Znana łódzka sieć klubów Fit Forma zmienia się w Well Fitness
Od października br. siedem klubów fitness działających w Łodzi i Bełchatowie pod marką Fit Forma dołącza do znanej sieci klubów fitness Well Fitness, należącej do Medicover. Kluby są czynne w systemie 24-godzinnym tak, aby każdy, niezależnie od godzin pracy czy stylu życia, mógł realizować swoje cele treningowe.
Medicover ogłosił przejęcie sieci klubów Fit Forma w listopadzie 2021 r. Była to kolejna inwestycja lidera opieki medycznej w obszar sportowy w województwie łódzkim, które jest jednym z najsilniejszych rejonów fitness w naszym kraju. Począwszy od października tego roku, Fit Forma przechodzi rebranding i zaczyna funkcjonować pod marką Well Fitness. Wcześniej taką drogę przeszło 20 klubów Fitness World, kupionych przez Medicover w grudniu 2020 r.
Ważnym elementem oferty jest zapewnienie autorskich programów zajęć i aktywności dla klubowiczów w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Kolejnym krokiem po zmianie wizerunku marki Fit Forma na Well Fitness będzie standaryzacja i rozszerzenie pakietu usług tak, by szczególnie uwzględnić potrzeby lokalnej społeczności.
– Zamiast obiecywać szybkie efekty i stawiać za cel treningowy osiąganie idealnej sylwetki, promujemy zdrowy styl życia. Jest to spójne z tym, do czego chcemy zachęcać jako Medicover w naszej ofercie klubów fitness i siłowni
– mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o.
Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Well Fitness podkreśla, że Well Fitness to miejsce dla każdego, niezależnie od doświadczenia, budowy ciała czy możliwości fizycznych.
– Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje innej motywacji, jednak komfort i swoboda podczas treningu to podstawa. Nasze kluby są dla wszystkich, a szczególną opieką otaczamy osoby początkujące, które potrzebują dodatkowego wsparcia
– mówi.
Medicover łącznie posiada 106 klubów fitness i siłowni, z czego aż 16 zlokalizowanych jest na terenie województwa łódzkiego. Poza klubami Well Fitness (dawniej: Fit Forma) Medicover jest właścicielem w Łodzi:
-
trzech klubów Calypso Fitness – Brama Miasta, Ogrody Geyera, i Imagine – prowadzonych w systemie franczyzowym,
-
trzech klubów Just GYM (ul. Rembielińskiego, ul. Rewolucji 1905 r., ul. Juliana Tuwima),
-
klubu McFIT (ul. Piotrkowska 165/169).
Łącznie pod marką Well Fitness funkcjonuje 27 klubów, zlokalizowanych w południowo-zachodniej i środkowej części Polski, m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach i Bytomiu, a od 1 października także w Łodzi i Bełchatowie. Marka powstała w 2021 roku, w momencie przejęcia przez Medicover klubów sieci Fitness World. Well Fitness zapewnia w cenie karnetu całodobowy dostęp do klubów, zajęcia grupowe, konsultację trenerską. Firma wprowadza również innowacje, m.in. automat do wody i izotoników Well Hydrated, oszczędne i wygodne rozwiązanie dla klubowiczów, które przyczynia się do zmniejszenia zużycia plastiku.

Doskonale warunki na narty w Szczyrku. Narciarze tłumnie odwiedzają Beskid Sport Arenę!

Znamy datę Rosa Challenge Tour 2025

Zielona Infrastruktura Sportowa Przyszłości – nie moda tylko konieczność!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

PGE mocno inwestuje w odnawialne źródła energii. Prowadzi też analizy dotyczące Bełchatowa jako lokalizacji drugiej elektrowni jądrowej
Rekordowe w historii zyski Grupy PGE pozwolą na dalszą transformację energetyczną i kolejne inwestycje. Spółka planuje budowę bateryjnych magazynów energii, będzie też intensywnie rozwijać inwestycje w odnawialne źródła energii, szczególnie offshore, a także sieci dystrybucyjne. Analizuje też możliwość budowy elektrowni jądrowej w Bełchatowie. – Nasze plany to dalsza transformacja grupy zmierzająca w stronę tego, czego oczekuje od nas rynek – zapowiada Dariusz Marzec, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.
Handel
Niepewność powodowana amerykańskimi cłami wstrzymuje inwestycje. Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów

Chaotyczna polityka celna administracji Donalda Trumpa, polegająca na zapowiadaniu, wprowadzaniu, a potem zawieszaniu ceł na różne sektory działalności i kraje, utrudnia planowanie działalności gospodarczej i inwestowanie w warunkach rosnącej niepewności. W tej sytuacji wiele firm wstrzymuje się z inwestycjami bądź gromadzi zapasy surowców i półproduktów na kolejne tygodnie działalności. Amerykańskie cła powodują wprowadzenie taryf odwetowych ze strony dotkniętych nowymi przepisami krajów. W efekcie globalny handel wyhamuje, a wraz z nimi spowolni rozwój gospodarczy.
Bankowość
Phishing największym cyberzagrożeniem. Przestępcy będą coraz częściej sięgać po AI, by skutecznie docierać do potencjalnych ofiar

Choć liczba zablokowanych przez CyberTarczę fałszywych stron internetowych wyłudzających dane spadła w ubiegłym roku z 360 tys. do 305 tys., to wciąż najczęstszym typem ataku, po jaki sięgają cyberprzestępcy, jest phishing. Ten trend prawdopodobnie utrzyma się w najbliższych latach, m.in. dlatego że sztuczna inteligencja umożliwia hakerom dużo łatwiejsze podszywanie się pod cudzą tożsamość. Choć CyberTarcza działająca w sieci Orange Polska skutecznie chroni internautów przed atakami, to wciąż jednak to właśnie człowiek jest ich głównym celem.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.