SOFTSWISS nagrodzony tytułem Pracodawcy Roku w konkursie SBC Awards 2024
SmartContent
ul. Walecznych 5
50-341 Wrocław
press|smart-content.pro| |press|smart-content.pro
726127344
https://smart-content.pro/
SOFTSWISS, międzynarodowa firma technologiczna posiadająca biura w Warszawie i Poznaniu, zwyciężyła w kategorii Pracodawca Roku w prestiżowym dorocznym konkursie branży rozrywkowej SBC Awards 2024, który odbył się w Lizbonie. Ceremonia wręczenia nagród była zwieńczeniem serii wydarzeń SBC Summit i zgromadziła najlepszych przedstawicieli branży.
Nagroda w kategorii Pracodawca Roku została przyznana firmie za stworzenie doskonałego środowiska pracy dla pracowników, a także w kontekście dbania o ich dobre samopoczucie i rozwój zawodowy. W sumie SOFTSWISS był nominowany w 8 kategoriach, co stanowiło największą liczbę nominacji wśród wszystkich uczestników konkursu.
W 2024 roku firma zwiększyła liczbę zatrudnionych osób o 22%. SOFTSWISS zatrudnia obecnie ponad 2000 osób w 26 krajach, z czego ponad 600 osób pracuje w Polsce w biurach w Warszawie i Poznaniu, a także zdalnie na terenie całego kraju.
Firma aktywnie wspiera rozwój swoich pracowników, oferując mnóstwo możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Przykładowo, ponad 800 osób uczestniczy w programach szkoleniowych, a ponad 700 bierze udział w bezpłatnych kursach językowych. SOFTSWISS zapewnia również swoim pracownikom rozszerzone programy ubezpieczeń zdrowotnych, elastyczne godziny pracy i wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego.
Ponadto firma buduje kulturę zaangażowania i spójności poprzez projekty społeczne oraz środowiskowe, a także wydarzenia sportowe. Pracownicy SOFTSWISS uczestniczyli ostatnio w programach pomocy powodziowej w Polsce i Brazylii. Ponadto firma zachęca pracowników do osiągnięć osobistych i zawodowych poprzez realizację inicjatyw takich jak Book Club i Sports Community, a także poprzez wewnętrzny system nagród WIN STYLE.
SOFTSWISS angażuje się w tworzenie pozytywnego i motywującego środowiska pracy, co zostało zauważone w styczniu 2024 roku, gdy firma otrzymała certyfikat Great Place To Work® w Polsce.
„Cieszymy się z tak cennego wyróżnienia. Kierując się podstawowymi wartościami, takimi jak „WE CARE” i „WE SEE PEOPLE”, SOFTSWISS priorytetowo traktuje dobre samopoczucie pracowników, a także ich rozwój zawodowy oraz satysfakcję. Nasz utalentowany zespół jest jednym z naszych najcenniejszych osiągnięć i jesteśmy z niego naprawdę dumni” – mówi Natalia Perkowska, Deputy Chief HR Officer w SOFTSWISS.
Kilka słów o SOFTSWISS
SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku świętuje 15-lecie swojego istnienia. Główne centra rozwoju firmy znajdują się w Warszawie i Poznaniu, a także na Malcie i w Gruzji. Łączna liczba pracowników, w tym osób pracujących zdalnie, przekracza 2000, z czego ponad 600 pracuje w Polsce. SOFTSWISS jest pionierem w tworzeniu rozwiązań kryptowalutowych dla rozrywki online. W 2024 r. firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® w Polsce.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.