejnym zdobytym przez Simple kontraktem w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Firmę Simple SA wyłoniliśmy w drodze przetargu, działając zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Spełniła przyjęte w postępowaniu kryteria, a przy tym jej oferta okazała się najbardziej korzystna cenowo – mówi Grzegorz Pabian, Executive Project Manager Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. – Naszym priorytetem jest, aby Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP został wdrożony sprawnie i efektywnie. Liczymy, że zoptymalizuje on pracę działów HR i finansowo-księgowego, przyspieszy ich automatyzację, a w konsekwencji – zapewni standaryzację prowadzonych procesów. W praktyce nowe oprogramowanie odciąży naszych pracowników od wykonywania powtarzalnych, monotonnych i nużących działań, ułatwi im pracę, a w dłuższej perspektywie przyniesie oszczędności – dodaje.

Zawarty kontrakt obejmuje m.in. wykonanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji na system i oprogramowanie, instalację w środowisku sprzętowo-programowym, parametryzację oprogramowania, migrację danych z obecnie wykorzystywanego narzędzia, integrację z elektronicznym system obiegu dokumentów,  przeprowadzenie instruktaży i szkoleń dla administratorów i użytkowników końcowych oraz świadczenie innych usług wdrożeniowych.

Wygranie przetargu na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP dla tak prestiżowej i znaczącej jednostki, jaką jest z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT to dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowane przez nas rozwiązanie znacząco wpłynie na usprawnienie procesów cyfrowych i funkcjonowanie instytutu. Produkty Simple od lat cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych i aktualnych klientów. Oferowany przez nas system nieustannie rozwijamy oraz dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających klientów – mówi Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.

 

Więcej informacji:

Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, która jest trzecią największą siecią badawczą na świecie i skupia 33 instytuty zlokalizowane w 11 polskich miastach. Łukasiewicz – PORT rozwija nowe technologie na potrzeby przemysłu. Aktywność naukowo-badawcza ośrodka koncentruje się wokół inżynierii materiałowej i biotechnologii. Instytut wspiera rozwój polskich firm i start-upów, jak XTPL czy SensDx, a jednocześnie jest wiarygodnym i pożądanym partnerem dla międzynarodowych korporacji, takich jak Roche, Pfizer, Amgen czy LG Electronics.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Simple SA
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.