Komunikaty PR

SIGNIUS łączy siły z IDENTT i oferuje zdalne podpisywanie na podstawie weryfikac

2022-06-22  |  01:00
Biuro prasowe

SIGNIUS S.A. – właściciel platformy SIGNIUS Professional do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości nawiązał współpracę z firmą IDENTT. Wspólne rozwiązanie oferuje unikalną i bezpieczną usługę cyfrową opartą o automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości, która maksymalnie zwiększy poziom wiarygodności uwierzytelnienia klienta na dedykowanej platformie do podpisu. Weryfikacja tożsamości dostarczona przez IDENTT jest zgodna z AML i CFT. Wspólna usługa może być zastosowana zarówno w wersji chmurowej jak i zainstalowana na infrastrukturze klienta. Dzięki wprowadzeniu najnowocześniejszych biometrycznych narzędzi podpisy elektroniczne wydawane będą na podstawie weryfikacji tożsamości na „selfie”.

- Jesteśmy świadomi, że nasze rozwiązania muszą iść w parze wraz z postępem technologicznym. Nieustannie dążymy do tego, aby znaleźć kompromis pomiędzy zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a prostotą korzystania z naszej platformy. Wprowadzenie automatycznej weryfikacji dokumentu tożsamości oferowanej przez IDENTT pozwoli firmom i organizacjom korzystającym z naszych usług przyspieszyć proces wdrażania klienta, podnieść efektywność kosztową oraz usprawnić podpisywanie, zarządzanie i archiwizowanie dokumentacji – opisuje Jack Piekarski, VP Sales
i współzałożyciel SIGNIUS.

IdenTT VISION – rozwiązanie oferowane przez IDENTT, umożliwia automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości oraz biometryczną analizę wizerunku osoby posługującej się dokumentem. Sprawdza jego poprawność, integralność oraz oryginalność. Znacząco przyspiesza proces obsługi, jednocześnie zwiększając poziom wiarygodności uwierzytelnienia klienta. Cały proces weryfikacji jest dokonywany w ciągu kilkunastu sekund, a wynik jest dostępny natychmiast.

- Nasz system umożliwia wdrożenie bezpiecznych procesów weryfikacji zgodnie z najnowszymi wytycznymi KNF. Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem naszego systemu i prowadzimy projekty R&D w obszarze analizy obrazu i danych z wykorzystaniem głębokich sieci neuronowych. Zaufały nam największe banki oraz instytucje finansowe. Cieszymy się, że rozwiązania IDENTT znalazły zastosowanie również na platformie SIGNIUS – Adam Łabęcki, CMO i współzałożyciel IDENTT.

SIGNIUS oferuje nowoczesną i kompleksową platformę do natychmiastowego podpisywania dokumentów na wszystkich urządzeniach, podpisem kwalifikowanym i zaawansowanym – bez papieru, w pełni zdalnie, wygodnie i prawomocnie. Dostępne są różne modele wdrożenia: online, integracja przez API, wersja hybrydowa oraz wdrożenie lokalne. Platformę wyróżnia szereg funkcjonalności, m.in. możliwość całkowicie zdalnego nabycia podpisu kwalifikowanego na podstawie identyfikacji online, opcjonalne pokrycie płatności za podpisy współpodpisujących oraz realizacja całego procesu podpisywania w jednym kanale online.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Przemiana dzięki technologii – Wizja komputerowa odmienia produktywność biznesów Biuro prasowe
2024-04-18 | 15:00

Przemiana dzięki technologii – Wizja komputerowa odmienia produktywność biznesów

Europejscy decydenci przewidują, że aplikacje Widzenia Komputerowego, oparte na postępach w Generatywnej Sztucznej Inteligencji, umożliwią firmom osiągnięcie wyższych poziomów
IT i technologie Sony wprowadza nowy monitor profesjonalny FW-BZ53L o przekątnej 98 cali
2024-04-18 | 14:10

Sony wprowadza nowy monitor profesjonalny FW-BZ53L o przekątnej 98 cali

Firma Sony ogłosiła, że rodzina monitorów profesjonalnych BRAVIA powiększa się o zupełnie nowy, flagowy 98-calowy monitor z serii FW-BZ53L, wyposażony w powłokę Deep-Black
IT i technologie Toughbook wspiera żołnierzy na froncie
2024-04-18 | 12:00

Toughbook wspiera żołnierzy na froncie

Laptopy i tablety Panasonic, wytrzymałe na trudne warunki, są certyfikowane dla wojsk NATO i mogą być dostosowywane do różnych potrzeb przez cały okres ich

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Padają kolejne rekordy generacji energii z OZE. Przez jakość sieci duży potencjał wciąż jest niezagospodarowany

W Polsce padają w ostatnim czasie kolejne rekordy generacji prądu z OZE. – Potencjał wzrostu wciąż jednak mamy bardzo duży – zauważa Krzysztof Cibor z Greenpeace Polska. W tej chwili ten potencjał pozostaje w dużej mierze niewykorzystany m.in. przez regulacje hamujące rozwój energetyki wiatrowej na lądzie i zły stan sieci elektroenergetycznych, który przekłada się na dużą liczbę odmów przyłączania nowych źródeł odnawialnych albo konieczność ich czasowego wyłączania. Ekspert wskazuje, że to dwa najważniejsze zadania dla nowego rządu, który na czerwiec br. zapowiedział już liberalizację tzw. ustawy wiatrakowej.

Edukacja

Polacy mało wiedzą o instytucji rodzicielstwa zastępczego. Dwie trzecie społeczeństwa nigdy nie spotkało się z tym pojęciem

Aż 64 proc. Polaków nigdy nie spotkało się z pojęciem rodzicielstwa zastępczego zawodowego – wynika z badania przeprowadzonego w marcu br. na zlecenie Fundacji Happy Kids. Najliczniejszą grupą, która nie zna tego pojęcia, stanowią respondenci między 18. a 22. rokiem życia. Co 10. badany nie wie, jaka jest różnica między rodzicem zastępczym a rodzicem adopcyjnym. Zdaniem ekspertów brak świadomości ma konsekwencje dla rozwoju instytucji pieczy zastępczej w Polsce.

IT i technologie

Nowy ośrodek w Krakowie będzie wspierać innowacje dla NATO. Połączy start-upy i naukowców z sektorem obronności

Połączenie najzdolniejszych naukowców oraz technologicznych start-upów z firmami z sektora obronnego i wojskowego – to główny cel akceleratora, który powstaje w Krakowie. Będzie on należał do natowskiej sieci DIANA, która z założenia ma służyć rozwojowi technologii służących zarówno w obronności, jak i na rynku cywilnym w krajach sojuszniczych NATO. Eksperci liczą na rozwiązania wykorzystujące m.in. sztuczną inteligencję, drony czy technologie kwantowe. Dla sektora to szansa na pozyskanie innowacji na skalę światową, a dla start-upów szansa na wyjście na zagraniczne rynki i pozyskanie środków na globalny rozwój.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.