SIGNIUS rozwija portfolio produktowe i oferuje darmowy pakiet podpisów elektroni
Właściciel platformy SIGNIUS Professional, do zdalnego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji tożsamości, rozszerzył swoją ofertę wprowadzając na swojej platformie szeroko dostępną usługę podpisu elektronicznego, wydawanego bez weryfikacji tożsamości. Dodatkowo, zarówno nowi jak i wszyscy obecni użytkownicy platformy otrzymają pakiet 10 bezpłatnych podpisów elektronicznych do wykorzystania w ciągu 30 dni od momentu podpisania pierwszego dokumentu.
- Do tej pory na naszej platformie powszechnie dostępny był podpis zaawansowany i kwalifikowany, co w obu przypadkach wiąże się z obowiązkową weryfikacją tożsamości. Podpis elektroniczny bez weryfikacji tożsamości oferowaliśmy klientom biznesowym integrującym się przez API. Zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie użytkowników indywidualnych i biznesowych, tym rodzajem podpisu. Jest to rozwiązanie dla osób i firm, którym zależy na natychmiastowym podpisywaniu umów i dokumentów ze zweryfikowanym już użytkownikiem lub dla dokumentów niewymagających formy pisemnej. Nie bez znaczenia jest również rosnąca świadomość ekologiczna wśród społeczeństwa, które dostrzega korzyści dla środowiska wynikające z ograniczenia użycia papieru. Chcemy, aby każdy użytkownik mógł przekonać się o wygodzie i korzyściach elektronicznego podpisywania dokumentów, dlatego oferujemy bezpłatny pakiet podpisów elektronicznych do wykorzystania na naszej platformie SIGNIUS Professional wszystkim użytkownikom - informuje Jack Piekarski, VP Sales i współzałożyciel SIGNIUS.
Podpis elektroniczny jest rozwiązaniem szybkim, w pełni zdalnym i wyjątkowo prostym. Ten rodzaj e-podpisu idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy użytkownik zewnętrzny ma szybko podpisać wymagane dokumenty, a ich podpisanie nie wiąże się z prawnym wymogiem podpisu odręcznego. Sam podpis elektroniczny wydawany jest na platformie SIGNIUS Professional natychmiast, bez weryfikacji tożsamości.
W ostatnich miesiącach SIGNIUS S.A. nawiązał współpracę z nowymi partnerami biznesowymi oraz podpisał ważne umowy na wdrożenia swojej usługi w firmach i instytucjach.
- Pierwsze półrocze tego roku było dla SIGNIUS bardzo dynamiczne. Położyliśmy szczególny nacisk na rozwój produktu oraz nawiązanie znaczących współprac, które odpowiednio pomogą skalować nasz biznes. Na podstawie zawartych umów widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi usługami w branży prawnej, HR i finansowej, prowadzimy również rozmowy z dużymi spółkami w ramach obsługi większych grup konsumentów - dodaje Jack Piekarski.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.